Jump to content
Dogomania

Wrocław. Zbieramy formularze - szczegóły strona 6.


Moskva

Recommended Posts

[quote name='Anza&Hacker'][B][B][FONT=verdana][SIZE=2][COLOR=darkgoldenrod]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/B][FONT=verdana][SIZE=2][COLOR=darkgoldenrod][COLOR=Black]Edit: jak mi powiesz gdzie jest ten sklep na tym grunwaldzie to spokojnie moge tam zanieść;) Poza tym jeśli potrzeba Ci plakatów to koło 5 moge Ci na wystawie przekazać;) Najlepiej jak byś mi podała nr. tel. na priva - to bym łatwiej Cie tam znalazła bo przecież nie będziesz całą wystawe w jednym miejscu:) ....i myśle, że zostawienie plakatów i petycji przy stoiskach na wystawie to suuuper pomysł!:)[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][B][B][FONT=verdana][SIZE=2][COLOR=darkgoldenrod]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/B][/quote]
to jest chyba ten sklep "zwierzak" grunwaldzka 30 nr tel wyslalam na PW, to sie jakos zgadamy.
Ulv- dasz rade dzis jeszcze odpowiedziec czy mozna bedzie zbierac juz jutro podpisy? ja chce byc od rana na wystawie :cool3:
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chyba sie nic nie stalo, ze pomyliłam sklepy zoo i lecznice. Zresztą piszcie jakoś jaśniej, ja te adresy wyłapałam z tego watku więc może tu są błedy :roll: .
Jak jeszcze gdzieś zaniesiecie to piszcie - tylko konkretnie co jest co i gdzie, bo potem widze, że są pretensje do posłańca.
Wzór:
rodzaj placówki, nazwa placówki, adres
np. sklep zoologiczny, Anakonda, ul. Cicha 18

Wtedy nie będzie pomyłek.

Jutro, jeśli sie zwleke z łóżka bo czuje sie fatalnie(czyżby grypa?nieeee), to wskocze na rynek. Miałam jechać na wystawe ale chyba pojade w niedziele bo nie wiem jak to jutro będzie. W każdym razie sie postaram.

A tak w temacie plakatów i ulotek - byłam w Leśnickiej lecznicy ale kobitka powiedziała, że lekarza nie ma i nie wie czy można zostawić te materiały i kazała przyjsć jutro. W sklepie zoologicznym na leśnickim placu facet sie nie zgodził na wywieszenie plakatu, petycji też nie chciał ale stwierdził, że może podpisać:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Fidel']Beda zbierac,ale mowili,ze u nich ,w akademiku mieszka 300 luda i mowili,aby ktos z Wroclawia do nich wpadl !![/quote]

A w którym mieszkają?
Studenci z ARu jeszcze nie zjechali do akademików. Tych, którzy zjechali na "kampanie wrześniową" jest garstka i mieszkają w Talizmanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moskva']A w którym mieszkają?
Studenci z ARu jeszcze nie zjechali do akademików. Tych, którzy zjechali na "kampanie wrześniową" jest garstka i mieszkają w Talizmanie.[/quote]

Nie wiem,nie znam za bardzo Wroclawia...
Oni maja namiar na mnie,bo maja mi podac podpisane formularze,ktore im dzis dalam.
Zespol ,w ktorym tancza nazywa sie chyba "Kalina"

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję,że ktoś wkońcu dotarł do sklepu z plakatem i petycją na ul.Suchą 10/4 z tyłu dworca pkp, bo ostatnio tam byłam i nic nie wisiało,poszłabym w te obydwie soboty sama po plakaty i petycje ale tyle się nawyrabiało zawirowań u mnie ,że nijak nie mogę póść,nawet na wystawę nie dam rady pojechać,grypa i tyle(jakby mało było kłopotów...:angryy: ),a co roku jeździłam na wystawę psów we Wrocławiu ech...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dark Lord']Mam nadzieję,że ktoś wkońcu dotarł do sklepu z plakatem i petycją na ul.Suchą 10/4 z tyłu dworca pkp[/quote]

Chyba nikt nie dotarł. Po za tym mamy już niewiele plakatów.
Zbieg okoliczności: Ulv ma grype, ty tez, a ja przeziębiona...:placz:

Link to comment
Share on other sites

Wie ktoś co z tym pozwoleniem na wystawe?!

Ja z shangri_la byłyśmy na wystawie, ale jeszcze podpisów nie zbierałyśmy... najwyżej pozbiera się tak po cichu jutro^^" ...ale wolały byśmy wiedzieć, czy możemy tak oficjalnie czy nie:roll:

[B]Jeśli ktoś chce plakaty niech się do mnie zgłosi na priv - mam jeszcze kilka![/B]

Link to comment
Share on other sites

Byłam na Rynku z dwiema dziewczynami:multi: i zebrałyśmy w sumie ok. 400 podpisów:eviltong: (no, one więcej ja mniej...) Jutro będę na wystawie, nie powinno być żadnych problemów ze zbieraniem podpisów, nawet ochrona wie, że my niegroźni:evil_lol:
Aksa była z nami na Rynku i bardzo intensywnie pomagała w zbieraniu podpisów oczywiście!!!

Link to comment
Share on other sites

Jutro sie spróbuje przyczłapać na wystawe. Miałam być dzis, nawet mówiłam ludziom z SKN kynologów z uczelni, że będe i moze mogliby pomóc ale jakbym sie pokazała zakatarzona to pół stadionu bym zaraziła. Zresztą mój głos jest małozachecający do podpisania petycji w obronie praw zwierząt. Juz sie nafaszerowałam gripexem i scorbolamitem i czekam na efekty.

Link to comment
Share on other sites

A ja leże...:placz:
Czy to mozliwe żeby w wieku lat 20 mieć atak korzonków? :cool1:
Czekam na informacje jak wam poszło zarówno na wystawie jak i na rynku. Akcja jest przedłużona do końca października więc nie kończymy na tym weekendzie i jedziemy dalej.

Link to comment
Share on other sites

No to super,że akcja będzie do końca pażdziernika,może znajdę wkońcu czas,co jest z tą grypą no,ja też cherlam jak gruźlik.Mam prośbę do osoby, która ma jeszcze plakaty,jutro będę na kościuszki koło linowca sprzedawać orzechy i pomidory,gdyby ktoś w godzinach porannych i przedpołudniowych od 9.00 do mniej więcej 12.00 był wtedy w tym miejscu i mógł by dać mi ze dwa plakaty byłabym wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

Dark Lord - ok, wcześniej sie z łóżka chyba nie podniose a w środe i tak musze na ten cholerny egzamin. Powiedz jeszcze ile chcesz plakatów - od razu mówie, że góra 5-6 bo jeszcze sie raz przejde do tej leśnickiej lecznicy co mnie tam ostatnio spławili.

Nie martw sie Ulv - nie ważna jest ilość.
A co to za nie miłe incydenty was spotkały? Szok - przecież to wystawa psów :-o

Link to comment
Share on other sites

A ja powiem tak:
byłam na wystawie od godziny 10 do 16, w tym czasie nie widziałam nikogo z ankietami, nikt nie podchodził - nie stałam w jednym miejscu, byłam i przy pasażu handlowym i przy ringu "sztuczkowym" i przy kilku innych również, więc śmiem twierdzić, że jednak nie do końca wina leży po stronie "złych ludzi", bo sama bym się chętnie podpisała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...