Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']Ja wiem, że on w tej rodzinie Was najmniej interesuje, ale jest ojcem mojego dziecka, więc proszę go nie pomijać :mad::eviltong:[/QUOTE]
Mam nadzieję, że nie czytał :D
Przepraszam po raz drugi... już nie będę :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']już nie taka młoda :D

i coraz mniej dni :lol:

masz już stresa czy jeszcze nie?[/QUOTE]

Tak, bo ty stara dupa jesteś :evil_lol:

No właśnie chyba to jeszcze do mnie nie dociera ;) Pewnie stres się zacznie w poniedziałek jak już wszystko załatwię w szpitalu itp. :roll:

[quote name=':: FiGa ::']Nie moge pic kawy :mad: a wczoraj jechalam w nocy do Ulm po wujaszka i walnelam sobie RedBulla :mad: I nie moglam zasnac po powrocie :shake:[/QUOTE]

Hihihihi, a ja tam mogę wypić i pójść spać :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ja kiedys potrafilam 7 kaw w ciagu dnia wypic i nic mi nie bylo :lol: A ostatnio po kawie latalam jak helikopterek i powiedzialam sobie ze od tego momentu nie pije wcale ;) I nie pije juz jakies 3 miesiace kawy w ogole, co kiedys jakbym i ktos powiedzial ze tak bedzie to bym go wysmiala :grins: Kawa byla moja ambrozja :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Ja kiedys potrafilam 7 kaw w ciagu dnia wypic i nic mi nie bylo :lol: A ostatnio po kawie latalam jak helikopterek i powiedzialam sobie ze od tego momentu nie pije wcale ;) I nie pije juz jakies 3 miesiace kawy w ogole, co kiedys jakbym i ktos powiedzial ze tak bedzie to bym go wysmiala :grins: Kawa byla moja ambrozja :evil_lol:[/QUOTE]

Mnie odrzuciło od kawy jak zaszłam w ciążę :roll: Kawa zawsze była moim ulubionym napojem :) Teraz piję tylko zbożową i zobaczymy jak to będzie po porodzie ;) Czy kawa znów będzie tym co najlepsze :p

[quote name='unikatowydiament']dzień dobry:)

miłego weekendu[/QUOTE]

[quote name='DominikaAnna']witanko sobotnie :)[/QUOTE]

[quote name='Ptysiak']Dzień dobry ;)

Trzy, trzy, trzy !!! :multi::loveu:[/QUOTE]

Dzień dobry weekendowo :)

[quote name='bira']Dzien dobry :-)
Ptysiak to jak do Magdy z tej polski przyjedziesz to i ja z nl dotre ;-) mam blizej ;-)[/QUOTE]

No to czekam ;)

[quote name='Ptysiak']O to szykuje się niezła imprezka :diabloti:[/QUOTE]

[quote name='bira']Magda sie ucieszy ;-)[/QUOTE]

Już się cieszę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...