Jump to content
Dogomania

"Psi alert" dla Krakowian ~!


DariannaKrak.

Recommended Posts

[quote name='Asior']Tweety ależ ja przeciez byłam grzeczna :roll: ....w którym miejscu zachowałam się niegrzecznie???
Co do wolnych 30 sek..... w sumie to nie mam ...ale jak musze to jakoś trzeba je znaleść... Niewiem dlaczego odebrałaś to inaczej ale uwież ja tez mam już dość. Na nic nie mam czasu :( nie wyrabiam ze wszystkim, a mam małe (8 lat) dziecko, które wymaga szczególnej i zwiększonej uwagi ze względu na ADHD, więc sooory jeśli poczułaś się urażona moim stylem, ale nie taki był mój zamiar....[/quote]

oki, po problemie, czasem człowiek jest przewrażliwiony, pozdrawiam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmmm jak nam poszło..no niewiem jak to nazwać?? porażka :shake: ???
Bo gdybym nie przyprowadziła ze sobą 2 osób to był by tylko Maciek Ela ja i dwie dziewczyny (niestety nicków nie znam :roll: )
to normalnie śmiech na sali :roll:
na następną akcje się iestety nie pisze :roll:

Link to comment
Share on other sites

Do mnie sie odezwał jeden pan któremu dałam petycje i powiedział, że zebrał dwie i chce mi je przekazac w pon lub wt...
[B]sugarr [/B]a my nadal jesteśmy umówione na 15:20 pod bagatelą i dostaniesz ode mnie w prezencie plakaty Ciapka do wieszania, jak bedziemy miały chwilę to możemy razem porozwieszac :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Mysle ze te dwie dziewczyny to ja i moja kolezanka :) Byly z nami jeszcze zbierac podpisy dwie dziewczyny i kolega, ale musieli isc troche wczesniej i my zabralysmy ich petycje pod sw. Wojciecha. Ale myslalam ze bedzie kolo 20 osob, ze idac po rynku i odwracajac glowe w prawo czy w lewo bede widziala kogos od nas...

Jagienka pamietam, pamietam :) Jak bys mogla jeszcze to zabierz plakaty dla mojej kolezanki (ktora byla tez zbierac wczoraj podpisy) bo ona nie ma konta na dogomanii ale tez chce porozwieszac :)
Ja bede miala raczej czas wiec bardzo chetnie :P

Link to comment
Share on other sites

Asior - były jeszcze 3 dziewczyny i jeden chłopak, którzy nie są z forum. Oni zbierali pod galerią i uzbierali więcej niż my, bo 5 pełnych list. My mamy 3, no i jeszcze część zaczętych wzieły dziewczyny żeby w szkole pozapełniać. Więc bilans wczorajszy - coś koło 9 list

Link to comment
Share on other sites

Ej ej! Nie mijac mi sie tu z prawda Anashar :D
Ja jestem z tych '3 dziewczyn i chlopaka' i jestem z forum :P Ale reszta nie. I byla nawet 4 dziewczyna ktora do nas doszla na florianskiej i sama pozniej gdzies w okolicach rynku zbierala ale poszla duzo wczesniej i ja mialam jej liste :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...