Jump to content
Dogomania

Kudłacz Merlin już w swoim domku!!


majuska

Recommended Posts

Ja tez jestem pod wrazeniem, zwlaszcza podobieństwa do "mojego" gada. Charakterek, temperament,uroda ....Klon po prostu.

(Chęstnie bym sie zamienila, bo moj troche... 'popsuty" :razz: a tu nówka - widze )

Link to comment
Share on other sites

Sliczny jest ten Merlin :p.A może cioteczko Togaa jakiś dwupak wobec tego i oba kloniki by się uzupelnialy? ;)Podwójne szczescie by bylo?:razz:
Trzeba by cudnego Merlina jak najpredzej wyciągnac ze schronu-on tam marznie.





[IMG]http://img402.imageshack.us/img402/5388/p1000850b.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Trzeba by cudnego Merlina jak najpredzej wyciągnac ze schronu-on tam marznie.

[/QUOTE]


Ja też sie tym zamartwiam....Toż on w piórka ubrany...

Chocby domek tymczasowy. Myslcie dziewczyny ! Dam co miesiac 20 zł bo mi serce pęka.
I tak jesteście kochane że ma ten kubraczek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzika_Figa']No to co? Chyba trzeba mu zrobić allegro, nie? Zrobię nocą[/QUOTE]

Oooo! :multi:
A ja już szukałam kogoś, kto by zrobił, bo sama nie potrafię :oops:
Za to chętnie zasponsoruję ;) (proszę info na PW)

Perfidnie podrzuciłam Merlina jako klona na wątek JPG Lolcia w nadziei, że któraś z jego gorących wielbicielek przychylnym okiem spojrzy i na tego maga.
Teraz nie wiem, czy dobrze zrobiłam, bo widzę, że wbił się w serce [B]togaa[/B], jakby i bez tego nie miała dość problemów.

Też uważam, że trzeba tego czarusia jak najszybciej wyciągnąć ze schronu.

Link to comment
Share on other sites

Ciotki Boguchwalskie przytulisko to nie jest taki typowy schron, to małe gminne przytulisko w którym jest teraz 5 psów tylko, Merlin ma możliwość przez pół dnia biegania po wybiegu, chodzi na spacery, więc nie jest tak tragicznie jak w normalnym schronie. Oczywiście, zimno pewnie (teraz jeszcze błoto dojdzie) mu doskwiera, ale z drugiej strony nie wiem czy jest sens szukać płatnego DT, wierzę, że szybko sie znajdzie jakiś domek.
Mam nadzieję, że allegro zdziała cuda :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny!
tworzy sie taki bazarek, ale mam juz cynk ze bedzie lada moment gotowy...
Ja zaplacę ogłoszenia tylko niech któras zamiesci tam treśc i foto.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/203314[/URL]


I druga sprawa.
Poszukuje osoby do zrobienia wizyty przedadopc. w Krzeczkowicach k. Przeworska. Czeka tam domek dla małego pimpka.
Pomożcie,prosze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Ciotki Boguchwalskie przytulisko to nie jest taki typowy schron, to małe gminne przytulisko w którym jest teraz 5 psów tylko, Merlin ma możliwość przez pół dnia biegania po wybiegu, chodzi na spacery, więc nie jest tak tragicznie jak w normalnym schronie. Oczywiście, zimno pewnie (teraz jeszcze błoto dojdzie) mu doskwiera, ale z drugiej strony nie wiem czy jest sens szukać płatnego DT, wierzę, że szybko sie znajdzie jakiś domek.
Mam nadzieję, że allegro zdziała cuda :)[/QUOTE]

Jesli tak ,to chyba faktycznie może Merlin doczeka w schronie swego nowego domu? Zimę jakoś przetrzymal,dzięki troskliwym ciotkom i kubraczkowi także,to i wiosnę da radę jeszcze tam przetrwa? Chyba,że jakis niedrogi dt by znalazl się zaraz gdzieś nie za daleko.Pewnie,że latwiej ktoś czasem psa wypatrzy i chętniej wezmie z dt ,niż z przytuliska ,ale on sliczny jest i może uda się mu.

Link to comment
Share on other sites

Merlinek jest prze kochany i bardzo energiczny. Jak widzi smycz, to dostaje dzikich spazmów z nadzieją że pójdzie na spacerek. Niestety dziś nie byliśmy na spacerku, bo żal było mi zostawiać resztę gromadki. Merluś jest przytulaśny i przekochaśny, tylko potrzeba mu kogoś kto się nim dobrze zajmie, poświęci duuużo czasu, będzie brał na spacerki, rzucał piłeczkę i od czasu do czasu po podskakuje razem z nim ;) czy to aż taaak dużo???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Ja tez jestem pod wrazeniem, zwlaszcza podobieństwa do "mojego" gada. Charakterek, temperament,uroda ....Klon po prostu.

(Chęstnie bym sie zamienila, bo moj troche... 'popsuty" :razz: a tu nówka - widze )[/QUOTE]

Togaa :mad::mad::mad: Dobrze , ze Lolito tego nie widzi!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...