Jump to content
Dogomania

RUFUS - Niewidomy ONek


Romka

Recommended Posts

[quote name='romka']no to mamy stałe deklaracje na rufuska:
Funky 10zł
cantadorra 15zł
edzia 10zł
razem: [B]35zł
brakuje 75zł deklaracji stałych
jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję!:lol::lol::lol::lol:
[/B][/quote]
[B]Donato ,te deklaracje można wpisać w 2 poście![/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylwiaso']W imieniu Rufusia i moim chcę podziękowac naszej cioci Camisiowej,która bedzie gotowac obiadki dla Rufuska i osobiscie będzie zanosic do lecznicy![/QUOTE]

Padaj do stóp Sywluniu w moim imieniu cioci Camisiowej:loveu::multi:
Dobre jedzonko:eviltong: to teraz podstawa dla naszego Rufcia.
Jestem po rozmowie z Panią Doktor ( dziękuję Romciu:loveu:, SMS dotarł).
Z informacji jakie mam, wynika, że Rufcio musiał przejść jeszcze jeden zabieg chirurgiczny:-(, ale jest już dobrze. Dzisiaj już pije i je.
Mam nadzieję, że będzie z dnia na dzień lepiej, a jak jeszcze kuchnia dobra podjedzie;), to nasze maleństwo;) szybko stanie na nóżki.
Jedyne na co wskazuje Pani Doktor jako potrzebne w obecnym stanie , to badania kontrolne, czyli morfologia i biochemia, aby sprawdzić jaki jest faktyczny stan Rufusa.
Romeczko:loveu: w tej sytuacji, są dwa wyjścia, albo będę Cie prosić o przeznaczenie mojej darowizny na badania Rufusa, albo pożyczę kasę i wpłacę na Twoje konto z prośbą o przekazanie do lecznicy. Jeżeli wydasz w tej chwili to co już wpłaciłam, to zobowiązuję się do połowy miesiąca sierpnia wpłacić to co wydasz na badania.
I jeszcze jedno, Rufusek ma być ok. tygodnia w lecznicy i później ( tak zaproponowałam:oops:), może jechać do hotelu. Czy tak może być Sylwuniu?
Pomyślałam, że szkoda, aby wracał do boksu schroniskowego, skoro i tak na koniec tygodnia miał jechać do hotelu.
Jestem uryczana jak mało kiedy:-(, strasznie się zdenerwowałam, ale na szczęście Rufusek najgorsze ma już za sobą i na dodatek jest pod bardzo dobrą opieką.Pani Doktor to taki Aniołek:loveu:, który chyba nie tylko do psów ma cierpliwość, ale do mnie też. Głosu nie mogłam z siebie wydobyć przez ten stres:oops:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Jak tylko Rufusowi uda się pokonać kryzys ,nie wraca już do schroniska...[/QUOTE]
Tak Irenko,ja też jestem tego samego zdania co Ty już wczoraj postanowiłam,ze Rufus nie wraca do schroniska...jedzie bezpośrednio do Sylwii,mogę go zawiezc osobiście.Co do wydatków na morfologię to oczywiście może być z tych już zebranych na Rufusa...mam przy sobie jednorazową wpłatę Wielebnego,więc posłużę się tymi pieniędzmi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Padaj do stóp Sywluniu w moim imieniu cioci Camisiowej:loveu::multi:
Dobre jedzonko:eviltong: to teraz podstawa dla naszego Rufcia.
Jestem po rozmowie z Panią Doktor ( dziękuję Romciu:loveu:, SMS dotarł).
Z informacji jakie mam, wynika, że Rufcio musiał przejść jeszcze jeden zabieg chirurgiczny:-(, ale jest już dobrze. Dzisiaj już pije i je.
Mam nadzieję, że będzie z dnia na dzień lepiej, a jak jeszcze kuchnia dobra podjedzie;), to nasze maleństwo;) szybko stanie na nóżki.
Jedyne na co wskazuje Pani Doktor jako potrzebne w obecnym stanie , to badania kontrolne, czyli morfologia i biochemia, aby sprawdzić jaki jest faktyczny stan Rufusa.
Romeczko:loveu: w tej sytuacji, są dwa wyjścia, albo będę Cie prosić o przeznaczenie mojej darowizny na badania Rufusa, albo pożyczę kasę i wpłacę na Twoje konto z prośbą o przekazanie do lecznicy. Jeżeli wydasz w tej chwili to co już wpłaciłam, to zobowiązuję się do połowy miesiąca sierpnia wpłacić to co wydasz na badania.
I jeszcze jedno, Rufusek ma być ok. tygodnia w lecznicy i później ( tak zaproponowałam:oops:), może jechać do hotelu. Czy tak może być Sylwuniu?
Pomyślałam, że szkoda, aby wracał do boksu schroniskowego, skoro i tak na koniec tygodnia miał jechać do hotelu.
Jestem uryczana jak mało kiedy:-(, strasznie się zdenerwowałam, ale na szczęście Rufusek najgorsze ma już za sobą i na dodatek jest pod bardzo dobrą opieką.Pani Doktor to taki Aniołek:loveu:, który chyba nie tylko do psów ma cierpliwość, ale do mnie też. Głosu nie mogłam z siebie wydobyć przez ten stres:oops:.[/QUOTE]
Dziś rozmawiałam z Sylwią o przyjeżdzie Rufusa,zgadza się i ma ustalić szczegóły...czekamy.

Link to comment
Share on other sites

Sylwuniu i Irenko - przedwczesne te podziękowania. Przed chwilą rozmawiałam z P. dr Mają i bardzo prosiła, aby nie przywozić dodatkowego jedzonka. Rufusek ma jeść tylko to co będzie z lecznicy. No cóż, zalecenia lekarza są w tym przypadku najważniejsze i trzeba to uszanować.Może za dwa, trzy dni to sie zmieni. Wracaj do zdrowia Rufusku jak najszybciej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']No to mamy stałe deklaracje na Rufuska:
Funky 10zł
Cantadorra 15zł
Edzia 10zł
Razem: [B]35zł
BRAKUJE 75zł deklaracji stałych
JESZCZE RAZ WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJĘ!:lol::lol::lol::lol:
[/B][/QUOTE]
CZY ZNAJDZIE SIĘ JESZCZE KTOŚ KTO POMOŻE RUFUSKOWI?[B]BRAKUJE 75zł DEKLARACJI[/B]!BARDZO PROSIMY!Rufus ma szansę na hotelik już za tydzień!

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie dziewczyny, może zbyt emocjonalne moje posty i jeszcze telefon do lecznicy, ale dzisiaj się dowiedziałam, że jeden z psiaków odszedł za TM i jeszcze Rufusek załatwił sobie szwy. Nic mnie tak nie potrafi wykończyć:-(, jak takie wiadomości.
Camisiowa:loveu: ja sobie tak myślę;), że może to z drugiej strony dobrze, że nie będziesz podkarmiać Rufuska. Tuż po dwóch zabiegach jest pewnie na specjalnej diecie:shake:.Jak będziesz chciała w przyszłości kogoś podkarmiać, to się do Ciebie zgłoszę;), mam nadzieję, że do tego cudnego Łowicza dojadę.
Romciu:loveu:, daj cynk;), ile te badania będą kosztować, tak jak napisałam, najpóźniej w połowie sierpnia wpłacę kasę za nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Wybaczcie dziewczyny, może zbyt emocjonalne moje posty i jeszcze telefon do lecznicy, ale dzisiaj się dowiedziałam, że jeden z psiaków odszedł za TM i jeszcze Rufusek załatwił sobie szwy. Nic mnie tak nie potrafi wykończyć:-(, jak takie wiadomości.
Camisiowa:loveu: ja sobie tak myślę;), że może to z drugiej strony dobrze, że nie będziesz podkarmiać Rufuska. Tuż po dwóch zabiegach jest pewnie na specjalnej diecie:shake:.Jak będziesz chciała w przyszłości kogoś podkarmiać, to się do Ciebie zgłoszę;), mam nadzieję, że do tego cudnego Łowicza dojadę.
Romciu:loveu:, daj cynk;), ile te badania będą kosztować, tak jak napisałam, najpóźniej w połowie sierpnia wpłacę kasę za nie.[/QUOTE]
Irenko nie będę się sprzeczać:cool3:...zostawiam kasę Wielebnego,biorę rachunek i daję znać Tobie...dziękuję bardzo!:lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja mam coś dla Rufusowych cioteczek :) Zdjęcia od P. Ewy ;)

[URL=http://img823.imageshack.us/i/dsc00528m.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8218/dsc00528m.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img855.imageshack.us/i/20110725g.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/8272/20110725g.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img585.imageshack.us/i/20110725001.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/934/20110725001.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img405.imageshack.us/i/dsc00526gr.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9136/dsc00526gr.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Funky']Moja deklaracja za lipiec powinna jutro/dzisiaj wpłynąć na konto, a od sierpnia zrobię przelew na 10-go każdego miesiąca :)
Pozdrawiam :)[/QUOTE]

Potwierdzam wplyw 10,- zl od Funky w dniu 26.07.2011 na konto . Odnotowalam w poscie nr 2. Dziekujemy bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Zobaczycie, że będziecie przyjeżdżać do Krakowa i ciotce Irenie reanimację robić:shake:.
Rano wchodzę i cieszę się, jak mało kiedy, bo Rufusek już na spacerku.
Teraz wchodzę na wątek i wątroba chora. Te emocje mnie wykończą:shake:
A ta śliczna dziewczyna na zdjęciu, to kto?

Link to comment
Share on other sites

cioteczki w związku z tym,że mam nowe programy zainstal.juz się gubię i wyslę jutro info.od p.doktor!ale co moge jeszcze napisać to,że może ta wątroba jest podrażniona dwoma narkozami i miejmy tylko nadzieję,że to wszystko wróci do normy.I jeszcze ważna informacja od p.doktor do przyszłego wtorku Rufusio będzie finansowany z Urzędu Gminy od środy nadal trzeba będzie podawać mu leki koszt z górnej półki to na tydzień 97zł minimum 74zł +karma.Za dwa tygodnie ponownie trzeba będzie zrobić mu biochemię i wtedy zobaczymy czy wyniki sie poprawiły.

Link to comment
Share on other sites

Irenko ,o to samo prosiłam Sylwię,ma to zrobić za chwilę...może należałoby zastanowić się nad zwróceniem się do jakiejś fundacji w sprawie pokrycia kosztów leczenia w okresie rekonwalescencji.Co o tym sądzicie?
Te podwyższone koszty leczenia jak dobrze zrozumiałam dotyczyć będą okresu od środy czyli od 1 sierpnia i obejmować będą[B]:2 [/B]t[B]ygodnie leczenia lekami poprawiającymi stan wątroby Rufuska oraz koszt badania krwi(końcowy).Razem około 300zł.Sylwuś potwierdż czy dobrze myslimy![/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...