Jump to content
Dogomania

Wrocław. Zbieramy formularze - szczegóły strona 6.


Moskva

Recommended Posts

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jesli chodzi o media to musi sie zająć tym tylko jedna osoba, najlepiej najbardziej konkretna. niech ona wysyła mailem czy też sie przejdzie po radiach i tv i poda do siebie namiarty, zeby nie było zamieszania! oni interesują sie takimi sprawamia, czyli prawami zwierząt- tylko muszą wiedziec ze neibedą rozmawiać z bandą buraków, tylko z poważnymi chcący coś naprawde zmienic ludzmi:) i odpowiedzialnosć jest tu bardzo ważna!!!
to nie jest tak ze f.emir czy medar sie tym zajmuje. jeśli ktoś jest w danym miejscu, i chce zeby tam przyszły media, to on za to odpowiada i to z nim głównie bedą gadać.wiec nie ma na kogo zwalać tylko brać sie w garść;)

jesli chodzi o pieska na rynku, to czemu nei. chodzi tylko o to żeby ci nieprzeszkadzał w rozmawianiu z ludzmi, zbieraniem podpisów itp. bo niewiem jaki twój dzieciak jest:p

petycji nie musicie przynosić na sobote pod vege!! mi zostało jeszcze z 50sztuk wiec spokojnie! fajnie aby nas troszke było w sobote z tymi petycjami!kto ma zamiar być 23.09 o 13 pod Vegą??

Link to comment
Share on other sites

Ulv - współczzuje tej grypy... Czy przyszło do ciebie upoważnienia z Emir?

Co do mediów to mają sie ze mną skontaktować ci z polskiego radia wrocław wiec zobaczymy co z tego wyniknie. Jutro jestem wolna więc jak beda chciali sie spotkać to jutro było by optymalnie. Dam znać jak z tym idzie, jeśli ktoś chciałby wpaść na to spotkanie to podam jakby co czas i miejsce.

A w sobote i niedziele może uda nam sie jeszcze obskoczyć tę wystawe - ciągle mam nadzieje. Jeśli z nia nie wyjdzie to pozostaje nam Rynek.

Link to comment
Share on other sites

Witam po przerwie, właśnie dzisiaj o 10 wyskoczyłam ze szpitala, o 11 byłam w Rynku(zamiast w domciu) z myślą że znajdę kogokolwiek z petycjami i ulotkami, do 12.30 nikogo nie spotkałam!!!!!:crazyeye: Zadam więc konkretne pytanie: do kogo mam się zwrócić aby takowe otrzymać:placz:? Może jeszcze nie jutro ale czwartek-piątek mam zamiar obskoczyć miejsca w mojej okolicy(Grabiszynek)-a kompletnie nie mam z czym! Nie mialąm w szpitalu dostępu do neta więc całkowicie nie wiem co się dzieje:shake:. Proszę gorąco o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majawrc']Zadam więc konkretne pytanie: do kogo mam się zwrócić aby takowe otrzymać:placz:? o[/quote]

Materiały ma Ulv ale bidula sie rozchorowła, zresztą jest już niewiele tych plakatów/ulotek. Pisz do Ulv.

Ludzi z petycją o 11.00 nie znajdziesz na rynku bo wszyscy są w szkolach/pracach lub śpią:cool3:

Link to comment
Share on other sites

ja mam jeszcze 11 plakatow !!!! dostalam ich 25 i przyznam ze to troche duzo, jeszcze mam 2 lecznice lub 3 ( Moskva napisz mi adres tej lecznicy pod hala ludowa? kompletnie nie mam pojeciac gdzie moze byc? na parkowej gdzies? ) i moze pozwola mi w 2 sklepach powiesic a tak to:niewiem: . mozna tez do mnie wpadac po plakaty jakby co, ja z wszystkimi nie dam rady raczej, acah jeszcze na AR trzba powiesic bede tam chyba jutro na chelmonskiego to pojde do dziekanatu i sie zapytam. ludzie a co z reszta uczelni? mam koleznake na uniwerku to moze jej dam to powiesi ten plakat? a polibuda , medyczna,myzyczna, ASP, AWF? i zastanawiaja mnie akademiki? czy mozna tam wieszac i czy zgoda musi byc od dxziekana na to. jelsi bedzie mozna to ja tam powiesze ale jesli nie to juz nei mam gdzie porozwieszac ych plakatow
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la']ja mam jeszcze 11 plakatow !!!! dostalam ich 25 i przyznam ze to troche duzo, jeszcze mam 2 lecznice lub 3 ( Moskva napisz mi adres tej lecznicy pod hala ludowa? kompletnie nie mam pojeciac gdzie moze byc? na parkowej gdzies? ) [/quote]

Sprawdziłam - ta lecznica jest na Olszewskiego 16(duży dom z wysokimi krzakami przy furtce)! Zaraz koło Tramwajowej.

Dałam ci tyle plakatów bo tyle wtedy przy sobie miałam - w tym pliku były też moje :razz: Ale to nic. Wieszaj a jak coś zostanie to wezme i powiesze tu obok mnie(ja tu mam w porywach 2 lecznice i sklep Anakonda na którym mi zależy bo jest duży i duze osiedle sie w nim zaopatruje).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anza&Hacker']Ja już pisałam, że na AR jest powieszone - dokładnie w poczekalni do weta od piesków i kotów... ale jeśli chcesz to możesz jeszcze zobaczyć u weta od zwierząt egzotycznych([SIZE=1]Ja tam nie powiesiłam, bo nikogo nie było[/SIZE]:shake:), albo gdzieś w budynkach uczelni:lol:[/quote]
mi wlasnie chodzi o budynki uczelni, tam przeciez sie tyle studentow przewija.
[B]Moskva[/B], moze zrobmy tak kiedy bedziesz na chelmie? ja bede jutro to zostawie ci powiedzmy polowe plakatow z tych co mam czy nawet wiecej jak chcesz, ja postaram sie powiesic na chelmie a ty moze na norwida i na inzynierii , a ta lecznica to wiem ktora.. to w takim razie mam 2 lecznice i mozliwe ze dwa sklepy i na AR i moze na uniwerek jelsi kolezanka sie zgodzi wziasc plakat ode mnie. ehhhh , strasznie licze na to ze na wystawie bedzie mozna zbierac...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anza&Hacker']Ja już pisałam, że na AR jest powieszone - dokładnie w poczekalni do weta od piesków i kotów... ale jeśli chcesz to możesz jeszcze zobaczyć u weta od zwierząt egzotycznych([SIZE=1]Ja tam nie powiesiłam, bo nikogo nie było[/SIZE]:shake:), albo gdzieś w budynkach uczelni:lol:[/quote]
Można jeszcze w poczekalni na chirurgii, tam też jest tablica ogłoszeń...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la'][B]Moskva[/B], moze zrobmy tak kiedy bedziesz na chelmie? ja bede jutro to zostawie ci powiedzmy polowe plakatow z tych co mam czy nawet wiecej jak chcesz, ja postaram sie powiesic na chelmie a ty moze na norwida i na inzynierii quote]

Na chełmie będe w piątek chyba ze pojede w czwartek po egzaminie i jeszcze wróce na norwida i powiesze. W każdym razie zostaw. Napisz tam, że dla Eweliny z pierwszego roku zootechniki i sobie to odbiore.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la']ja mam jeszcze 11 plakatow !!!! dostalam ich 25 i przyznam ze to troche duzo, jeszcze mam 2 lecznice lub 3 ( Moskva napisz mi adres tej lecznicy pod hala ludowa? kompletnie nie mam pojeciac gdzie moze byc? na parkowej gdzies? ) i moze pozwola mi w 2 sklepach powiesic a tak to:niewiem: . mozna tez do mnie wpadac po plakaty jakby co, ja z wszystkimi nie dam rady raczej, acah jeszcze na AR trzba powiesic bede tam chyba jutro na chelmonskiego to pojde do dziekanatu i sie zapytam. ludzie a co z reszta uczelni? mam koleznake na uniwerku to moze jej dam to powiesi ten plakat? a polibuda , medyczna,myzyczna, ASP, AWF? i zastanawiaja mnie akademiki? czy mozna tam wieszac i czy zgoda musi byc od dxziekana na to. jelsi bedzie mozna to ja tam powiesze ale jesli nie to juz nei mam gdzie porozwieszac ych plakatow
pozdrawiam[/quote]
a mogła byś mi dac 5 plakatów bo w moich rejonach ich nie ma:P
kiedy można podskoczyc i je zabrac?



ja bede 23 w rynku:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la']ok plakaty zostawilam zawiniete w gazete :p oczywiscie z kartka,
plakat takze przylepilam pani kierownik sie zgodzila :cool3: na chelmonskiego tam przy wejsciu ( dobrze widoczny) tylko mam nadzieje ze sie kurce nie odklei, bo sie tasma slabo trzyma tej powierzchni do plakatowania...
pozdrawiam[/quote]

Dobra, jutro je odbiore.
Kobieta z PR Wrocław dzwoniła dziś do mnie - jesteśmy umówione na jutro na spotkanie. Jak ktoś chce - niech przyjdzie, miejsce dokładne podam później lub na kom. do zainteresowanych osób.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=red][/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=red][B]PROSZĘ WSZYSTKICH KOORDYNATORÓW O WYSŁANIE MI NA PW LUB MAILA LISTY PUNKTÓW W SWOICH MIASTACH W KTÓRYCH MOŻNA PODPISY ODDAWAĆ ! ! ![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]


mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Ludzie będą mogli dowiedzieć się bezpośrednio ze strony, gdzie mogą oddać podpis na petycji papierowej. A takie podpisy sa najważniejsze ! ! ! Pamiętajcie, ze nie każdy kto trafia na stronę ma czas szukać na DGM takich punktów, a o plakatach może nawet nie wiedzieć, jeśli dowiedział się z innego źródła.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Shangri_la za plakaty - odebrałam, jutro już będą wisiały.

Pani z radia miała dziś potwierdzic godzine i miejsce spotkania, czekałam na telefon ale nie zadzwoniła. Wczoraj koniecznie i natychmiast chciała sie spotkać, po czym stwierdziła, ze jednak woli jutro(mi tez w sumie tak bardziej pasowało, ale byłam gotowa pojechać wczoraj). Ale dziś zero kontaktu z tą panią... Widać jednak sprawa nie nadawała sie do newsów... No trudno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anza&Hacker'][B]Sztona:[/B] Możesz jak najbardziej brać udział w akcji i to bardzo czynny:razz: - nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś w tym wieku zbierała podpisy i brała udział w akcji np. na rynku w sobote - jeśli masz czas to przyjdź:lol: Godzina 13 pod barem wegetariańskim Vega w rynku:razz:[/quote]
Przypominam,że podpisy zbierać mogą tylko osoby pełnoletnie;
młodziez może rozdawać ulotki, zapraszać do podpisania petycji, wieszać plakaty; pozdrawiam i życzę udanej sobotniej akcji
EMIR

Link to comment
Share on other sites

halo na stronie ozzy.4.pl jest lista miejsc gdzie mozna podpisac petycje, kto byl na olszewskiego 16?????? napewno jest tam petycja? ja tam mialam isc ale jeszcze nie dotarlam, acha i jest blad nie nowakowskiego tylko noakowskiego! zaraz napisze PW do Anashara, acha i jeszcze mozna skladac podpisy w sklepie chata polska na powstancow slaskich i pod arkadami ( tyz chata polska :cool3:)
ludzie wypisujcie miejsca gdzie mozna ta petycje podpisac bo na strnie wychodzi na to ze tylko na biskupinie i w okolicy rynku a inne miejsca???
pozdrawiam

edit: a co z pozwoleniem od ZK? Ulv? jak nie dadza to ja i tak bede zbierac partyzancko...
Anza na ul grunwaldzkiej jest jeszcze taki sklep: york center wszystko dla yorkow i shih-tzu. moze moglabys tam zaniesc? blisko masz chyba :p

edit2: olsnilo mnie, jelsi ZK nie wyrazi zgody zeby wolontariusze zbierali to przeciez bedzie na wystawie mnostwo stoisk z akcesoriami, to mozna by dac im plakaty i petcje i niech wisza na ich stoiskach? co wy na to?

edit3: hes. - w poniedzialek prawdopodobnie pojade do Świdnicy to moge tam powiesic plakaty , czy cos juz wieszalas? czy nie masz plakatow? ja moge przywiezc jesli pojade, a jade na 90%, tylko jest jeden def- mam 3 plakaty... chyba ze na wystawie mi ktos da...

Link to comment
Share on other sites

Na pewno można jeszcze składać na ul. Ledóchowskiego! w lecznicy, sama tam zanosiłam i codziennie widuje tą petycje bo chodze akurat z moim psiakiem:p

Poza tym jest błąd bo te miejsca poniżej napisane to sklepy zoologiczne, a nie lecznice, jak jest napisane na stronie^^":
[B][B][FONT=verdana][SIZE=2][COLOR=darkgoldenrod][COLOR=Black]- pl. Grunwaldzki "Wszystko dla psow i kotów"
- ul. Grunwaldzka "Murena"
- ul. Sępa-Sarzyńskiego[/COLOR]


[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/B][FONT=verdana][SIZE=2][COLOR=darkgoldenrod][COLOR=Black]Edit: jak mi powiesz gdzie jest ten sklep na tym grunwaldzie to spokojnie moge tam zanieść;) Poza tym jeśli potrzeba Ci plakatów to koło 5 moge Ci na wystawie przekazać;) Najlepiej jak byś mi podała nr. tel. na priva - to bym łatwiej Cie tam znalazła bo przecież nie będziesz całą wystawe w jednym miejscu:) ....i myśle, że zostawienie plakatów i petycji przy stoiskach na wystawie to suuuper pomysł!:)[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][B][B][FONT=verdana][SIZE=2][COLOR=darkgoldenrod]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...