Jump to content
Dogomania

Starszy, ślepy FAWOR odnalazł swoich kochających ludzi! Już w DS w Poznaniu :)


Marycha35

Recommended Posts

Co do psów, to Małpa (ruda) wszczyna awantury w boksie, nie Faworek. Widziałam ją w akcji, jak go capnęła za nos, gdy ten po prostu podszedł sobie do krat.
Dzieci - też myślę że by się dogadał, byleby nie wisiały ma na uszach czy ogonie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Borówka16'] A wiesz, że widziałam i to nie jeden raz. [/QUOTE]

[I]kilka stron wcześniej:[/I] [quote name='Borówka16'] [FONT=Calibri][SIZE=3]A jeszcze na temat oczek - co mu do cholery z nimi jest [/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=3]Jak ja byłam ostatnio (pod koniec marca) to miał duużo ładniejsze niż teraz...[/SIZE][/FONT]
[/QUOTE]


[quote name='Borówka16']Ojej...biedaczki...zapominają od dobrych kilku m-cy, że pies ma chore oczy i może należało by je leczyć...[/QUOTE]

[I]kilka stron wcześniej:[/I] [quote name='Borówka16'] [FONT=Calibri]Przypominam, że psa badał wet i nie ma żadnej przewlekłej choroby - jest całkowicie ślepy na co najprawdopodobniej się nic nie zrobi (pytałam przed sek.) [/FONT]
[/QUOTE]

przeczytałam cały wątek - problem z oczami zauważyły dziewczyny (Marycha35 i nika28 przy ostatniej wizycie
[quote name='nika28'] [FONT=Calibri]Faworek jest całkowicie ślepy, wpadł na mnie kilka razy na spacerku, oczka mu strasznie ropieją [/FONT]
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Borówka16']Bo to było tak, że on w styczniu, lutym miał ciut lepiej niż teraz, ale także dość źle (wtedy to zgłaszałam), potem w marcu było lepiej, a teraz znów tak...[/QUOTE]


Ja tam jestem regularnie i nie zauważyłam aż takich zmian jeśli chodzi o jego oczy....żeby raz było lepiej a raz gorzej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Demoneek']I jeśli zauważyłaś , że pies ma coś nie tak z oczami to czemu nie podzieliłaś się tym na forum ?!:crazyeye:
uuuu nie ładnie :shake::shake:[/QUOTE]
Zauważ, że wątek był założony pod koniec lutego, a ja Ci tu piszę o przełomie stycznia/początku lutego.

Link to comment
Share on other sites

z tych przepychanek nie wyjdzie nic konstruktywnego dla psa, mnie osobiscie zdanie wolontariusza, ktory nie widzi problemu Fawora nie interesuje, natomiast interesuje mnie bardzo czy pies zostanie nam wydany jesli znajdzie sie dla niego jakis sensowny tymczas?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']natomiast interesuje mnie bardzo czy pies zostanie nam wydany jesli znajdzie sie dla niego jakis sensowny tymczas?[/QUOTE]

z tego co wyczytałam w poprzednich wpisach to nie - bo pani prezes ma już [I]"dość dogomanii"
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agni']z tego co wyczytałam w poprzednich wpisach to nie - bo pani prezes ma już [I]"dość dogomanii"
[/I][/QUOTE]

ja tez mam dosc, przynajmniej raz dziennie;) szczegolnie jak czytam o slepych wolontariuszach i egocentrycznych paniach prezes.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Demoneek']Ale w tym przydatku to nie moja wina , więc nie do mnie pretensje.[/QUOTE]
Czy aby na pewno rozumiesz, co piszę i do czego się odnoszę w naszej wymianie myśli?
Ja mam mieć pretensje do Ciebie? Ja się mogę z Tobą, co najwyżej nie zgadzać na jakiś temat, pretensje są od tego całe kilometry dalej.
[I]Przydatki[/I] zostawmy natomiast w spokoju, bo nam się zrobi temat oboczny. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Izuś dzięki za poczucie humoru:):):) Zgierski Boruta czy inszy diabełek to najbardziej właśnie śmieszna jest. Durne przepychanki, że ja jestem codziennie, a Ty nie, ja wiem lepiej, a Ty gorzej, tyle dają, że się wątek CHOREGO psa zaśmiecił bełkotem. Dzieci ogarnąć się, raz raz!!!!
Faworek ma oczy w stanie opłakanym, nikt z tym nic nie zrobił. Oczy miał w lepszym stanie, bywałam z nim na spacerach, sama je przemywałam, widziałam, że nie było idealnie, ale nie wyglądały tak strasznie. Zgłaszałam do wolontariusza, jedynego profesjonalisty tam, który zgłosił to dalej. On jedyny pamiętał jaką należy karmę podawać, które psy mają dietę. Po jego zmianach psy nie miały rozwolnienia! To zdążyłam zauważyć będąc parokrotnie po parę godzin, raz 7,5.
Tony ropy upchane w oczach Faworka mówią same za siebie. Trzeba mieć tupet, żeby stwierdzić, że jest ok. Lub pół płata czołowego wyżartego przez mole!!! Pies ma na pyszczku liczne ślady pogryzień, których nie miał. Bzdurą jest, że Medor dostaje tylko kiepską karmę. Wraz z Borówką przywiozłyśmy do schronu dary ze ślubu Agaty i Łukasza, dogomaniaków. To nie była zła karma! Dla szczeniaków, dla seniorów, zero syfu! Sama to odbierałam od gości, nosiłam, pakowałam do swojego auta. Więc bez bajdurzenia proszę, że sraczka z biedy. Zresztą od kierownictwa słyszałam achy i ochy! Jak to psinki podjedzą. Nie ma co bzdurzyć.
Pies nie miał badań, jest chory, nie możemy mu pomóc, a pod płotami Medora nie rosną tylko kwiatki..... Fawku, ale nic to, nie pozwolimy, żeby Ci się dostało przez afery, ambicje, frustracje. Damy radę Przyjacielu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35'](...) Zgłaszałam do wolontariusza, jedynego profesjonalisty tam, który zgłosił to dalej. On jedyny pamiętał jaką należy karmę podawać, które psy mają dietę. Po jego zmianach psy nie miały rozwolnienia! (...) Bzdurą jest, że Medor dostaje tylko kiepską karmę. Wraz z Borówką przywiozłyśmy do schronu dary ze ślubu Agaty i Łukasza, dogomaniaków. To nie była zła karma! Dla szczeniaków, dla seniorów, zero syfu! (...) Zresztą od kierownictwa słyszałam achy i ochy! Jak to psinki podjedzą. (...) [/QUOTE]
[I]On jedyny pamiętał... Po jego zmianach...[/I] ("piję" do wolontariusza)... To co, reszta ma amnezję? :-(
Achy i ochy, że sobie podjedzą. OK, no to sobie podjadły i się skończyło, z tego wynika.
Przodem weszło, tyłem wyszło, wtedy zwarte. Teraz zmieniło stan skupienia.

A ja znów pytam? Co dalej? Najwyraźniej z nami jest coś nie tak, bo widzimy problem, gdzie go nie ma i chcemy poprawić sytuację Fawora, a nie utrzymać jego stan constans.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki wysłałam trochę info z pytaniami do różnych namiarów, hotelików. Czekam na wieści, jak coś piszę:) Fawciu jeszcze momento, poczekaj!
Boruś oby Boruta kumnął co tu najważniejsze jest! Mam w nosie przepychanki, trzeba pomóc psu, który jest w potrzebie.

Link to comment
Share on other sites

Cześć Faworku Kochany :-)
******************************
[INDENT]Obejrzyjcie sobie ten krótki filmik, niesamowity.
Moje uczucia Łzy,ciarki szok i wielki szacunek. To się nazywa Przyjaźń
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=f5OEKA47xFI&feature=youtu.be"][COLOR=#4444ff]http://www.youtube.com/watch?v=f5OEK...ature=youtu.be[/COLOR][/URL]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Cześć Faworku Kochany :-)
******************************
[INDENT]Obejrzyjcie sobie ten krótki filmik, niesamowity.
Moje uczucia Łzy,ciarki szok i wielki szacunek. To się nazywa Przyjaźń
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=f5OEKA47xFI&feature=youtu.be"][COLOR=#4444ff]http://www.youtube.com/watch?v=f5OEK...ature=youtu.be[/COLOR][/URL]
[/INDENT][/QUOTE]
Witaj Iljova! :)
Obejrzałam, aż się wzruszyłam..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...