Jump to content
Dogomania

Kudłacz Merlin już w swoim domku!!


majuska

Recommended Posts

[quote name='Agula99']EE tam Figuś nie tłumacz się, nie tłumacz, będzie dobrze, moderator Ci odpuści, wiara czyni cuda!!! :) :) :)[/QUOTE]

Żeby jeszcze miał mi co odpuszczać... akurat w piatek byłam wyjątkowo grzeczna, nikogo nie zwyzywałam, nie używałam niecenzuralnych słów, postępowałam zgodnie z regulaminem... zresztą ja nie jestem zbanowana, tylko "nie mam uprawnień" A moderator... No jeśli któryś w końcu przeczyta moje błagania... to mam nadzieję, że mi naprawi konto!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonia Kangur']Żeby jeszcze miał mi co odpuszczać... akurat w piatek byłam wyjątkowo grzeczna, nikogo nie zwyzywałam, nie używałam niecenzuralnych słów, postępowałam zgodnie z regulaminem... [/QUOTE]
No właśnie w piątek, a dziś jest niedziela, ojjjj coś musi być na rzeczy, coś musi być :cool3: Ty się lepiej zastanów co przeskrobałaś ;):razz::mad::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Wszystko dobrze, Merlin juz po przesiadce, pewnie dojeżdża już do swojego domu. TZ mówił, że bardzo grzecznie jechał, miał kocyk na przednim siedzeniu, jechali, rozmawiali, śpiewali piosenki....:evil_lol: Późnym popołudniem tyrknę do nowego domu co słychać.

Link to comment
Share on other sites

Ludzie dajcie kurna z pracy do dom dojechać ( miałam straszny dzień ):shake: nie dzwoniłam późnym popołudniem tylko wczesnym bo już się nie mogłam doczekać, Merlin już był na miejscu i szalał po ogrodzie,nie mogli sie nadziwić jaki on śliczny, mądry i ile ma energii, w sumie to był tam dopiero godzine więc nie mam za wiele wieści, mamy sie nie martwić w każdym bądź razie, będziemy się zdzwaniać jutro i ewentualnie córka Państwa ma pisać maile do mnie

Link to comment
Share on other sites

Straszny dzień dlatego , że kupe spraw do załatwienia, ale udało się no i przede wszystkim jedna główna sprawa dopięta czyli Merlinos w domu !! Pańcia się zachwycała, że ma piękne to futro, wcale schronisko go jakoś strasznie nie zniszczyło ( wczoraj troche ja pomogłam tym kudłom noramlnie wyglądać:cool3: ) ale dzisiaj mieli go nie molestowac żadnymi czesaniami, tylko w planach jest aklimatyzacja i odpoczynek

Link to comment
Share on other sites

A tak z innej beczki. Dziaka_Figo i jakieś inne cioteczki nie pomogłybyście w ogłaszaniu takiej jednej cudnej bidulowatej suni??? Ja niestety nie umiem robić ogłoszeń :shake:może któraś z was zajrzy i pomoże, wy już wytrawne weteranki :lol:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/195177-Leda-od-TRZECH-LAT-szuka-domu!!!-B%C5%82agam-o-pomoc-dla-niej-i-cudowny-dom!!!/page12[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...