Jump to content
Dogomania

Psiaki z fabryki domów w Radomiu-było 17, zostały 3 dorosłe sunie...


Tigraa

Recommended Posts

  • Replies 544
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pixie']Majka napisalam przed chwila do majafaja z lodzi oferowala w mapie dogo DT


tymczas w lodzi dla szczeniaka moze u Moriaa

musze wyjsc z moimi na spacer czy do moriaa mozesz sie odezwac i spytac? jej gg 1010786[/quote]

przesalam pixie twojego maila i do Moriaa i do netti ido katyi. a to te psiaki gdzie sa?? w radomiu?

niestety w najblizszym czasi nie moge nawet transportu dac:( przykro mi :(:(

Link to comment
Share on other sites

hopssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssa

ktos chce malutkiego

[B][COLOR=red]pssssssssssssssssssssssssssssssssa[/COLOR][/B] ?

tylko tu,tu i teraz taka okazja, bo i do wyboru i do koloru! nie ma jak fabryczne pieski...produkcja eksportowa! [B]na skale europejska[/B], a juz napewno pozawojewodzka
[B][COLOR=red]gwarancja dobrego wychowania[/COLOR][/B], [B]mamusia osobiscie chowala a i tatus tez byl w zasiegu[/B], nie uciekl, jak wielu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']prosze o zestawienie

chlopcy - ?
dziewczynki - ?[/QUOTE]

dziewczynka 1
chlopcy 3 lub 4-jeden szczeniak nam gdzies zniknąl nie moglysmy sie doliczyc,jest 4 a powinno byc 5,moze nie chce wyjsc po prostu.Dzis jeszcze go poszukamy

wszystkie szczeniaczki są trojkolorowe,takie jak na glownym wątku na stronie 5 fotka 11 i 13.

Link to comment
Share on other sites

dzieki to dla lodzian ewentualnie
i innych chetnych czyli fotki mozna wkleic, by przypomniec jak wygladaja

[IMG]http://img242.imageshack.us/img242/3913/szcze14hl9.jpg[/IMG]

nie dam sie nie dam...
kostucha juz zabrala jedno...ja nie chce zaTM wole skosztowac tutaj zycia

nie dam sie

Link to comment
Share on other sites

Jeśli do jutra nic się nie zmieni i domów nie będzie, to mąż zgodził się na dom tymczasowy dla jednego. Być może drugiego psa wezmą na DT znajomi (namawiam ich). Warunek jest taki, że jeśli po miesiącu nie uda się dla malców znaleźć stałych domów - to ktoś je od nas przejmie. I teraz pytanie - czy oferta użytkowniczki pajunia jest w związku z tym aktualna, ew. ktoś by się podjął tego za nią? [mam nadzieję, że takie słodziaki znajdą domy szybko.... ,ale...]
Druga sprawa - mój pies jest uczulony na ugryzienia pcheł pomijając, że ma chorą skórę, a jedzie z nami. W związku z tym nie moge pchlarza wpakować razem z nim do auta, do Zamościa będziemy mieć jeszcze kawałek. Dlatego szczenior musi być uprany na miejscu. Jak to widzicie? Może ktoś mógłby go wyprać jutro w domu? Jeśli będzie ciepło to można "operację" przeprowadzić też na zewnątrz.

Link to comment
Share on other sites

Idziemy na to,Cathedral dzieki.
Przez miesiac znajda domy na 100% a jesli nie,wezmieny je od Ciebie,byc moze pomoze pajunia,wczoraj rozmawialysmy.Jesli nie-ja je zabiore.
Napisz tylko ile ma byc szczeniaczkow i jakiej plci,o 16 bede dzis u nich to bym wziela do domu na dzis i uprala i odpchlila.Napisz koniecznie ile ostatecznie szczeniorkow i o ktorej byscie jutro po nich byli-mniej wiecej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...