Jump to content
Dogomania

KOORDYNATORZY, informacje...


kacha_wawa

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wodzisław Śląski dołącza sie do akcji. Połączymy swoje siły z Judytą z Raciborza (która jest koordynatorką). Proszę o przesłanie jakiegoś upoważnienia (jeśli jest potrzebne). Judyta prześle mi plakaty i porozwieszam u siebie. Jeśli jest ktoś jeszcze z Wodzisławia lub okolic to bardzo proszę o kontakt bo jestem tu zupełnie sama i nie dam rady wszystkiego ogarnąć tym bardziej, że do 19 września jestem zawalona swoją robotą. Kontakt do mnie: gg 8835520, e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], tel 604 972 986.
Jestem pełnoletnia.

Link to comment
Share on other sites

ja mam pytanie troche z innej beczki, aczkolwiek chodzi o propagowanie akcji. Czy gdyby ZK w którym jestem wolontariuszką zgodziłby sie na wywieszenie plakatu wraz z tekstami petycji i ulotkami, mogłabym tam to rozwiesić i np. dać petycję pani w sekretariacie i jakby ktoś chciał podpisac petycje (albo by został do tego zmuszony przez ludzi z zk :diabloti: :diabloti: ) to by podpisał ją na miejscu? Później możnaby tą petycję podesłąć do jakiegoś najbliższego pełnoletniego koordynatora akcji. (ja nie jestem pełnoletnia, a w moim rejonie niestety nie ma osób pełnoletnich na dodatek z dgm którzy chcieliby pomóc w akcji) Czy takie coś nie może mieć miejsca? Jeśli może to ja mogę nawet w najbliższym terminie jechać do zk i wszystko ząłatwić. ;)
Może warto taką akcję i prowadzić w oddziałąch zk? tam też sporo osób chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Czy osoby pełnoletnie, zbierające pod moim nadzorem podpisy też muszą mieć wydrukowane plakietki z wpisanym imieniem i nazwiskiem?

I pytanie nr 2 od mojej niepełnoletniej koleżanki :P. czy jest jakiś wzór tej zgody od rodziców, czy ma sama napisac ( + podpis rodzica oczywiście).

Link to comment
Share on other sites

Ja w Poznaniu jutro ide do ZK
wiec smialo :)
:p

[quote name='hes.']ja mam pytanie troche z innej beczki, aczkolwiek chodzi o propagowanie akcji. Czy gdyby ZK w którym jestem wolontariuszką zgodziłby sie na wywieszenie plakatu wraz z tekstami petycji i ulotkami, mogłabym tam to rozwiesić i np. dać petycję pani w sekretariacie i jakby ktoś chciał podpisac petycje (albo by został do tego zmuszony przez ludzi z zk :diabloti: :diabloti: ) to by podpisał ją na miejscu? Później możnaby tą petycję podesłąć do jakiegoś najbliższego pełnoletniego koordynatora akcji. (ja nie jestem pełnoletnia, a w moim rejonie niestety nie ma osób pełnoletnich na dodatek z dgm którzy chcieliby pomóc w akcji) Czy takie coś nie może mieć miejsca? Jeśli może to ja mogę nawet w najbliższym terminie jechać do zk i wszystko ząłatwić. ;)
Może warto taką akcję i prowadzić w oddziałąch zk? tam też sporo osób chodzi.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gudis']Ja w Poznaniu jutro ide do ZK
wiec smialo :)
:p[/quote]

to jutro chyba szturm bedzie na zk w całym keaju bo ja tez ide
po zgode na akcje na wystawie no i moze przyjma petycje i beda zbierac
bylabym juz dzis ale dopiero terazx dosralam liscik od Emira, a musialam jeszcze dzis w dzien zawiną do drukarni załatwic dodruk ulotek bo mało nam cos sie trafiło w przydziale. Nie chca dac wiecej to sobie sama podrukuje :cool3:

fajnie jakby ktos z łodzi załatwił jeszcze cus z drukarni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martynka']ratunku ludzie boją się podawać swojego peselu
czy mam zbiera ć podpisy również bez?[/quote]

Dane, które można zidentyfikować po numerze PESEL są zastrzeżone. Uzyskać je można tylko wtedy, gdy wykaże się interes prawny w ich uzyskaniu ( na przykład ma się na delikwenta wyrok skazujący z klauzulą wykonalności). Dane te udostępnia minister włąściwy do spraw administracji publicznej. A mówiąc po ludzku, to znaczy, że szary człowiek, który zna PESEL kogokolwiek nic nie może z tym zrobić. Możesz mówić, że bardziej niebezpieczne jest podawanie swojego adresu :lol:

( jeśli coś skopałam, to może mnie jakiś prawnik poprawi)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ruth']Czy osoby pełnoletnie, zbierające pod moim nadzorem podpisy też muszą mieć wydrukowane plakietki z wpisanym imieniem i nazwiskiem?

I pytanie nr 2 od mojej niepełnoletniej koleżanki :P. czy jest jakiś wzór tej zgody od rodziców, czy ma sama napisac ( + podpis rodzica oczywiście).[/quote]

Plakietki przyczepiają ci uczestnicy akcji, którzy się na to zdecydowali ( bo trzeba je sobie zapewnić we własnym zakresie)
Wzoru zgody rodziców nie ma, więc wystarczy jak rodzic napisze, że zgadza się na udział dziecka w akcji zbierania podpisów pod petycją.

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, że niepełnoletni uczestnicy akcji (np. roznoszący ulotki) też mogą mieć plakietki.


Skopiowałam treść internetowej petycji, i będę ją na jutro drukować - aby ludzie podpisujący się mogli ją przeczytać jeśli wyrażą taką chęć.
Czy ta internetowa jest dobra, jeśli do druku jest inna - proszę o nakierowanie mnie na nią :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julita104']to jutro chyba szturm bedzie na zk w całym keaju bo ja tez ide
po zgode na akcje na wystawie no i moze przyjma petycje i beda zbierac
bylabym juz dzis ale dopiero terazx dosralam liscik od Emira, a musialam jeszcze dzis w dzien zawiną do drukarni załatwic dodruk ulotek bo mało nam cos sie trafiło w przydziale. Nie chca dac wiecej to sobie sama podrukuje :cool3:

fajnie jakby ktos z łodzi załatwił jeszcze cus z drukarni.[/quote]
nie narzekaj dostaliście 500 plakatów i 500 ulotek; wykorzystajcie je dobrze;pozdrawiam EMIR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']nie narzekaj dostaliście 500 plakatów i 500 ulotek; wykorzystajcie je dobrze;pozdrawiam EMIR[/quote]

no cos Ty! Przeciez wstawilam emotikonka ze to zart. :cool3:
ale u nas potrzeby duuuuze to wiesz jak to jest.
ale w srode bede miala wiecej ulotek bo robie na swoj koszt jeszcze w drukarni.
Dobrze ze duzo plakatow bo to najtrudniej dorobic
a upowaznienie dzis doszlo, wiec jutro o 13 jestem w zk.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...