Jump to content
Dogomania

Wrocław. Zbieramy formularze - szczegóły strona 6.


Moskva

Recommended Posts

Informacje o weekendzie:

Rozmawiałam z Bastą, niestety coś orgaznizują w ten weekend i nam nie pomogą. Mogą udostępnic stolik pod Wegą ale wydaje mi sie, że nie będzie takiej potrzeby, będziemy chodzic z petycjami i pytać ludzi.
Prosze zainteresowanych akcja w weekend na rynku we Wrocławiu o zgłaszanie checi zbierania podpisów na tym wątku lub na moje gg. Musze wiedziec ile osób będziemy mieć do dyspozycji.

Pisząc mi wiadomość na gg zaznaczcie jak sie nazywacie i czy jesteście pełnoletni. Nie mam numerów większosci osób dlatego tez nawet jeśli pisaliście już wcześniej w sprawie plakatów to i tak nie bede kojarzyła kto pisze wiec prosze sie przedstawic i zadeklarowac chęć przyjścia na rynek w sobote.

Czekam na informacje. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ehh na mnie nie liczcie w weekendy....- zajecia sie rozpoczely:shake:.
ale tak dla pocieszenie to powiem wam ze: na placyku- targowisku- tam gdzie zostawilam petycje w sklepiku zoologicznym, tam podpisaly sie tylko 2 osoby, i petycje wziala pani z innego stoiska- spozywczego i normalnie ma juz 3 listy :multi: ( sama sobie wydrukowala wiecej:multi: ), tylko ze skepu zoo wiatr podarl plakat i dzis lece tam z nowym plakatem, ktory bedzie wisial tam u pani w spozywczym, super, wiecie ile ludzi sie tam przewija na takim targowisku:cool3:
tylko oczywiscie jest problem z peselem- ludzie go nie znaja i nie nosza dokumentow przy sobie:mad:,
w innym sklepie zoo ( wczoraj tam bylam) to jest prawie 30 podpisow, ale czesc bez peselu niestety i sprzedawczyni powiedziala ze o wiele wiecej ludzi by sie podpisalo gdyby nie ten pesel, bo go nie maja przy sobie, skzoda... a duzo ludzi sie interesuje akcja

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ulv - spałam jak zabita. Obudziłam sie o 12.00. Zegarek wczoraj nastawiałam ale chyba jak zadzwonił to go olałam i wyłączyłam.

Idz z Milą do weta i sie nie spiesz. Ja w tym momencie jakbym wyszła to byłabym za godzine na rynku czyli koło 15.00. Nie wiem czy jest sens. Skoro ty też do 16.30 tylko możesz to co nam da te 1,5 godziny.
Zresztą pogoda jakaś nieciekawa więc nie wiem jak będzie z frekwencją na rynku to znaczy czy będzie kogo o podpis prosić.:roll:

Ano wtopa. Po raz drugi.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mercedes7']Do kiedy zbiera się podpisy, do końca października?? Czy one są na bierząco liczone, ktoś wie ile już jest??:roll:
Pewnie się powtarzam:oops: , ale chce się upewnić podpisy mogą składać tylko osoby pełnoletnie??[/quote]

Podpisy - do końca października, dokładnej liczby nikt nie zna (jest bardzo dużo) Podpisy ważne tylko od osób pełnoletnich. Powodzenia.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Podpisy są liczone orientacyjnie. Wiele osób współpracuje z nami na własną ręke i zbierają podpisy po znajomch, rodzinie i gdzie tylko mogą i nie informują mnie na bieżąco ile już tych podpisów mają.
Sa tacy co wyślą karty sami do fundacji - mowa o osobach, które są z poza Wrocka, z pomniejszych miasteczek, a mam wielu takich wolontariuszy. Podpisy zbiera też TOZ, część ma Basta...
Także obecnie nie moge odpowiedzieć na pytanie ile mamy podpisów. Wszystko podlicze i wyśle po zakończeniu akcji.

Przypominam, że podpisywać sie mogą TYLKO I WYŁĄCZNIE osoby pełnoletnie. Podpis bez podania nr. pesel jest NIEWAŻNY!

Link to comment
Share on other sites

Mam 14 podpisów i chyba więcej nie zbiorę,czy mógłby ktoś podać adres fundacji,do której trzeba wysłać petycję i do kiedy trzeba ją wysłać,bo w soboty raczej nie bywam we Wrocławiu i nie będzie mnie na rynku,chyba że Moskva będzie mogła ją odebrać ode mnie osobiście w ten czwartek,będę we Wrocku....:czytaj:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dark Lord']chyba że Moskva będzie mogła ją odebrać ode mnie osobiście w ten czwartek,będę we Wrocku....:czytaj:[/quote]

Moge odebrać. Powiedz od której będziesz i do której. I czy tam gdzie zwykle?
Jak sie nie zgramy to tu masz adres:
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black][B]Fundacja Emir[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000]Adres:[/COLOR][FONT=Tahoma][SIZE=2] Oddział, ul. Słoneczna 4[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma][SIZE=2]96-321 Żabia Wola[/SIZE][/FONT][/B]

Wysyłasz to listem poleconym, ale lepiej by było zbiorczo wiec jakoś mam nadzieje sie zgramy.

Link to comment
Share on other sites

Przed nami ostatni weekend akcji. Ostatnia mobilizacja.
Prosze, przyjdzcie na wrocławski rynek. Pokażmy innym, że Wrocław też ma podpisy, że też nam na sercu leży los zwierzaków!

Kto będzie? Piszcie!

Jeżeli ktoś chce zostac koordynatorem "na sobote" prosze o informacje na PW. Ja wyjeżdzam - musze zawiesć babcie do Płońska, u mnie wszyscy pracują w sobote i nie ma kto robic za szofera.
Jeśli ktoś chciałby zająć sie wolontariuszami w sobote prosze o kontakt.

Link to comment
Share on other sites

ja znow mam zajecia :angryy: ale i pytanko- ktos ze swidnicy odbierze te moje petycje? kurna nie bedzie mnie tam w najblizszym czasie. acha jesli termin nadsylania jest do 10 listopada ( moim zdaniem troche krotko bo przeciez sa swieta ) to ja dopiero zaczne odbierac petycje po niedzieli, no i teraz niewiem jak my sie umowimy na przekazanie ich. Moskva moze na uczelni sie umowimy po swietach to pewnie bede juz miała wszystkie formularze odebrane...
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja moge przyjść na rynek;) , mam zajecia do 14, później wolne.

[quote name='shangri_la']ktos ze swidnicy odbierze te moje petycje?[/quote]

Jeśli nikt nie będzie mógł to ja mogłabym odebrać formularze ze Świdnicy;) , ale we wrocku będe:
-jutro, ale do jutra nie zdąże ich odebrać:-( , a później dopiero
-w czwartek (2.11.06)
-no i od wtorku (7.11.06) do piątku
To jakoś byśmy się umówili to dowiozw formularze:cool3: , jeśli można jeszcze po świetach

Link to comment
Share on other sites

[B]mercedes7[/B]- super jakbys mogla :modla:- moje petycje sa na ul. lukasinskiego 14a i na ul kliczkowskiej 26c. w pozostalych lecznicach sa petycje ale to nie ja je dawalam wiec ktos kto je tam umiescil pewno je zabierze
formularze maja byc wyslane do 10.11 tak wiec spoko. oddajemy do Moskvy (tak?)
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

...ale mnie tu dawno nie było - net mi nawalił :shake:

...to z tego co widze mamy jeszcze pare dni do pozbierania tych petycji - ja wezme z tych sklepów i lecznic, gdzie zanosiłam:p

[B]shangri[/B] - jak trzeba zabrać coś z biskupina/sępolna to ja tam jestem codziennie - a jutro to już ewidentnie będe miała czas bo po lekcjach musze czekać na trening i... i tak się nudze, więc jak coś czy i jeśli to daj znać z kąd:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]Anza-[/B] poslalam ci smsa:p bo pewnie i tak teraz tu nie zagladzniesz. w kazdym razie daj znac czy ktos sie tam podpisal, uff zaraz lece zbierac te petycje,
[B]Moskva [/B]czy ty bedziesz wysylac zbiorowe petycje? do ktorego mam ci je przekazac? jakby co to ja mam troche znaczkow w domu :p to ci od razu dam razem w formularzami

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...