Jump to content
Dogomania

RUFUS - Niewidomy ONek


Romka

Recommended Posts

[quote name='Funky']Melduję się na zaproszenie Irenki i będę tu zaglądać regularnie :) Tymczasem ciepło pozdrawiam <3[/QUOTE]

Witaj Kasieńko:loveu:. Coś mi się zdaje, że Sylwunia:loveu: z hotelu spodziewała się, że wejdziesz na wątek i lekko się przestraszyła:evil_lol: .
Zobacz jak działasz na nią;):

[quote name='sylwiaso']Wszystko dobrze Rufusio został przewieziony do schroniska po kastacji i czeka na wyjazd do mnie, [B]zrobie wszystko żeby Rufusio po niedzieli był u mnie w hoteliku!!![/B]![/QUOTE]

Jak tu się nie cieszyć:multi::multi:
Rufus zaczyna nowy rozdział w swoim życiu, normalnie się pobeczałam:oops:
Dziękuję Sylwuniu:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napisała do mnie [B]Cantadorra[/B]...ona także zadeklarowała [B]stałą deklarację w wysokości[/B] [B]15zł miesięcznie [/B]i chce...wpłacić to jednorazowo!!!Hurrra!Oczywiście zgadzamy się i oczywiście dziękujemy!:lol::lol::lol:
DZIĘKUJEMY TEŻ [B]Wielebnemu,który zadeklarował jednorazowo wraz żoną kwotę 100zł[/B] dla naszego Rufuska!Wielebny jak zawsze można na Ciebie liczyć!DZIĘKUJĘ!Czekam na Ciebie!:lol::lol::lol:
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Funky']Przed snem zaglądam... Poproszę Cioteczki o jakiś nr konta na priv to jeszcze w lipcu przeleję pierwszą wpłatę.
Dobranoc Rufusku <3[/QUOTE]
Funky dla Ciebie też wielkie dzięki!DZIĘKUJĘ BARDZO!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edzia.71']Deklaruje 10 zł na Rufcia.[/QUOTE]
Edziu bardzo Ci dziękuję :lol:...Rufus też...co widać na każdym kroku w schronisku...jest cudownym psem.A teraz smutne wieści...dziś rano wolontariuszki znalazły leżącego Rufusa z rozerwanym szwem po kastracji.Rufus zdjął sobie kołnierz i rozlizał ranę po kastracji.Rufus stracił bardzo dużo krwi...był cały zakrwawiony,został natychmiast przewieziony do lecznicy .Jak powiedziała mi p.doktor ma kłopoty z krzepliwością krwi.Zapytałam natychmiast czy Rufusowi potrzebne są leki inne niż te którymi dysponuje schronisko...na razie nic nie jest potrzebne...ale proszę Was wszystkich o trzymanie kciuków za Rufusa,jest mu to bardzo potrzebne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka'][B]Donato ,wyślij proszę wszystkim nr konta na PW[/B][/QUOTE]

Dziewczyny , powysyłam Nr konta na PW, wszystko kontroluje ale na razie pragnę tylko aby Rufus przetrwał ten kryzys.. To w tej chwili najważniejsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Napisała do mnie [B]Cantadorra[/B]...ona także zadeklarowała [B]stałą deklarację w wysokości[/B] [B]15zł miesięcznie [/B]i chce...wpłacić to jednorazowo!!!Hurrra!Oczywiście zgadzamy się i oczywiście dziękujemy!:lol::lol::lol:
DZIĘKUJEMY TEŻ [B]Wielebnemu,który zadeklarował jednorazowo wraz żoną kwotę 100zł[/B] dla naszego Rufuska!Wielebny jak zawsze można na Ciebie liczyć!DZIĘKUJĘ!Czekam na Ciebie!:lol::lol::lol:
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE]

"Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia. "

— Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wielebny']"Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia. "

— Albert Einstein[/QUOTE]
Z Einsteinem się zgadzam, ale trudno mi jakoś idzie z tym "Wielebnym".Mógłbyś to jakoś wytłumaczyć, tak żeby poluzować na wątku?Z jednym "wielebnym" miałam do czynienia i źle się to skończyło- dla wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']

A teraz smutne wieści...dziś rano wolontariuszki znalazły leżącego Rufusa z rozerwanym szwem po kastracji.Rufus zdjął sobie kołnierz i rozlizał ranę po kastracji.Rufus stracił bardzo dużo krwi...był cały zakrwawiony,został natychmiast przewieziony do lecznicy .Jak powiedziała mi p.doktor ma kłopoty z krzepliwością krwi.Zapytałam natychmiast czy Rufusowi potrzebne są leki inne niż te którymi dysponuje schronisko...na razie nic nie jest potrzebne...ale proszę Was wszystkich o trzymanie kciuków za Rufusa,jest mu to bardzo potrzebne...[/QUOTE]

Romka, a kto tego leczenia pilnuje?:-(
Czy Rufus jest w lecznicy schroniskowej, czy został przewieziony do innej kliniki?
Może trzeba mimo wszystko uruchomić fundusze zgromadzone na koncie Rufuska, bo schronisko może np. nie dysponować aż takimi środkami, aby ratować mu życie.
Czy ja mogę prosić o numer telefonu do lecznicy, gdzie jest Rufus?
Kciuki, to moim zdaniem, zbyt mało.

Link to comment
Share on other sites

Irenko,wszystko w porządku...nie ma na razie zagrożenia.Wczoraj cały czas byłam w kontakcie z panią doktor...dziś rano byłam u Rufuska.Poznał mnie machał ogonem i zaraz podniósł głowę na mój głos.Leży w klatce i jest spokojny.O 16 00 znów idziemy go odwiedzić...zaraz potem napiszę.Zaproponowałam p.doktor pomoc ,gdyby schronisko nie miało leków potrzebnych dla Rufuska lub były bardzo drogie na razie żadne leki dodatkowe leki nie są potrzebne.Telefon do lecznicy zaraz podam.

Link to comment
Share on other sites

Irenko,wysłałam smsem numer do lecznicy schroniskowej.
Przed chwilą dostałam od Wielebnego [B]100zł deklaracji jednorazowej dla Rufuska[/B].Przekażę Donacie przy najbliższej okazji...DZIĘKUJEMY BARDZO!:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...