Jump to content
Dogomania

Wrocław. Zbieramy formularze - szczegóły strona 6.


Moskva

Recommended Posts

[quote name='mgielka_frodo']moze ci pomóc??[/quote]
jesli chchesz to owszem tylko ze ja jestem dosc zalatana i plakaty rozwieszam przy okazji, jutro mam zaplanowane tylko reszte lecznic na biskupinie w ktorych jeszcze nie bylam acha i poruszam sie rowerem :lol: , ale tak mi wlasnie przyszlo do glowy: co ze sklepami zoologicznymi w duzych centrach handlowych typu korona, galeria, carrefour, leclerc, itp? czy ktos tam byl? mgielka_frodo- jelsi chce ci sie jezdzic ze mna rowerem to spoko tylko na biskupin bys sie musiala dostac- ale moze lepiej jakbys np wziela plakaty i pojechala do jakiegoc sklepu z tych co wymienilam, calego miasta nie obskoczymy tak wiec kazda pomoc jest potrzebna w sprawie plakatow zglos sie na PW do ulvhedinn lub do Moskva
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='shangri_la']jesli chchesz to owszem tylko ze ja jestem dosc zalatana i plakaty rozwieszam przy okazji, jutro mam zaplanowane tylko reszte lecznic na biskupinie w ktorych jeszcze nie bylam acha i poruszam sie rowerem :lol: , ale tak mi wlasnie przyszlo do glowy: co ze sklepami zoologicznymi w duzych centrach handlowych typu korona, galeria, carrefour, leclerc, itp? czy ktos tam byl? mgielka_frodo- jelsi chce ci sie jezdzic ze mna rowerem to spoko tylko na biskupin bys sie musiala dostac- ale moze lepiej jakbys np wziela plakaty i pojechala do jakiegoc sklepu z tych co wymienilam, calego miasta nie obskoczymy tak wiec kazda pomoc jest potrzebna w sprawie plakatow zglos sie na PW do ulvhedinn lub do Moskva
pozdrawiam[/quote]
to ja jutro skocze do galerii a wczesniej wydrukuje plakaty macie link?

Link to comment
Share on other sites

link do plakatu jest i petycji i formularzy do skladania podpisow jest tu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29900&page=8[/url]
ale moze lepiej jak wezmiesz od kogos ten duzy plakat? mozesz tez ode mnie jak dasz rade do mnie podjechac to spoko, przez pewien czaspowinnam byc w domu to mge sie plakatami podzielic:p jak cos to napisz mi PW to podam ci addres i nr tel:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja też jeszcze pare plakatów wezme od Ulv bo swoje dałam Shangri_la i obskocze zachodnie końce miasta(lesnica i takie tam). Więc moge przekazać komuś plakaty na mieście.
Mgielka - możemy sie jakoś umówić.

Może we wtorek uda mi sie godzinke ukraść, skocze do Ulv, wezme plakaty i sie gdzieś spotkamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moskva']Ja też jeszcze pare plakatów wezme od Ulv bo swoje dałam Shangri_la i obskocze zachodnie końce miasta(lesnica i takie tam). Więc moge przekazać komuś plakaty na mieście.
Mgielka - możemy sie jakoś umówić.[/quote]
jasne mi są plakaty potrzebne i pojade po eski moze tam coś uda sie zdziałac kiedy ci pasuje??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mgielka_frodo']jasne mi są plakaty potrzebne i pojade po eski moze tam coś uda sie zdziałac kiedy ci pasuje??[/quote]

To zależy kiedy Ulv pasuje. Myśle, że wtorek bedzie ok bo mam teoretycznie godzinke wolną po południu(kiedy Ulv jest w pracy więc jak coś to moge do niej podskoczyć).

Link to comment
Share on other sites

Ulv dostałam info ze robią dodruk. I chcą wiedzieć czy nam jeszcze potrzeba a jak tak to ile?
Ja wezme tylko 4 sztuki bo tyle tu mam lecznic(3 szt.) i sklep zoologiczny(w leśnicy). A ty mgiełka ile potrzebujesz?

A propos wniosku do ZK
Wysyłam ci go na PW, wrzuć do worda, dopisz date, druknij, podpisz i gotowe.

Link to comment
Share on other sites

to super.
Moskva wyslalam ci na PW wniosek, tylko przeczytajcie go jeszcze bo ja to tylko na AR pisze wnioski rozne a tak to niemam wprawy :evil_lol:,
mozecie tu wszyscy isac gdzie juz zostaly zaniesione plakaty? bo zebysmy nie lazili w te same miejsca? rozumiem ze w galeriach dominikanskich i innych tym podobnych jeszcze nie ma? to moze mgielka_frodo zaniesiesz?
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

a czy ktos ma kontakt z mediami? myslalam o naszej regionalnej tvp3 moze jakby tam podali o petycji to by wiecej ludzi podpisalo. jakby im napisac ze bedzie np w sobote na rynku to moze by choc nakrecili plakat i powiedzieli ze si mozna podpisywac w wiekszosci lecznic i sklepow zoo we wroclawiu. na wystawie napewno beda media to moze jak juz bedziemy mieli zgode tob y im cos napisac na ten temat to przy okazji by cos i o nas powiedzieli? ja moge jedynie napisac maila ale watpie w powodzenie...:roll:

Link to comment
Share on other sites

zawiesilam plakaty i zostawilam petycje:
- sklep zoologiczny na targowisku na ul Bacciarellego
- sklep zoologiczny BULL ul Braci Gierymskich
- lecznica VETUS ul Żaka

rozmawialam z ta pania co w ZK sie udziela i powiedziala ze ZK powinien wyrazic zgode na zbieranie podpisow w trakcie wystawy, bo nasz zwiazek podobno jest bardzo przychylny takim akcjom. tylko trzeba pojsc do prezesa p. Iwona Magdziarska lub v-ce prezesa p. Barbara Góral. postaram sie wywiedziec kiedy ktorąś z tych pań można bedzie spotkac w zwiazku, zeby Ulv nie szla na darmo. a tak wogole to jeszcze raz dzieki Ulvhedinn ze zgodzilas sie zalatwiac z tym ZK.
pozdrowienia

edit: Ulv, dzwonilam do ZK, masz PW ode mnie przeczytaj koniecznie!

Link to comment
Share on other sites

[B]Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
[/B]Strzegomska 42a
53-611 Wrocław
tel. (071) 374-81-51
fax (071) 374-81-75
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#b82412][email protected][/COLOR][/EMAIL]

[B]Gazeta Wyborcza
[/B]pl. Solny 2/3
tel. (071) 371-73-73
fax (071) 371-72-72
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#b82412][email protected][/COLOR][/EMAIL]

[B]Panorama Dolnośląska
[/B]pl. Solidarności 1/3/5,
53-661 Wrocław,
tel./fax (071)780-20-70,
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#b82412][email protected][/COLOR][/EMAIL]

[B]Echo Miasta Wrocław
[/B]ul. św. Mikołaja 12
50-125 Wrocław
tel. (071) 798-35-29, 798-35-37
fax (071) 792-80-61
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#b82412][email protected][/COLOR][/EMAIL]
[B][URL="http://www.wroclawianin.pl/"][COLOR=#b82412]Wrocławianin – magazyn mieszkańców[/COLOR][/URL][/B]
ul. Energetyczna 14
53-330 Wrocław
tel./fax (071) 362-65-95 (sekretariat)
tel. (071) 792-52-51, 793-25-53 (Biuro Reklam i Ogłoszeń)
e-mail: [EMAIL="wrocł[email protected]"][COLOR=#b82412]wrocł[email protected][/COLOR][/EMAIL]


[URL="http://www.prw.pl/"][COLOR=#b82412][B]Polskie Radio Wrocław[/B] [/COLOR][/URL]
al. Karkonoska 10
53-015 Wrocław
tel. (071) 780-24-01, 339-33-61
fax (071) 339-33-58
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#b82412][email protected][/COLOR][/EMAIL]

[B]Radio Aplauz[/B]
ul. Powstańców Śląskich 95
53-332 Wrocław
tel. (071) 78-78-787 (studio), 780-51-03 (sekretariat)

[B]Radio Eska Wrocław[/B]
ul. Przyjaźni 2/4
53-030 Wrocław
tel.(071) 788-50-50
fax (071) 788-50-51
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#b82412][email protected][/COLOR][/EMAIL]

[B]Radio Kolor[/B]
ul.Grabiszyńska 241e
53-234 Wrocław
tel. (071) 371-76-00, 790-49-04 (telefon antenowy)
fax (071) 37-17-611
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#b82412][email protected][/COLOR][/EMAIL]
[B]

[URL="http://www.radioram.pl/"][COLOR=#b82412]Radio RAM[/COLOR][/URL]
[/B]ul. Karkonoska 10
53-015 Wrocław
tel. (071) 339-90-10
fax (071) 339-33-58
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#b82412][email protected][/COLOR][/EMAIL]




[B]Radio Roxy FM Wrocław
[/B]53-234 Wrocław
ul. Grabiszyńska 241e
tel. (071) 371-76-00
fax (071) 371-76-11
[B]częstotliwość: 106,1 Mhz[/B]
[B]TeDe
Telewizja Dolnośląska
[/B]ul. Muchoborska 6
54-424 Wrocław
tel. (071)78-08-150, 78-08-151, 78-08-100 (redakcja)
fax (071) 78-08-160
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#b82412][email protected][/COLOR][/EMAIL]
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#b82412][email protected][/COLOR][/EMAIL]
[B][URL="http://www.tvp.pl/regionalna3"][COLOR=#b82412]TVP 3[/COLOR][/URL]
Telewizja Polska SA. Oddział Wrocław[/B]
ul. Karkonoska 8
53-015 Wrocław
tel.(071) 36-84-500 (kancelaria), 36-84-300 (sekretariat )
tel. (071) 36-84-548 (Fakty), 36-84-342 (rekalma)
fax (071) 341-89-89
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#b82412][email protected][/COLOR][/EMAIL]

ja napisze do wszystkich wyzej wymienionych moze ktoś pomoze
co wy na to?

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=7][COLOR=red]Media [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=red][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Witam !

Chętnie zainteresujemy się problemem, prosimy tylko o podanie jakiegoś
kontaktu do siebie, najlepiej numeru telefonu, wtedy umówimy się na
nagranie

pozdrawiam Magda Orzeł[/COLOR][/B]


[B]Dostałam odpowiedź :):) [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/B]
[B]Polskie Radio Wrocław jest zainteresowane:P[/B]
[B]co im odpisać ?[/B][B]


[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...