Jump to content
Dogomania

Niechciana młodziutka ONka po rodowodowych rodzicach moze trafic na łancuch !


bela51

Recommended Posts

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Beka, obecny właściciel suni może ją dowieźć do Serocka w weekend. Co ty na to?
Olga, podaj mi na pw swoj nr telefonu, chętnie przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną. Tylko musimy znać adres.
Sunia byłaby w Serocku póki co, żeby była już pod naszą kontrolą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olga Urbańczyk']Wiem, gdzie mogłaby zamieszkać. Rodzice mojego chłopaka szukają suczki do domu z podwórkiem. Niedawno zmarł ich pies, owczarek niemiecki. Mieszkałaby raczej na podwórku, ale w zimę zawsze brali psa na noc do domu. Mają teraz jeszcze jednego pieska, właściwie suczkę, malutką, ale chyba nie byłoby problemu z zaakceptowaniem, tym bardziej, że ona mieszka w domu. Ustalę jeszcze to na 100%, ale gdzie i kiedy ewentualnie można byłoby odebrać suczkę? Mieszkamy w Iłży, tj. ok. 120 km od Warszawy na południe. W Warszawie jego rodzice bywają raz na tydzień, np. w przyszłą sobotę za tydzień będą.

Szukany jest tylko DT czy DS?[/QUOTE]


a tu ????czy ta opcja jest brana pod uwagę

Link to comment
Share on other sites

Jest to tylko kwestia czasu , dobrze by było gdyby miała na parę dni dom tymczasowy , no i oczywiście sterylizacja (dla pewności w 100% aby nikt nie wziął jej do pseudohodowli, czy nawet nie ukradł przyszlemu właścicielowi)Dzisiaj odezwała sie do mnie koleżanka , 3 tygodnie temu odeszła sunia i poszukuje , myśli o schronisku , ja jestem z Lodzi , nie wiem może ona , podałam rownież informację na facebooku .Potrzebuję nr telefonu ,bo osoba która nie jest zarejestrowana na Dogomani nie ma jak się dowiedzieć , w jaki sposób sie skontaktować.Proszę o podajcie nr. telefonu

Link to comment
Share on other sites

:shake: i jeszcze jedno proszę nie wydawajcie jej do jakiegoś domu z ogrodem , bo może zostawią ją na zewnątrz domu a wiadomo co się dzieje z suniami .Po za tym psy i koty to zwierzęta udomowione i potrzebują człowieka przy sobie , na zewnątrz to tylko ze swoim człowiekiem na spacer , na zewnątrz to można jeża trzymać ....

Proszę podajcie jakiś kontakt to na prawdę ułatwi adopcję :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sds']mieszkam w nieporecie w domku z ogródkiem, jak wyglada sprawa małej?? oferuje dwa tymczasy nieporet domek i Kraków byc moze dom stały :) prosze o info na maila [email][email protected][/email][/QUOTE]

Ewelina, niestety moj program pocztowy odrzuca twoj adres mail. Nie wiem dlaczego. Podaj mi swoj nr telefonu na pw. Warto porozmawiać osobiście.

Link to comment
Share on other sites

moja corka jest zainteresowana sunka,mieszkamy na stale w niemczech,corka studiuje w holandii ,bardzo kochamy zwierzeta ,mamy tez doswiadczenie ze zwierzetami,mmamy w domu zawsze zwierzeta ,psy i koty.ja mam psa i kota a corka mieszka poza domem w holandii i chcialaby tez psa,pies mieszkalby w mieszkaniu ,ale na wsi i mialby duzo miejsca do spacerow sa tam pola i las.moglby tez od czasu do czasu isc z corka na uczelnie ,poniewaz corka studiuje sztuke i w krajach zachodnich zwierzeta sa mile widziane.jezeli sprawa jest aktualna to bardzo prosze o kontakt

Link to comment
Share on other sites

Sunię można zabrać już teraz, ale mam jedynie dt u Luzi, która mieszka z tego co wiem w Zamościu/Tarnobrzegu. Nijak po drodze. Jeśli któryś dom wypali, to na pewno zabieramy sunię i tam poczeka na osobę, która po nią przyjedzie. Chyba, że ktoś z okolic W-y podjedzie po małą i ją weźmie do siebie. Podam na pw adres i telefon skąd można ją wziąć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...