Jump to content
Dogomania

*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***


Pokahontas

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ASICA']Beda
nas mających dogi duzo jest w Warszawie-wiec w razie co bedziesz miała na kogo liczyć w potrzebie:cool3: :cool3:
ps.fajnie by było jakby Samuel zamieszkał w Wawie
z jakiej dzielnicy jesteś?[/quote]
Mam pytanie do osoby, która ma w tej chwili Samiego. Czy możliwe by było w ciągu weekendu( tego) przyjechanie i zobaczenie Samiego. Może i nawet zabranie go do nowego domu. ( jest super psem i jest przeuroczy):loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cały dzien byłam poza domem dlatego taka cisza z mojej strony. Za to rano zrobilam pare fotek na spacerku ale wstawie albo póżnym wieczorem albo jutra bo z Samuelkiem mamy sterte faktur do wprowadzenia:) Mój tel jest w mapie pomocy albo dzisiaj do ok 23:00
Ps. Pojawiły sie nowe fotki w albumiku [URL]http://norbitka.fotosik.pl/albumy/80433.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ojej !!!!
Jakie fajowe wieści !!!


Czyżby Samuelowi się domek klarował ???:lol:

to by było piknie !!!!

Trzymam kciuki!!!!


Popatrzcie tylko na to cudo!!!!!
Jest przesłodki !!!!
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/709d7eb459d5c6b3.html"][IMG]http://images2.fotosik.pl/238/709d7eb459d5c6b3med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, z poprzednich postow wynikało jasno, że Halbina jest coraz bliżej podjęcia pozytywnej decyzji!! Gdyby tak się stało, to podtrzymuję swoją propozycję przewozową (my z Halbiną - prawie sąsiedzi!) to i wspólne spacery by mogły być? z Rumorkiem ( błękitny roczniak)
Trzymamy kciuki!!!!!!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga_27']no ja mam teraz czarna suczke. tez jest to najwspanialszy pies na swiecie:loveu: wygodnicka ksiezniczka:evil_lol:[/quote]

Tu akurat nie miejsce na podziwianie własnych i cudzych psów.Tu zajmujemy się tymi, które nie miały tyle szczęścia! :shake:
Zajrzyj na wątek "Jak odejdzie...." - dogi na forum molosy.pl Tam dopiero króla możesz obejrzeć!:laola:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga_27']I jak tam ciociu Halbinko:evil_lol: decydujesz sie? :loveu:[/quote]
Ja już złożyłam propozycję... nawet tu, na wątku! tylko że to nie zależy tylko ode mnie! Samuel nie odpowiedział, jego opiekunowie na razie milczą... Czekam na kontakt z Marią. Zależy mi na dobru psa przede wszystkim, może trafi na lepsze warunki - dom z ogrodem?... Może będzie jedyny i najukochańszy?...
Daga! A co z Adelą?... Czekam na jakieś wieści na gg!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja nie czuje sie uprawniona o decydowaniu gdzie zamieszka Samuel. jest to pies wyjątkowy i pragne by byl kochany i miał jak najlepiej. Chciałabym też wyłącznie dla jego dobra by adopcja byla jak najszybciej. Ja nie jestem w stanie zapewnić mu tego czego chciałabym dla niego a i czym bardziej sie przywiąże tym gorzej, pamietajmy ze to jego czwarty przystanek nie liczac pierwszego domu. Takie porzucanie co chwila jest dla niego zapewne bardzo złym doświadczeniem. kto ma doga ten wie jak potrafi byc przywiązany. Zreszta każdy pies najlepiej jak ma swojego pana na zawsze. Pokochałam go i bede bardzo tęskniła. Mimo że Andrzej podlizuje mu sie jak może, podsuwa smakowite kąski Samuel nadal podkula ogon zanim zorientuje sie jaki ma wobec niego zamiar. Coraz częsciej na moim terenie atakuje mężczyzn. Chyba powoli traktuje ten teren jako swój. To naprawde cudowny pies w swojej rasie. Czy ktoś wie jak to się stało (a moze dlaczego ) ze znalazł sie w schronisku? Chyba nic o tym nie pisze na wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ampak']No właśnie, z poprzednich postow wynikało jasno, że Halbina jest coraz bliżej podjęcia pozytywnej decyzji!! Gdyby tak się stało, to podtrzymuję swoją propozycję przewozową (my z Halbiną - prawie sąsiedzi!) to i wspólne spacery by mogły być? z Rumorkiem ( błękitny roczniak)
Trzymamy kciuki!!!!!!!:multi:[/quote]
Podtrzymuję, choć w moim przypadku, dle dobra nas wszystkich, chciałabym wziąć Samiego raczej na Święta. Wtedy jestem cały tydzień w domu. W tej chwili mam w domu 5-cio miesięcznego szczeniaka ze schroniska, 2 koty i na tymczasie jamnikowatego rocznego Bąbla - ofiarę wypadku i bezduszności swojej Pani. Nie było mnie dwie godziny, a bilans strat... do przestudiowania na wątku Bąbla... Uważam więc, że lepiej by było, gdybym przez pierwszy tydzień mogła sprawować kontrolę nad stadkiem... i przyzwyczaić Samuela do nowej sytuacji. A ze wspólnych ewentualnych spacerów i zabaw bardzo bym się cieszyła, Ampak! Już myślałam, że to Ty zechcesz zaopiekować się Samuelem... Trochę Cię obserwowałam :eviltong: a tu nagle: propozycja ze stolicy!... No cóż, decyzzja należy do najbliższych naszego ulubieńca...

Link to comment
Share on other sites

[B]Norbitko,[/B]
[B]Sami trafił do schronu z ulicy. Zwyczajnie się błąkał:roll: .[/B]

[B]Potwierdzasz moje obserwacje dotyczące stosunku Samuela do mężczyzn, tzn, że nie przesadzałam i radziłabym kłaść na to wyjątkowy nacisk.[/B]
[B]Nie można go nie pokochać:loveu: :loveu: :loveu: . Jest wyjątkowy i potrzebuje wyjątkowego domu....STAŁEGO DOMU....już na zawsze![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Norbitka']Powiedzcie mi co w psim (dożym) języku oznacza: zjeżenie. lekkie uniesienie ogona ale jednoczesnie merdanie nim? mój jak sie jezy i podnosi ogon to wiem co jest grane ale nigdy nim przy tym nie merda:)[/quote]
Nieufność, niepewność, ale także chęć zaufania, moim zdaniem...

Link to comment
Share on other sites

Masz Halbino rację - mogło by tak być! Jednak wcześniej zainteresowałem sie innym dogiem, którego opisuja dwa niezależne wątki w dziale dogów ma forum molosy.pl. Wiele okoliczności złożyło sie na to że poszło tak szybko, nie chcę zanudzać. Finał jest taki, że Rumor jest od wczoraj członkiem naszej rodziny, a ja z radościa mogę powiedzieć, że po kilku tygodniach w naszym domu jest znowu normalnie!!!!!!( czyt. Jak odejdzie....? tez tam)
Reszta mojej chęci pomocy - bez zmian!!!!

Link to comment
Share on other sites

moj tak czasami robi ;) ogon do gory lekko zjezony badz zjezony od ucha do czubka ogona i merda co jakis czas ogonem mowiac "hej ty tam, ja jestem pokojowo nastawiony" ale mimo to dopoki nie sprawdzi czy aby ten drugi jest tez nastawiony pokojowo to stawia wloski zeby zaznaczyc ze pomimo ze on przyjaznie nastawiony to w obronie stanie w razie koniecznosci....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ampak']Masz Halbino rację - mogło by tak być! Jednak wcześniej zainteresowałem sie innym dogiem, którego opisuja dwa niezależne wątki w dziale dogów ma forum molosy.pl. Wiele okoliczności złożyło sie na to że poszło tak szybko, nie chcę zanudzać. Finał jest taki, że Rumor jest od wczoraj członkiem naszej rodziny, a ja z radościa mogę powiedzieć, że po kilku tygodniach w naszym domu jest znowu normalnie!!!!!!( czyt. Jak odejdzie....? tez tam)
Reszta mojej chęci pomocy - bez zmian!!!![/quote]
Dołącz, proszę, namiary = linki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...