Jump to content
Dogomania

Kiedyś był syberianem husky... Pies z interwencji KTOZ


Asior

Recommended Posts

Super, bo mnie się ta cena nie pokazywała.Dzięki.Tam jest hurtownia i nie ma sprzedaży " od ręki".Trzeba zamówić przez internet.Tyle mi powiedziała przez telefon, po godzinach, pracownica.Czyli na ten moment potrzeba ok.120 PLN. Luckiemy to opakowanie starczy na 10 dni, bo potrzebuje 50 g/dzień. Kto się dorzuci? Bardzo dziękuję, bo naprawdę nie wiedziałam ile to kosztuje.No, ale to chyba "damy radę".Porozmawiam również jutro z kierownikiem, może jakiś rabacik przyzna dla "krakowskiego chudzielca".On o Lucky'm wie!!!! Więc do dzieła.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lucek bardzo dziękuje I prosi o RC intestinal, Juz mu przybyło 4 kg!!!! Biegunki nie ma.Póki jest w schronisku i wraca do zdrowia, potrzebna jest mu:karma Royal Canin Intestinal i odżywka BB Recovery Balance oraz wszelkie preparaty vitaminowe.Więc jeśli, ktoś je posiada lub jest gotów zakupić, to bardzo proszę.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="darkgreen"][B]Wstyd.... serce się kraje na widok tego zakatowanego zwierzęcia, a zamiast zająć się jego nieszczęściem - wy dajecie się wciągnąć w prywatne porachunki :shake::shake::shake:
Zajmijcie się konstruktywną pomocą, a nie wzajemnym obrażaniem, bo naprawdę... aż żal czytać...

Co do zbierania pieniędzy - myślę, że rozsądnie wybrać na skarbnika zaufaną osobę, którą wszyscy znają i nie mają do niej zastrzeżeń, która będzie robiła dokładne rozliczenia wątku.
Nie chcę by mnie źle zrozumiano - ale MagdaM. jest nowa na forum, a funkcja skarbnika wymaga pełnego zaufania dogomaniaków.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witam Szamanke,
Absolutnie, ja nie będę zbierać pieniędzy.Pozostawiam to zaufanym wolontariuszom.Ja tylko informuję co jest potrzebne w tym momencie Lucky'emu.Już rozmawiałam w sprawie odżywki z dystrybutorem i jutro będzie możliwy jej zakup, tak mi to przedstawił. Wie o sprawie Lucky'ego,jeszcze dzisiaj przedstawię wam szczegóły, gdyż jestem umówiona na jeszcze jeden telefon,ponieważ Pan akurat jechał samochodem.Tak, czy siak ufam, że Lucky jutro będzie miał odżywkę.pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie.
Ja też organizuję BB Recovery dla Lucky'ego. Kupimy mu 1 kg tej karmy - to koszt 280 zł.
Zbieram wśród znajomych datki i jutro zawiozę biedaczkowi papu :) Mam bezpośredni kontakt z weterynarzem, więc upewnię się, że papu trafi właśnie dla Lucky'ego.
A jak tam organizacja cegiełkowych aukcji?
Mogłabym je podpiąć pod film, który wczoraj zrobiłam o Lucky'm na YT. Mówię tam o 1% na zwierzątka z podatków, oraz o Luck'ym.
[video=youtube;pSrkQ1ipIeU]http://www.youtube.com/watch?v=pSrkQ1ipIeU[/video]
Jest duży odzew na film, więc jak będą jakieś aukcje, to na pewno również ludzie się o nich dowiedzą z filmu.

Link to comment
Share on other sites

Wiec sprawa przedstawia się tak:Jutro jestem umówiona z panem, który przywiezie dla Lucky'ego 4 opakowania 280 gramowe po 50,00PLN jedno.Czyli za 200,00PLN Lucky będzie miał 4x280g= 1120 g za jedyne 200,PLN i kurację na ok.22,5 dnia.
Helenga nie wiem czy już kupiłaś, tę odżywkę?Czy możesz wstrzymać się do jutra z jej zakupem?Chyba,że nalegasz.Prosze o odpowiedź?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyja']Oby tylko udało się go uratować. Brak pieniędzy nie jest żadnym usprawiedliwieniem dla znęcania się nad zwierzęciem.
Jesli ktos psa kocha, to zawsze znajdzie wyjście z trudnej sytuacji.[/QUOTE]
Oczywiście, że tak.To żadne tłumaczenie, biorąc psa ponosimy za niego odpowiedzialność.

Zapisuje i podnosze chłopaka, oby mu się udało wydobrzeć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carolinascotties']Moniko - dziekuje Ci za ten film... czy moglabys kiedys zrobic podobny o bazarku dogomanii? NA Wizazu jest watek promujacy bazarek :)[/QUOTE]

Karola, bardzo bym chciała, ale naprawde nie mam możliwości robić filmów na zamówienie.
MaDi czekała na film ode mnie prawie 3 miesiące. Natomiast mogę dodać link do bazarku w opisie filmu o pomocy dla zwierząt i każdy sobie w niego kliknie.
Tylko potrzebuję ten link. Poza tym każdy może w komentarzach pod filmem pisać na YouTube o godnych uwagi akcjach wspomagających zwierzaki. To zawsze jest dodatkowa forma promocji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaM.']Jest chętna osoba, jak dobrze pójdzie to Lucky pojedzie już w piątek, ale póki co bardzo potrzebna mu jest odżywka FirmyVetfood BB Recovery Balance.Może ktoś ma,albo zasponsoruję.[/QUOTE]
ja mu zasponsoruje ta odzywke ile trzeba. Poprosze o nr konta na ktore moge wyslac pieniadze. Sama jej nie kupie ,wiec jesli ktos by mogl to prosze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leyla']ja mu zasponsoruje ta odzywke ile trzeba. Poprosze o nr konta na ktore moge wyslac pieniadze. Sama jej nie kupie ,wiec jesli ktos by mogl to prosze.[/QUOTE]
Fajnie jeśli możesz się dorzucić.Wolontariusze i Asior jako prowadzaca watek, nie wiem czy sie dobrze wyraziłam , myslę że się nie obrazi,jesli popełniłam błąd,zaproponują sposób zbiórki i konto na które przelejesz pieniadze.
Ja , tak w duchu sobie marze, że może na te nasze krakowskie bezdomniaki, co tam po hotelach sa poupychane.Ale decyzje pozostawiam Wam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaM.']Jest chętna osoba, jak dobrze pójdzie to Lucky pojedzie już w piątek, ale póki co bardzo potrzebna mu jest odżywka FirmyVetfood BB Recovery Balance.Może ktoś ma,albo zasponsoruję.[/QUOTE]Ja niestety nie mam tej odżywki,ale super MagdaM,że ją zasponsorujesz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...