Jump to content
Dogomania

Ruda RAGA-czy jej los się odwróci?Szczęśliwa w DS


Avilia

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

do mnie pisała 2 razy osoba, która była zainteresowana adopcja Ragi, odesłałam ją pod dane podane w ogłoszeniu
nie wiem czyje to są dane Avilii? odezwała się ta osoba?

ja nie wiem czy tak trudno zadzwonić do tej pani która adoptowała Ragę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']
Klaudia ma jej nr, jest na umowie
dacie nr to zadzwonie[/QUOTE]

Budrysku drogi

a czy mogłabyś osobiście się z Klaudią w tej sprawie skontaktować bo jak niestety widać z wątku niewiele się dowiemy, a wy chyba ze sobą współpracujecie ;)

Link to comment
Share on other sites

Klaudia leży w szpitalu.Postaram się dowiedzieć gdzie są umowy i nr podam.

[B]QUATRO[/B]
Gratulacje są tu zbędne,dom został sprawdzony,sunia poszła w dobre ręce.Niczyją winą nie jest fakt,że kobieta sobie z nią nie radziła i kazała zabierać psa.Od razu po telefonie o tej Pani zostało to napisane na wątku,zostały zrobione ogłoszenia,wydarzenie na FB.Jakoś nie było lasu rąk o przygarnięcie jej choćby na tymczas.
Gdzie miałyśmy sobie ją dać?Na głowę?Wywieźć od razu do Mysłowic?!
Każdy kto zajmuje się adopcją bezdomnych zwierząt powinien sobie zdawać z tego sprawę jakim trudnym zadaniem jest umieszczenie psa wracającego z adopcji gdziekolwiek.Fakt,że kontakt z Panią zanikł nie jest niczyją winą,oprócz jednej Ragi która wraca z adopcji mamy jeszcze 50 innych.
Nie wiem czy do Budryska się ktoś odzywał,ale do mnie i Klaudii nikt się w jej sprawie nie odezwał.

Link to comment
Share on other sites

nikt na wątku nie pisze abyście zabierały sunię tylko prosimy o zwykłe info czy Raga nadal szuka domu i nie może tam zostać, czy może pani zmieniła zdanie i sunia z nią zostanie
ja robiłam jej ogłoszenia i nadal ponawiam ale nie wiem czy to ma w ogóle jakiś sens?
jak mamy jej pomóc ja nie ma podstawowych info co się z nią dzieje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Od razu po telefonie o tej Pani zostało to napisane na wątku,zostały zrobione ogłoszenia,wydarzenie na FB.[/QUOTE]

no właśnie tylko napisane... diana79 ciągle odnawiała jej ogłoszenia i pytała o nią, zresztą jak inne dziewczyny, nawet była pani chętna do adopcji więc czy tak trudno było ci cokolwiek tu napisac- dopiero odpisałaś po prośbie jednej dziewczyny, w koncu jesteś założycielką wątku a to do czegoś zobowiązuje

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Na forum zarejestrowałam się dopiero dziś, ale adopcję ragi obserwuję prawie od początku. Też bardzo bym chciała wiedzieć co się z nią dzieje. Właściwie chciałam ją nawet zaadoptować ale niestety z tego co widziałam nie udało się znaleźć nikogo do wizyty przed adopcyjnej bo mieszkam na drugim końcu Polski ;/

Link to comment
Share on other sites

Jestem koleżanką właścicielki Ragi -obecnie Kai.Sunia ma świetny dom,jest kochana i niczego jej nie brakuje.Dzisiaj zawoziłam sunie na kontrolę po sterylce-jest wszystko ok.Suczka ma do dyspozycji pańcię na wyłączność bo są tylko we dwie.Pierwsze tygodnie były trudniejsze ale szybko wszystko się unormowało.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='quatro']no właśnie tylko napisane... diana79 ciągle odnawiała jej ogłoszenia i pytała o nią, zresztą jak inne dziewczyny, nawet była pani chętna do adopcji więc czy tak trudno było ci cokolwiek tu napisac- dopiero odpisałaś po prośbie jednej dziewczyny, w koncu jesteś założycielką wątku a to do czegoś zobowiązuje[/QUOTE]


Tak,trudno było mi cokolwiek napisać!Bo co miałam Wam pisać?!Codziennie,że nie wiem co z sunią?!Nie ja miałam kontakt z Panią!Założyłam wątek,bo dziewczyny nie miały na to czasu.Myślisz,że jestem założycielką tylko tego jednego wątku?Że nie mam innych "pod opieką"?Zrozumienia trochę dziewczyno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tylkoja']Jestem koleżanką właścicielki Ragi -obecnie Kai.Sunia ma świetny dom,jest kochana i niczego jej nie brakuje.Dzisiaj zawoziłam sunie na kontrolę po sterylce-jest wszystko ok.Suczka ma do dyspozycji pańcię na wyłączność bo są tylko we dwie.Pierwsze tygodnie były trudniejsze ale szybko wszystko się unormowało.Pozdrawiam.[/QUOTE]

to prosimy jeszcze o fotki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='tylkoja']Jestem koleżanką właścicielki Ragi -obecnie Kai.Sunia ma świetny dom,jest kochana i niczego jej nie brakuje.Dzisiaj zawoziłam sunie na kontrolę po sterylce-jest wszystko ok.Suczka ma do dyspozycji pańcię na wyłączność bo są tylko we dwie.Pierwsze tygodnie były trudniejsze ale szybko wszystko się unormowało.Pozdrawiam.[/QUOTE]


prosimy o foteczki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...