Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

3 minuty temu, *Magda* napisał:

No to git :)

Fabian jest drobniutki ale taki misz masz jaki ma w rozmiarach ubrań to masakra , jedne spodnie na 74 są dobre inne na 86 , masakra , jemu coś kupić nie mając go przy sobie graniczy z cudem żeby dobrze trafić w rozmiar ;)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, łamAga napisał:

Pewnie zawsze kupujesz tej samej firmy to juz wiesz :)

Dzieciom kupuję głównie w lidl i aldi, bo mają dobre jakościowo, a dużo tańsze niż np. w c&a ;) Dzieci za szybko rosną, żeby kupować np.kurtkę za 50 euro, której za rok już nie założy :/ Ok, u mnie teraz wszystkie ubranka po Theodorze są dla Nathana, więc wychodzi "taniej" jak się to podzieli na dwoje dzieci ;) Co nie zmienia faktu, że takim maluchom nie opłaca się kupować drogich ciuchów :P

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, *Magda* napisał:

Dzieciom kupuję głównie w lidl i aldi, bo mają dobre jakościowo, a dużo tańsze niż np. w c&a ;) Dzieci za szybko rosną, żeby kupować np.kurtkę za 50 euro, której za rok już nie założy :/ Ok, u mnie teraz wszystkie ubranka po Theodorze są dla Nathana, więc wychodzi "taniej" jak się to podzieli na dwoje dzieci ;) Co nie zmienia faktu, że takim maluchom nie opłaca się kupować drogich ciuchów :P

To prawda , w lidlu mają mega ciuszki dla dzieci jakościowo ;) ja często jednak kupuje od innych mamuś , które mają ciuszki po jednym dziecku noszone np jeden sezon , ziową kurtke kupiłam Fabianowi za 50 zł od jednej mamusi i dolozyła mi jeszcze gratis kombinezon zimowy mega gruby ,buciki kupuje nowe , rajstopki skarpetki , a tak to nie przywiązuje wagi czy nowe czy od kogoś ;)

Link to comment
Share on other sites

Co do awizo na poczcie to ja mam tak zjebane babki i siebie , ze nie ma opcji tylko trzeba osobiście wszystko odebrać :/ kiedyś mi mojej paczki nie chciały dac bo adres na dowodzie mam inny (zameldowania jestem w Ostrowie ale adres na dowodzie stary - dowód aktualny więc babki w urzędzie mówiły że nie muszę zmieniac) , to im powiedziałam , ze co by było gdybym miała nowy dowód  :P 

Link to comment
Share on other sites

My mamy tylko małą placówkę poczty i 2 lata temu zmienił się właściciel. Dużo rzeczy kupujemy przez neta i zawsze wysyłka jest na moje imię i nazwisko. Wcześniej nie było problemu i Bogdan odbierał paczkę na mnie bez problemu. Po tej zmianie właściciela placówki poczty, to muszę za każdym razem na odwrocie awizo wypisywać zgodę, że Bogdan może w moim imieniu odebrać paczkę mdleje.gif

Aga, ja teraz za nową kurtkę dałam 13 euro, więc coś koło 50zł, właśnie w lidlu ;)

Link to comment
Share on other sites

to macie głupio :p ja nawet na głównej poczcie mogę odebrać paczkę za mamę/tatę. jedynie jakieś poważniejsze pisma to nie ;P (sądowe czy coś) 
a na mojej poczcie z rejonu ( małe paczki, listy) to już dowodu nie muszę pokazywać :D " Oooo, Pani Angeliko jest coś do pani " :D

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, mar....ka napisał:

a ja na razie ogarniam rozkład pracy listonoszy na nowym adresie :)

A chociaż jest na kim oko zawiesić? :D

53 minut temu, łamAga napisał:

Magda to Wasze ceny w lidlu się chyba troszkę różnią od naszych bo u nas taka kurtka na młodego kosztowała by jakies 150 zł a szkoda mi dac tyle za kurtkę na jeden sezon :/ 

Ja za kurtkę dałam 12.99, a za spodnie 9.99 :) Podobne ceny ludzie chcą na necie za używane, więc wolę kupić nowe ;) Zresztą, to co kupuję Theodorowi, to i tak za jakiś czas założy Nathan :) Nathanowi też co prawda kupiłam teraz nowy, ale liczę, że oddam go bratu/bratowej (są starania :))

40 minut temu, Tyś(ka) napisał:

A ja się tylko przywitam... ;)

No to hejka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...