Jump to content
Dogomania

Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO


Bolsbokser

Recommended Posts

A rodzinę akceptuje?Czy tylko Ciebie i męża?A inne zwierzęta?

Akceptuje mnie, męża i teścia. Teściowej do końca nie zaakceptował. Ale ... trzeba pamiętać, że Wiktor pojawił się u nas, jak miał 2 lata. Nie był z nami od szczeniaka. Początkowo mnie i Leszka chciał zjeść. Leszek mógł do niego podejść i wziąć go na spacer po tygodniu. Ja mogłam po 2 tygodniach z racji tego, że pracowałam. Leszek całe dnie spędzał w domu, więc miał czas na zapoznawanie się z Wiktorem.
Teścia zaakceptował po niespełna roku. Tylko dlatego, że teść nie stosował się do naszych wskazówek, jak powinien podchodzić do Wiktora. Teściowa w ogóle nie ogarnęła zasad, więc nie akceptuje jej w 100% Toleruje, ale często pokazuje, że nie jest zadowolony z jej bliskiej obecności :P

A dla mnie i dla Leszka to duuuuży misiek. Azjaty są cholernie inteligentne.

No. Wczoraj trochę fotek Dushce porobiłam. Mam też kilka świeżych Pako, Uzi i Wiktora. Tylko czasu ich ogarnąć nie mam.

KTO MI POLECI DOBRY DARMOWY HOSTING ZDJĘĆ ????
Kiedyś wrzucałam na fotosika - obecnie to chała. Na picassę też wrzucałam, ale się z**bała. Nie wszystkie zdjęcia chcę umieszczać na fb, więc potrzebuję jakiś hosting.
 

Link to comment
Share on other sites

A reszta psiaków?Jak będziesz wstawiać fotki możesz poopisywać charakter i zachowania, do Was do obcych i innych zwierząt?

 

Jak udało Wam się go sprowadzić do domu jak chciał Was zjeść :P?Ale co rzucał się do Was czy jak?

Link to comment
Share on other sites

Sto lat Bravuś, Albin ['] pamiętamy o Tobie Miśku kochany...., ciekawe czy Watacha dalej pała miłością do Wiktora hehe, może by jej nie zjadł :P Już pytałam na dwóch jamnikach i jednym dobku, ale ponawiam- czy zmienili coś na dogo w sprawie wielkości zdjęć- kiedyś tylko do 640 pikseli można było i bardzo modzi się czepiali....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...