Jump to content
Dogomania

KOORDYNATORZY, informacje...


kacha_wawa

Recommended Posts

[quote name='medar']Wspólnie już osiągneliśmy wiele, choćby zarządzenie że przestępstwa z ustawy o zwierzętach traktować jako wysoce szkodliwe społecznie, choćby zapewnienie Ministra Ziobro że zleci szczegółowo zbadać sprawę śmierci Ozzy'ego[/quote]

Medar, to są dzisiejsze oficjalne wiesci na bieżąco?
Dopiero teraz czytam - moze dlatego, bo nie przekopuję wszystkich wątków, jeżeli pisałeś o tym gdzie indziej.
I jeszcze jedno, czy już coś wiadomo w sprawie drugiego biegłego, powołanego przez obrońcę i ujawnieniu jego opinii?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elles']
I jeszcze jedno, czy już coś wiadomo w sprawie drugiego biegłego, powołanego przez obrońcę i ujawnieniu jego opinii?[/QUOTE]

ja nawet słowa nie słyszałam o pierwszym a Ty już o drugiego pytasz :crazyeye:
Pytanko w takim razie: czy może sa osoby które sa na bierząco informowane o całej sprawie a nam nic nie mówią???:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elles']Medar, to są dzisiejsze oficjalne wiesci na bieżąco?
Dopiero teraz czytam - moze dlatego, bo nie przekopuję wszystkich wątków, jeżeli pisałeś o tym gdzie indziej.
I jeszcze jedno, czy już coś wiadomo w sprawie drugiego biegłego, powołanego przez obrońcę i ujawnieniu jego opinii?[/quote]

Jeśli chodzi o Pana Ministra to rozmowa była prywatna i w sumie nie powinienem tego mówić na dogo, jeśli chodzi o rozporządzenie do prokuratorów jest to zarządzenie wewnętrzne :eviltong: . Co do samej sekcji i jej wyników to chyba znacie, natomiast obrońca A.W. wystąpił z wnioskiem o ponowne badania i jej wyniki mają być znane początkiem przyszłego tygodnia (wiadomość z dzisiejszego dnia).

Link to comment
Share on other sites

Medar, ja nie wiem czego "nie powinieneś" mówić na dogo. Wcale nie chciałam znać przebiegu całej rozmowy z ministrem Ziobro, ale taka wiadomość rzucona mimochodem dziwnie (jak dla mnie) wygląda - zwłaszcza że sama dwa razy mówiłam o młodzieżówce PiS, więc mogłabym być zainteresowana, co z tym fantem zrobiono. Milej, jakby to zostało podane do wiadomości na wątku informacyjnym - tyle ile można podać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elles']Medar, ja nie wiem czego "nie powinieneś" mówić na dogo. Wcale nie chciałam znać przebiegu całej rozmowy z ministrem Ziobro, ale taka wiadomość rzucona mimochodem dziwnie (jak dla mnie) wygląda - zwłaszcza że sama dwa razy mówiłam o młodzieżówce PiS, więc mogłabym być zainteresowana, co z tym fantem zrobiono. Milej, jakby to zostało podane do wiadomości na wątku informacyjnym - tyle ile można podać.[/quote]

Nie ma to nic wspólnego z Twoim kontaktem i młodzieżówką. Jak pamiętam ten kontakt przejeła pani Zofia Mrzewińska. Do wątku informacyjnego mam kontakt tylko przez admina. Pytanie padło - odpowiedziałem.

Link to comment
Share on other sites

Pytałam nie wiedząc kto z kim rozmawiał - myślałam że tą drogą poszliście, właśnie przez młodzieżówkę.
Pani Mrzewińska pewnie skupi się nad inicjatywą obywatelską i do tego też możemy potrzebować ich pomocy.
Pozdrawiam

[B]Kacha[/B] gratulacje, mam nadzieję że dużo płacą :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elles']Pytałam nie wiedząc kto z kim rozmawiał - myślałam że tą drogą poszliście, właśnie przez młodzieżówkę.
Pani Mrzewińska pewnie skupi się nad inicjatywą obywatelską i do tego też możemy potrzebować ich pomocy.
Pozdrawiam

[B]Kacha[/B] gratulacje, mam nadzieję że dużo płacą :)[/quote]

Może tak dużo to aż nie (moja mama mnie wynajęła na posyłki ;) ), ale zawsze co dwie prace to nie jedna i się cholernie cieszę :):):)

Jeszcze 5 dni do końca akcji, tj. 120 godzin, przez te 120 godzin wiele zrobimy dla zwierząt :):):) Wierzę w to!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']A niedługo inicjatywa, tak sobie myślę, że pomimo sporów, żalów i kłotni i tak damy radę :)
Co nas nie zabije to nas wzmocni...[/quote]

No ba:p Wiemy juz mniej wiecej na kogo można liczyc i w jakim stopniu... Kto przyjdzie pomagac, a kto nie... Wiemy co można zmienić, jak działać i w ogóle:cool3: Także jak się postaramy to i damy rade:eviltong: W kupie siła:x :lol: bueheheh Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Tylko nie krzyczcie...
Podpisy zbieramy do 31 października, więc dopiero po tym terminie listy powinny zostać zebrane, a że jest ich sporo to nie wiem czy do 10 listopada damy radę ze wszystkim...
Myślę, że nie...
Ja zacznę listy zbierać dopiero 2 listopada, trochę punktów jest do obskoczenia i myśląc racjonalnie nie dam rady,żeby do 10 wszystko odesłać...
Nie rzucę psa, nie rzucę pracy byle listy trafiły na czas, wybaczcie...

Link to comment
Share on other sites

ja w tej samej sprawie... ludzie pisza mi maile czy sami moga odsylac po terminie listy bo nie dadza rady ich zebrac. Ja tez nie objade jedna sama wszystkich miejsc w miescie I okolicznych wiosek.. teraz mamyjeszcze Wszystkich Swietych a co za tym idzie czesc osob jedzie gdzies do rodziny na groby wiec pare dni ich nie bedzie.. dajcie jeszcze chociaz kilka dni;) musialabym te 10dni nie chodzic na uczelnie zeby wszystko zalatwic I objechac:(

uh.. napisalam.. za wszelkie byki przepraszam,ale nie pisze z komputera, a jestem daleko w tyle jeslichodzi o postep techniczny I mecze sie tutaj okrutnie celujac piorkiem w te tyci literki. buziaki dla wszystkich I prosze dajcie znac co mowic ludziom I czy nie daloby sue wygospodarowac jeszcze kilki chociaz dni;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']Nie rzucę psa, nie rzucę pracy byle listy trafiły na czas, wybaczcie...[/quote]

Otoz to.Ja bede sie bardzo starala zdazyc w terminie,ale rowniez moge miec poslizg.Bylam odbierac listy,ale proszono mnie jeszcze o pare dni,wiec zostawilam jeszcze...
Dzis pojade po czesc list,ale reszte zbieram dopiero we wtorek i dalej.Chcialabym koncem nast.tygodnia juz je wyslac.

Link to comment
Share on other sites

No to i ja mam pytanie do medara w sprawie petycji elektronicznej. Petycja ciagle sie podpisuje, a jest tego już ponad 300 stron podpisów.
Petycję pozostawiam na serwerze. Można ją będzie dalej podpisywać i niech tak będzie.
Alep ponieważ w dowolnym momencie moge ją wydrukować będzie z datą, którą wyświetla serwer. Oczywiście muszę mieć czas na drukowanie, pakowanie i wysyłkę.
Zatem moje pytanie jest takie: Kiedy przerwać zbieranie podpisów do wysyłki? 31 listopada czy później?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...