Jump to content
Dogomania

KOORDYNATORZY, informacje...


kacha_wawa

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Times New Roman][SIZE=4]UWAGA WARSZAWIACY![/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Przed chwilą dzwoniła do mnie kacha wawa. Obecnie pod PKiN odbywa się impreza goldeniarzy. Kto może, jest proszony o przybycie ( od strony domów towarowych)) i pomoc w zbieraniu podpisów. [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1][/SIZE][SIZE=3]Chętnie pomogę! Mieszkam w [FONT=Times New Roman]Toruniu[/FONT]. Nie jestem pełnoletnia, mam 1[FONT=Times New Roman]4[/FONT] lat ale może się na coś przydam? Moje gg: [FONT=Times New Roman]8535894[/FONT] [FONT=Times New Roman]Z tego co mi wiadomo w moim miescie nie ma jeszcze koordynatora a ja jestem za młoda...ale moze jeszcze ktos się zgłosi[/FONT]. Na razie piszcie, co mam robić. Czy mam [FONT=Times New Roman]sie z kims skonsultować[/FONT] (A tak na marginesie, to: dopiero co się zarejestrowałam i jestem pierwszy raz na tym formu, więc za bardzo nie umiem się tu ,,przemieszczać". [FONT=Times New Roman]Powiedzcie co mam robic.
[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jagusia123'][SIZE=3]Chętnie pomogę! Mieszkam w [FONT=Times New Roman]Toruniu[/FONT]. Nie jestem pełnoletnia, mam 1[FONT=Times New Roman]4[/FONT] lat ale może się na coś przydam? Moje gg: [FONT=Times New Roman]8535894[/FONT] [FONT=Times New Roman]Z tego co mi wiadomo w moim miescie nie ma jeszcze koordynatora a ja jestem za młoda...ale moze jeszcze ktos się zgłosi[/FONT]. Na razie piszcie, co mam robić. Czy mam [FONT=Times New Roman]sie z kims skonsultować[/FONT] (A tak na marginesie, to: dopiero co się zarejestrowałam i jestem pierwszy raz na tym formu, więc za bardzo nie umiem się tu ,,przemieszczać". [FONT=Times New Roman]Powiedzcie co mam robic.[/FONT][/SIZE]
[/quote]
Skontaktyuj się z Emirem- coś się dla Ciebie pewnie znajdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psia przyjaciółka:)']nie jestem jeszcze pelnoletnia mam 15 lat ale od 2 lat naleze do grupy wolontariatow w moim miescie.Mieszkam w skarzysku kamiennej miescie polozonym niedaleko kielc,mam duzo znajomych czy nauczycieli ktorzy chetnie by zoorganizowali taka akcje rowniez i unas w miescie.Rozklejanie plakatow i zbieranie podpisow to wszystko da sie zalatwic.Bardzo bym chciala pomoc nie wiem tylko czy tak mozna co wy na to?? Maritka.[/quote]
masz kogos pełnoletniego, kto zostałby koordynatorem w Skarżysku _ Kamiennej ? daj znać na priv EMIR

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=red][B][U]Uwaga!! kto z Lubina?[/U][/B][/COLOR][/SIZE] w tym mieście musi każdy słup być oblelpiony naszym plakatem,
w każdym sklepie ( pytać o zgodę właściciela)
w każdej lecznicy i gdzie sie tylko da!
Kto jest z Lubina ? dajcie namiary w pon wyślę materiały
EMIR

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]Dostałam skrzydeł :):):):):)[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
Dzisiaj zupełnie inaczej jak na wystawie :):):) Zebrałyśmy ok. 100 podpisów (może nie za wiele, ale tylko 3 godziny biegałyśmy jak wariatki z wywalonymi jęzorami i tylko dwie nas było), spotkałyśmy przypadkiem kilka osób z Dogo, które oczywiście przyłączyły się do akcji, organizatorzy też się chętnie podpisywali :):):)

Dodatkowo, Straż dla Zwierząt się podpisała pod petycją, wzieli od nas plakaty i petycje i w warszawskiej siedzibie przy ul. [B]Puławskiej 7/9[/B] , będą zbierać podpisy, które bezpośrednio odeślą do Emira :):):)

I jeszcze jedna fajna sprawa, Stowarzyszenie Pomocy Królikom nam pomoże, czy ktoś może odnaleźć na ich stronie kontakt i podesłać im linki do petycji, plakatów i ulotek???? Mam jeszcze kilka rozmów na GG...

No i w końcu do akcji dołączyła się [B]Zielona Góra[/B], [B]Trzebinia [/B]i [B]Siedlce[/B], do akcji wkrótce dołączy Wałbrzych, tylko czekam na dane :):):)

Jak nie znajdzie się osoba koordynująca w [B]Toruniu[/B] to pomoże Gosia z Brodnicy (furciaczek), więc proszę osoby zainteresowane o kontakt z Nią :)

Ale wrażeń na jeden dzień :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir'][SIZE=3][COLOR=red][B][U]Uwaga!! kto z Lubina?[/U][/B][/COLOR][/SIZE] w tym mieście musi każdy słup być oblelpiony naszym plakatem,
w każdym sklepie ( pytać o zgodę właściciela)
w każdej lecznicy i gdzie sie tylko da!
Kto jest z Lubina ? dajcie namiary w pon wyślę materiały
EMIR[/quote]

no ja nie w Lublinie ale w Łodzi dogadałam sie z jednym obleganym sklepem - nie zoo ale spozywczym - kazdemu dołożą do zakupów ulotkę. Jutro znow je bede powielac na masową skale zeby dla kazdego było :P
jestem bardzo happy z tego powodu :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julita104']no ja nie w Lublinie ale w Łodzi dogadałam sie z jednym obleganym sklepem - nie zoo ale spozywczym - kazdemu dołożą do zakupów ulotkę. Jutro znow je bede powielac na masową skale zeby dla kazdego było :P
jestem bardzo happy z tego powodu :multi:[/quote]

Julitko, ja też jestem happy :):):):)
To poskaczmy sobie obie :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B][COLOR=#ff0000]Uwaga!!! Warszawa i okolice .[/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=4]Dzisiaj do godziny 18:00 plakaty i ulotki , można odbierać w[B] Warszawie ul.Nowogrodzka 84-86 (w podwórzu) Studio63 (u Kasi C.)[/B][/SIZE]

[SIZE=4]Prosimy też o oplakatowanie samochodów. (tylko rozsądne, np.osobowe-tylne boczne szyby)[/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=red]UWAGA Gorlice i okolice.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]Plakaty i ulotki dostepne: [/SIZE][SIZE=2][B]Zespół Szkół Technicznych ul. Michalusa 6, 38-300 Gorlice[/B][/SIZE]
[B][SIZE=2]p. Bogusław Matała tel. (018 3536114 ). Godz.8-15[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']Piła
Zabrze
Białystok
Bydgoszcz
koordynatorzy - jesli potrzebujecie upoważnienie proszę o podanie nr dow. osob. na priv
jutro zajmuję się wysyłaniem materiałów i nie będę drukować upowaznień
EMIR[/quote]


Białystok, Bydgoszcz odpada, to jedna i ta sama osoba, w dodatku 13-letnia....

Link to comment
Share on other sites

Właśnie się dowiedziałam, że jestem koordynatorem na Trzebinię :lol:. Jeśli ktoś jest z okolic (Trzebinia, Chrzanów) to proszę zgłąszać się do mnie :).
Ja od wczoraj zaczęłam zbierać chęntych, większość będzie niepełnoletnia, ale na pewno znajdzie się parę osób do zbierania pospisów.

Czy jeśli z mojego terenu znajdzie się ktoś pełnoletni chcący zbierać podpisy, to rozumiem, że ma się zgłosić po upoważnienie od Was.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ruth']Właśnie się dowiedziałam, że jestem koordynatorem na Trzebinię :lol:. Jeśli ktoś jest z okolic (Trzebinia, Chrzanów) to proszę zgłąszać się do mnie :).
Ja od wczoraj zaczęłam zbierać chęntych, większość będzie niepełnoletnia, ale na pewno znajdzie się parę osób do zbierania pospisów.

Czy jeśli z mojego terenu znajdzie się ktoś pełnoletni chcący zbierać podpisy, to rozumiem, że ma się zgłosić po upoważnienie od Was.[/quote]

Ty masz miec upowaznienie, a oni zbieraja pod Twoja opieką

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...