Jump to content
Dogomania

*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***


Pokahontas

Recommended Posts

Ja tez nigdy nie podawałam z tego względu, że żaden z moich psów nie chciał jesc surowego. Pomysł wpadł mi w temacie Halo własciciele dogów... spytałam jeszcze jednej osoby z której zdaniem sie licze i podaję. Ponoć kosci z drobiu (bez długich) nie gotowane nie sa niebezpieczne. Samuel uwielbia surowe

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To myślę nic dziwnego, że bezstresowo zostaje w aucie! Pewnie traktuje go jako swoiste swoje terytorium! i na dodatek "bez konkurencji"
Nasz Rumor (jest z nami nie tak długo) już za drugim razem poczuł sie jak "król na włościach" i ostro obszczekuje każdego, kto tylko się podejdzie za blisko do auta, "na piechotę" tak oczywiście nie robi. Tył kombi jest jego i już!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Norbitka']korpusy daje wprost do paszczy :) Wczesniej obcinam skrzydełko. Z żadnym panem nie mialam okazji rozmawiać :evil_lol: wiec nie wiem nic na ten temat.[/quote]
Oj bo to była pani "beda" pomyliło mi się a chciała do Ciebie numer telefonu więc myślałam .... szkoda :roll:

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze Samciu w górę!

Po drugie... nie próbowałam mojemu Migaczowi dawać całych korpusów, ale dawałam do obgryzienia nóżki kurzęce. Proszę od razu nie potępiać, bo nie dostawał oczywiście całych, ale jego największą nagrodą za spokojne oczekiwanie "nie przy stole" było obgryzienie główek kości z nóżek, tam gdzie chrząstki itp. Zawsze próbował wyrwać z ręki, ale oczywiście nikt mu nie pozwalał, ale widzieć ten uśmiech na pysku onkowej bestii to było coś... :p

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wszelkie rady i ostrzeżenia. Nie stać mnie na żywienie Samuela wołowiną tak jak sugeruja Alfa.. chyba że ktos wspomoże zakup kilku kg na tydzien. Gotowanie korpusów nie wchodzi w grę bo musiałabym ugotowac pojemnik by obrac tyle ile on potrzebuje. Na 2 dni gotuje 2,5kg.kurczaka z 0,7kg ryżu i ok 1kg warzyw dodam ze gotowane kości wyrzucam. Cenowo kurczak wychodzi mi taniej.
Zanim podałam drobiowe korupsy wypytałam o to posiadaczy dogów oraz wyczytałam kilka wątków na dogach odnosnie zywienia. korpusy (surowe) są bardziej przekąska niz podstawowym daniem.

Link to comment
Share on other sites

A my karmimy naszą Sarę, suchą karmą, czytałam że są najlepiej zbilansowane i naprawdę wygodne. Przywożą nam ją do domu kurierem. Do smaku dodajemy gotowane mięso z kurczaka, czasem trochę makaronu, czasem ryżu i miska wylizana :) A smakołykiem dla niej są kości cielęce gotowane , jakoś boję się dawać surowe mięso ... Kości zwykle w kilka minut znikają ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich w pierwszym poscie.
Wiec jak w temacie mam dwie uwagi.Popierwsze probowalem sie kontaktowac na maila dogniemieckiadopcje@... i niestety za kazdym razem przychodzily mi maile zwrotne z bledem dostarczenia wiadomosci. Poza tym na stronie o dogach szkoda ze nie jest napisane skad dogi sa. A teraz juz calkiem pozytywnie. Otoz chcialbym, adoptowac psiaka a najchetniej suke. Najlepiej byloby gdyby byla z Warszawy. Psa chcialbym od czasu do czasu(wlasciwie musialbym) brac do pracy z czym wiaze sie cala przeprawa metrem i nie wiem jak pies nieprzywykly do miejskiego tloku moglby zareagowac. No i oczywiscie latwiej byloby mi go zobaczyc i ucalowac przy pierwszym spotkaniu. Tak wiec jesli jest albo zdazy sie taka okazja to bardzo prosilbym o kontakt na:
mail: tommy_from_cracow[wytnij_to]@gazeta.pl
GG: 6186007
skype: tommy_from_cracow;

Pozdrawiam wszystkich!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Norbitka']Dzięki za wszelkie rady i ostrzeżenia. Nie stać mnie na żywienie Samuela wołowiną tak jak sugeruja Alfa.. chyba że ktos wspomoże zakup kilku kg na tydzien. Gotowanie korpusów nie wchodzi w grę bo musiałabym ugotowac pojemnik by obrac tyle ile on potrzebuje. Na 2 dni gotuje 2,5kg.kurczaka z 0,7kg ryżu i ok 1kg warzyw dodam ze gotowane kości wyrzucam. Cenowo kurczak wychodzi mi taniej.
Zanim podałam drobiowe korupsy wypytałam o to posiadaczy dogów oraz wyczytałam kilka wątków na dogach odnosnie zywienia. korpusy (surowe) są bardziej przekąska niz podstawowym daniem.[/quote]

I co Norbitko ? Są jakieś widoki na nowy domek dla Samuela ? Tak mi smutno że nie ma szczęścia biedaczek :( NIe ma dnia żebym nie myślała o nim. Cały czas rozpytuję ale żeby mieć Doga trzeba być miłośnikiem tej rasy w każdym calu... Szkoda że nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego ile miłości w zamian za odrobinę troski można otrzymać. Powodzenia Tobie i Samuelowi. Trzymam kciuki:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izulkabu']I co Norbitko ? Są jakieś widoki na nowy domek dla Samuela ? Tak mi smutno że nie ma szczęścia biedaczek :( NIe ma dnia żebym nie myślała o nim. Cały czas rozpytuję ale żeby mieć Doga trzeba być miłośnikiem tej rasy w każdym calu... Szkoda że nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego ile miłości w zamian za odrobinę troski można otrzymać. Powodzenia Tobie i Samuelowi. Trzymam kciuki:roll:[/quote]
Co raz ktos pyta ale dokąd nie bedzie pewne na 100% nic nie mówie... On jest naprawde najcudowniejszym dogiem jakiego znam. Prawdziwy dzentelmen. Jestem zachwycona jak wszedzie w wąskich przejsciach przepuszcza mnie zawsze przodem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...