Jump to content
Dogomania

DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!


asia-s

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Denis na:

adopcje.org
adopcjapsa
doadopcji
morusek
psy.pl
psy.elk
psiamania
mammisia
cafeanimal
petsy
petworld
pineska
pajeczyna
top0ogloszenia
neeon
kokosy
cwirek
szerlok
gumtree katowice
sprzedasz
kupiepsa.pl
tusprzedaj
ojej
olx
owi


powodzenia slicznoto biedna i zapomniana!!!


podawalam tylko ten nr kom, w nr schronu to ja nie wierze,ze odbiora i zacheca do adopcji

Link to comment
Share on other sites

Dzieki serdeczne!!

Tylko, że teraz akurrat jednak lepszy byłby numer do schronu....

Ten komórkowy teraz jest nieaktualny, bo Truskawa wyjechała za granicę :(

A w schronisku pod telefonem jest Mariusz - akurat Jemu jak najbardziej można zaufać jeśli chodzi o przepytanie ludzi i o zachęcenie. Gdyby nie On i Jego zaangażowanie o większości psów bym nie wiedziała.

Ale grunt, że jest adres mailowy, jak ktoś będzie zainteresowany, to napisze

Link to comment
Share on other sites

Tak, ja jestem cały czas z Nim w kontakcie

Strasznie mi przykro Kora - ale po pierwsze nie wiedziałam, że ktoś planuje robić Denisowi ogłoszenia, prawie nikogo nie ma na wątku, a po drugie w ogłoszeniach, które robiłam były podane te wszystkie dane, które zawsze umieszczam w ogłoszeniach psiaków z tego schroniska

Link to comment
Share on other sites

Poproszę o nowe zdjęcia, ale z tego, co wiem, to raczej do ogłoszeń sie nie nadają, bo Denis po zimie ma sierść w jeszcze gorszym stanie, jak na tych 2 zdjęciach z pierwszej strony

Myślę, ze najlepsze by były już takie po strzyżeniu.

W ogłoszeniach jest mail do mnie - z telefonem jest problem, bo ja często nie mogę odebrać i nie chcę, zeby się ktoś przez to zniechęcił
I jest telefon i mail do schroniska

Kontakt z wolontariuszką
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

lub bezpośrednio ze schroniskiem
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
tel. 34 3215987 (od godz.7 do 15)

Myślę, ze w miarę to działa, już prawie 50 psów w tym roku znalazło nowe domy

Kora, z tego, co wiem, w części tych ogłoszeń są takie automatyczne szablony do kontaktu z ogłoszeniodawcą, więc może ktoś zainteresowany zgłosi się do Ciebie
W szerloku czy gumtree, cafeanimal tez dość szybko można edytować i dopisać

Link to comment
Share on other sites

no tak. kilka tych, gdzie trzeba sie logowac- pozmienialam i dodalam tylko tego maila i tel do schroniska
tez licze, ze jakby co- do mnie na maila beda zapytania przychodzic.

niedlugo znow mu porobie te ogloszenia, moze cos sie w tekscie zmieni, dopilnuje juz wtedy tych namiarow do kontaktu.

jak robilam bazarki ogloszeniowe- tez zawsze doradzalam,by dawac namiary na wolontariusza, bo on bedzie wiedzial, o jakiego psa chodzi. on odbierze telefon. jakas sekretarka w schronisku, ktora ma 200-500 psow jakby miala telefony odbierac jeszcze adopcyjne, wizyty zalawiac... no i znac kazdego psa po imieniu. to nierealne

czy pod podanym nr tel siedzi ten pan mariusz? bo mi sie wydaje,ze to ogolny nr tel, stacjonarny, ktory odbiera jakas babka w biurze, czy kierowniczka. a takie babki nie zjnaja kazdego psa po imieniu i nie zalezy im, zeby akiurat tego psa wydac, bo one maja na glowie sprawy papierkowe, finansowe, dostawy zywonosci, rozliczenia, faktury, itp

jesli tuta to nr tel ogolny- moze warto podac w ogloszeniu : pod nr tel prosze prosic. p mariusza i pytac o kudlatego denisa. jakos tak?


pisalam juz dawno, dawno, ze go pooglaszam troche... a wene stracilam ostatnio do ogloszen to tyle to trwalo :(

sluchajcie, swoja droga... taki kolor, wielkosc psa- byloby masa chetnych- gdyby on byl z dt, wyczesany, ostrzyzony, wiecej kolorowych fotek. mimo wieku mogloby sie udac przeciez.
dlaczego o dt nie walczycie? nawet platne.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki serdeczne

Tak, pod tym numerem siedzi Mariusz, te psiaki, które ogłaszamy zna i wie o Nich więcej niż ja
Ale masz rację, że można dopisać, żeby prosić pana Mariusza, żeby nie było nieporozumień
To zwykle odbywa się tak, że konsultujemy się jeszcze przed adopcją, szukamy kogoś na wizytę, transportu itp

Ja tez mam nadzieję, że Denis ma jeszcze szanse

Na bezpłatny DT to raczej nie liczę, chociaż co jakiś czas z nadzieją pokazuję Go na fb

Na płatny w tym momencie nie ma szans - mamy 3 psy bez deklarcji na takich Dt - tzn deklaracje były, ale się wykruszyły....i zero pieniążków na tamte psy, co dopiero na kolejnego

Link to comment
Share on other sites

kolo czestochowy jest domowy hotel u liki, czy lilki, czy ulki... transport bybly niedrogi.

a moze warto powalczyc o deklaracje? moze akurat sie uda uzbierac?


aha, w 1 pscie powinien byc tekst do ogloszen z namiarami aktuanymi. bo ja kopiowalam to, co jest w linkach na 2 stronie

Link to comment
Share on other sites

Wlaśnie u Ulki mamy Dyzia, który stracił deklaracje

Hotelik super, koszt 300 zł, ale po prostu ich nie mamy niestety

Mimo próśb, cegiełek itp niewiele osób może pomóc w przypadku Dyzia, Lenki, która czeka na wyjazd do Anglii i musimy Ją utrzymać do wakacji w Dt, nie mówiąc o Łatku, który jest 1,5 roku w Dt i też nie ma deklaracji

Nie jestem w stanie podjąć się zbierania deklaracji na kolejnego psa, bo potem właściwie zostaję z tym sama, a niestety u mnie z pieniędzmi kruchu i tylko co miesiąć się denerwuję, skąd wytrzasnąć na te psiaki

Dobrze, że kilka osób pomaga, ale jest ciężko


Generlanie z całego serca kibicuję Dneisowi i marzę o DT dla Niego, ale bezpłatnym

Link to comment
Share on other sites

czy w 1 poscie to jest tekst do ogloszen?

wg mnie nie powinno sie pisac dokladni, ktore to schrnisko. ja pisalam w ogloszeniach, ze kolo czestochowy, okolice. moze jednak dajmy tez jakis nr kom do wolontariusza? nie do tego, ktory jest w niemczech, ale kogos tutaj na miejscu?

tam wzmianka o maszynce zakupionej przez schronisko jest zbedna w ogloszeniu psa. nie ma nic do rzeczy.

niedlugo znow porobie mu ogloszenia, za dzien, dwa, trzy...
nie wiem tylko, jak taki wyjustowany tekst mi wyjdzie w ogloszeniach, moze sie pochrzanic chyba...

moge tam sobie zmiany wprowadzac w tekscie? cos dodac, coj ujac?

Link to comment
Share on other sites

Kora jeśli możesz pomóc w ogłoszeniach, to bardzo dizękuję

tekst możesz zmieniać do woli, to jest tylko taki przykładowy

Niestety na miejscu nie ma wolontariuszy.
Jestem ja, ale w Krakowie


Jeśli chcesz, mozesz podać numer do mnie, tylko prosiłabym, żeby zaznaczyć, że po 19, bo wcześniej często nie mogę odebrac

507 111 341

Link to comment
Share on other sites

dzis oglaszam od nowa.

a kiedy to strzyzenie w schronie bedzie? moze juz niedlugo, co? juz kwiecien, teraz kilka dni chlodu, ale pozniej juz chyba wciaz cieplo bedzie? beda wtedy fotki?

p.s. czy moge zadzwonic do tego pana i popytac o denisa, mowiac,ze chce mu ogloszenia robic? czy nie mowic? nie dzwonic?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...