Jump to content
Dogomania

Starszy, ślepy FAWOR odnalazł swoich kochających ludzi! Już w DS w Poznaniu :)


Marycha35

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Nano']nie ma za co...
Czy Fawor zgadza się z innymi psami ??[/QUOTE]
Tak, zgadza się ;)

[quote name='Marycha35']Tak, to bardzo bardzo ugodowy, wręcz ciapowaty psinek:)[/QUOTE]
Dokładnie Maryś :)
[quote name='__Lara']Jaki piękny pies! Tak żal go bardzo, w schronie biedak, i to na stare lata :( macie jakiś plan jak mu pomóc?[/QUOTE]
Witaj Larko! :)
Trzeba deklaracji na DT/hotelik domowy.

[quote name='Macia']Cały czas pamiętamy i myślimy o chłopaku. Jutro może coś więcej napisze jeśli coś wydumamy...[/QUOTE]
Czekamy więc do jutra ;)

[quote name='Nano']czy chlopak ma allegro ??[/QUOTE]
Faworek ma allegro od Magija wystawiane na łódzkie lecz drugie np. na inne województwo bardzo mile widziane ;););)

[quote name='kmurdz']jesli zbieracie deklaracje, to ja pokryje miesiac w dt lub domowym hoteliku. blagam, wyciagnijcie go!![/QUOTE]
Kmurdz!!! :loveu::loveu::loveu:
Kocham Cię dziewczyno normalnie :angel::sweetCyb::iloveyou:
To teraz kwestia - do jakiego hoteliku go dajemy, bo wiem, że Maryś miała jakiś na oku, czekamy więc teraz na jej odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Borówka16']
Faworek ma allegro od Magija wystawiane na łódzkie lecz drugie np. na inne województwo bardzo mile widziane ;););)[/QUOTE]
a moglabyś mi podać link to skopiuje tekst do ogłoszenia i zrobie chłopakowi jutro :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nano']a moglabyś mi podać link to skopiuje tekst do ogłoszenia i zrobie chłopakowi jutro :)[/QUOTE]
Dzięki wielkie! :loveu: Tekst na 1szej stronie ;)

[quote name='majqa']

Edit:
Coś mi się wydaje, że allegro wymaga odnowienia, chyba, że coś poknociłam w jego wyszukiwarce, bo nie znajduję tam Fawora.[/QUOTE]
No właśnie też zauważyłam teraz, bo ostatnio przedwczoraj sprawdzałam i jeszcze było.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Poproszę Ją o odnowienie. Będę się dziś z Nią widziała.[/QUOTE]
Super, dzięki, Nano, jeśli możez to Ty też wystaw - np. na mazowieckie, co Ty na to? :) Zawsze większe szansę dla psiaka :)
[CENTER]***
A teraz padniecie :loveu:
Zobacznie jakiego dostałam emaila:

Witam, mogę zapewnić Faworkowi dom tymczasowy. Jestem z Łodzi i mieszkam niestety w mieszkaniu w bloku. Czy to nie bedzie problemem? Czy taki duży pies jak Faworek może mieszkać w bloku? Na szczęście jest winda. Mam już jednego psa - małych rozmiarów suczkę 5letną też znalezioną na dogo:) Jest raczej spokojnym kanapowcem więc myślę, że Faworek nie miałby z nią problemów. Chciałabym pomóc temu psiakowi m.in. w leczeniu jego oczek i dać mu spokojny dom dopóki nie znajdzie być może lepszego w domku. Nie chce oczywiście żadnych pieniędzy. Chyba że leczenie jego ropiejących oczek okazałoby się bardzo kosztowne to prosiłabym o wsparcie chociaż częściowe. Nie będzie musiał siedzieć, sam bo u mnie zawsze ktoś jest w domu albo ja albo mój chłopak który też ma złote serce do psów :) Jeśli spełniamy warunki to proszę o kontakt. Anna (....)

Rozmawiałam już z tą Panią, Pani jest na dogo (logowała się tuż po adopcji suni), acz nie wchodziła ostatnio i mówi, że musi się znów zalogować i będzie uczestniczyć w wątku Fawcia ;) Pani jest z Widzewa :)
Strasznie się cieszę :loveu:
Usiłuję się właśnie dodzwonić do Maryśki, ale ten śpioch jeszcze śpi :diabloti::eviltong::evil_lol:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

takie wiesci z rana to ja rozumiem:loveu:

u CatAngel wykupilam pakiet 130ogloszen, roboczo zmienilismy imie na Lucky zeby nie usuneli podwojnych ogloszen i zeby przynioslo szczescie;) chyba ze ogloszenia nie potrzebne:eviltong:?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Borówka16'] Usiłuję się właśnie dodzwonić do Maryśki, ale ten śpioch jeszcze śpi :diabloti::eviltong::evil_lol:[/CENTER][/QUOTE]
Dziwisz się skoro chodzi spać nad ranem a w nocy buszuje w necie ;-)
Wspaniałe wieści, nareszcie Faworek będzie leczony i będzie mógł mieć dobre życie :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']takie wiesci z rana to ja rozumiem:loveu:

u CatAngel wykupilam pakiet 130ogloszen, roboczo zmienilismy imie na Lucky zeby nie usuneli podwojnych ogloszen i zeby przynioslo szczescie;) chyba ze ogloszenia nie potrzebne:eviltong:?[/QUOTE]
Dziękuję!! :)
Potrzebne, potrzebne Chituś :p Przecież to tylko DT ;) Domek stały nadal poszukiwany ;)

[quote name='majqa']Potwierdź, że mnie oczy nie mylą... :-o[/QUOTE]
Nie mylą, na bank ;):loveu:

[quote name='Iljova']Dziwisz się skoro chodzi spać nad ranem a w nocy buszuje w necie ;-)
Wspaniałe wieści, nareszcie Faworek będzie leczony i będzie mógł mieć dobre życie :-)[/QUOTE]
Dodzwoniłam się do niej :eviltong: Okazuje się, że nie śpi, tylko na meczu, gdzie jej bratanek gra jest :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Super Nano ale dla spokoju sumienia... dodaj zdanie, że prosisz, by nikt nie licytował, że zastrzegasz sobie wybór najlepszego domu dla Fawora, że Fawor nie jest na sprzedaż. Strzeżonego Pan Bóg... itd..., bo jak ktoś, bodaj dla jaj i chęci poprzekomarzania się kliknie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nano']allegro dla Fawora [url]http://allegro.pl/stary-slepy-czy-ma-szanse-owczarek-spaniel-i1614907341.html[/url][/QUOTE]
Serdeczne dzięki! :)

[quote name='majqa']Super Nano ale dla spokoju sumienia... dodaj zdanie, że prosisz, by nikt nie licytował, że zastrzegasz sobie wybór najlepszego domu dla Fawora, że Fawor nie jest na sp
rzedaż. Strzeżonego Pan Bóg... itd..., bo jak ktoś, bodaj dla jaj i chęci poprzekomarzania się kliknie...[/QUOTE]
Tak, tak, Nano, jeśli możesz to dopisz :);)

Link to comment
Share on other sites

HURAAA HURAAAA JESTEM W CHMURACH:) Ja tych ludzi zacałuję, Fawinek będzie miał wreszcie domek! Ale się cieszę:):):)
A mecze bratanek miał trzy i wszystkie przegrał.....Ciocia, czyli ja, trenowała koszykówkę prawie 10 lat, więc darłam się, kibicowałam, przeżywałam, jak łoś, a oni przegrali.
Ale Fawinek mi humor zdecydowanie poprawił:):):) Nosuś poraniony Nasz kochany!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...