Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Ola, czemu nie wzięłaś lotu powrotnego zahaczająć jeszcze o nas? :(

3 godziny temu, mar....ka napisał:

8.01. minie mi 17 lat odkąd spotykam się z moim mężem (brzmi trochę dziwnie heheh)

No to my pół roku później, bo 24.06 będziemy mieć 17 lat spotykania się :)

Link to comment
Share on other sites

Ola, udane, udane :)

Nathan się bawił do 21:30, Theodor (i ja :D) do 23:00, a Bogdan do 3 rano ;) I dziś wszyscy odsypialiśmy te nocne szaleństwa ;)

I muszę zmartwić Mariolkę, bo Theodor ma już za sobą pierwszą noc z dziewczyną w jednym łóżku :D Theoś miał spać z Zosią w pokoju, na materacu. Jak Zosia zobaczyła, że Theodor ma taki wielki materac, to się położyła koło niego i zaczęli sobie gadać zamiast spać :D No to dostała kołdrę, poduszkę i zasnęli wspólnie ;)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, *Magda* napisał:

Ola, udane, udane :)

Nathan się bawił do 21:30, Theodor (i ja :D) do 23:00, a Bogdan do 3 rano ;) I dziś wszyscy odsypialiśmy te nocne szaleństwa ;)

I muszę zmartwić Mariolkę, bo Theodor ma już za sobą pierwszą noc z dziewczyną w jednym łóżku :D Theoś miał spać z Zosią w pokoju, na materacu. Jak Zosia zobaczyła, że Theodor ma taki wielki materac, to się położyła koło niego i zaczęli sobie gadać zamiast spać :D No to dostała kołdrę, poduszkę i zasnęli wspólnie ;)

ojjjj szybko Theoś zaczyna :D 

Super że impreza się udała ;) i że mieliście możliwośc odespania :P

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, łamAga napisał:

ojjjj szybko Theoś zaczyna :D 

Super że impreza się udała ;) i że mieliście możliwośc odespania :P

No szybko, szybko ;) A teraz szukam prezentu dla Zosi na 4-te urodziny. A że Theodor obiecał pierścionek, a Zosia kocha konie (tak jak Theoś Zygzaka), to mam nie lada problem :/

Bogdan padł jak tylko przywiozłam go rano do domu, nawet śniadania nie chciał :D A my z Theosiem i Nathanem po obiedzie odpłynęliśmy :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...