Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

3 minuty temu, łamAga napisał:

Ja też nie mam , nie wiem co mi sie stało , kiedys bym ciagle fotki robiła teraz mi sie nie chce :/

A mi może i by się chciało, ale nie mam czasu :/ Praca, dom, dzieci, ta je*ana kostka brukowa... :/ Dziś odkurzałam chatę dopiero przed 18, bo wcześniej nie dałam rady :(

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, *Magda* napisał:

A mi może i by się chciało, ale nie mam czasu :/ Praca, dom, dzieci, ta je*ana kostka brukowa... :/ Dziś odkurzałam chatę dopiero przed 18, bo wcześniej nie dałam rady :(

Ale pomysl jak pozniej bedziesz miała ładnie przed domem ;)

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, łamAga napisał:

Ale pomysl jak pozniej bedziesz miała ładnie przed domem ;)

I co z tego skoro wiem jak teraz wygląda :P

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Przywitam się u kobiety pracującej ;)

Cześć :)

 

 

Zaszalałam dzisiaj, zaszalałam :D

Brat z bratową i córką byli dziś w Katowicach na Disney on Ice. Wysłali mi mnóstwo zdjęć, m.in. był Zygzak  ;) I co zrobiłam? A no kupiłam bilety i jedziemy w lutym też, tylko u nas :D

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, łamAga napisał:

Pewnie ładną sumkę musiałaś dac za te bilety ?

150 euro za naszą trójkę, bo Nathan ma za darmo wstęp. Ale nie robię urodzin, bo akurat w moje urodziny jedziemy ;) Więc kasa zamiast na chlanie, wydana na taką atrakcję :D

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, *Magda* napisał:

150 euro za naszą trójkę, bo Nathan ma za darmo wstęp. Ale nie robię urodzin, bo akurat w moje urodziny jedziemy ;) Więc kasa zamiast na chlanie, wydana na taką atrakcję :D

Ładny gest :p ale suma i tak powala :P nie sądze żebyście tyle przepili :P nie mniej jednak atrakcja mega <3

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, łamAga napisał:

Ładny gest :p ale suma i tak powala :P nie sądze żebyście tyle przepili :P nie mniej jednak atrakcja mega <3

Przepili i przejedli, to tak :P Brat z bratową wydali na same bilety 400zł, na polskie zarobki to dużo :/ Już się sama nie mogę doczekać <3

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, *Magda* napisał:

Przepili i przejedli, to tak :P Brat z bratową wydali na same bilety 400zł, na polskie zarobki to dużo :/ Już się sama nie mogę doczekać <3

No dużo dużo , jeszcze jak sie zarabia najniższe krajowe ;)

sama bym pojechala na takie coś , licze na dużo zdjęć <3

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, *Magda* napisał:

Przepili i przejedli, to tak :P Brat z bratową wydali na same bilety 400zł, na polskie zarobki to dużo :/ Już się sama nie mogę doczekać <3

Bo wzieli te najblizej sceny :D

Sama bym poszła na takie coś :P Widziałam kilka minut takiego występu, bardzo mi się spodobało :>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...