Jump to content
Dogomania

*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***


Pokahontas

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bunia1']Koniec świata. Norbitka podrzuciła mi wątek Samuela i co? Zamiast pracować to przesiedziałam przed kompem tyle czasu. Jest śliczny mam nadzieję zobaczyć go na żywca bo jest całkiem blisko.
Constancja zapraszam do Krasnika.[/quote]

[B]Dziękuję za zaproszenie:lol: . Kraśnik znam bardzo dobrze:razz: , a w Zakrzówku spędzałam kiedyś każde wakacje:eviltong: .[/B]

[B]Beatko, wytarmoś Maleństwo ode mnie:loveu: :loveu: :loveu: . Tęsknę za nim bardzo i bardzo żałuję, że nie mogę mu dać prawdziwego domku, takiego już na zawsze... Od czerwca sama będę bez domu:placz: :placz: :placz: .[/B]
[B]Czy ktoś mnie zaadoptuje??? :cool1: Albo przynajmniej tymczas dla 4 osób i 3 psów???:diabloti: [/B]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, bo jestem nim zainteresowana;) Czytałam kilka poprzednich notek. Czy może przebywać z innymi psami?( mam na mysli swojego sznaucerka mini) No i czy może mieszkać w dużym mieszkaniu. Można nawet powiedzieć, że w bardzo dużym. Wychodził by wtedy często na dwór i często by wyjeżdżał do naszego domku na wieś( nawet w zimę).;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...