Jump to content
Dogomania

8z10 lat spędziła w schronie-tam niestety odeszła-Lala-maleńka cudna sunia zMielca[*]


bonika

Recommended Posts

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja oferowałam dom tymczasowy, a mieszkam aż w Katowicach. Dziś do nowego domu pojechała moja tymczasowiczka Żabcia. Niestety od tygodnia mamy znowu nową sunię, której Pani została zabrana do domu opieki. W sprawie Lali pisałam wcześniej do schroniska, ale do dziś nie dostałam żadnej odpowiedzi. Dalej nie wiem, jakim tak naprawdę psiakiem jest Lalunia i co teraz u niej słychać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaTerierka']Niunia do góry:-(
[IMG]http://img481.imageshack.us/img481/9762/nowy50ri.jpg[/IMG][/quote]
Witaj Agusiu niestety jak widać Lalunia nie ma szczęścia ,a do tego tak jak pisze Jaga nikt ze schroniska przez dłuszży czas nie dał jej odpowiedzi w sprawie Laluni ,co w cale mnie nie dziwi bo ja o mojego Dżkusia też pisałam zapytanie ,które pozostały bez odpowiedzi ,tylko nie rozumiem dlaczego tym bardziej ,ze Lalunia jest tak długo ,że powinno im zależeść bardziej dla dobra psiaka ,który juz tak długo wycierpiał.
Ja tez proponowałam pomoc w transporcie zarówno Jadze jak i Ulce pod warunkiem ,że zostały by załatwione wszystkie formalności w schronisku i odbiór psiaka z Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

Też pomyślałam, że może Laluni udałoby sie załapać na transport do Krakowa z tamtą sunią. Jest tylko jeden problem, czekam na wiadomość o psie, który być może trafi dzis do mnie. Gdyby on przyjechał, to Lali nie mogłabym zabrać. Niestety, tyle jest zwierząt w potrzebie, a psa mogę wziąć tylko jednego:shake: .

Link to comment
Share on other sites

Czekoladka z boksu 55 ma chetna na DT w Krakowie (Agat-ke). Moze tez 2 szczeniorki z hali pojechalyby do Camary na tymczas. Wtedy moglaby jechac rowniez Lalunia.

Dzisiaj wyslalam monit do schroniska w sprawie Laluni.

Prawda jest taka, ze mieleckie schronisko nie praktykuje DT, wiec trzeba to z nimi pomalutku uzgodnic, przekonac, itd. To dla kierownika jest calkowita nowosc.
Poza tym, on naprawde nie ma czasu na odpisywanie na maile.
Ma 3 mezczyzn do pracy i 3 panie, czyli na zmiane 1 pan i 1 pani.
Na 520 psow i 170 kotow to jest kropla w morzu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...