Jump to content
Dogomania

MAPA POMOCY DOGO -lecznice wet wojewodztwami -CENNE UWAGI PRZY NIEKTORYCH!


pixie

Recommended Posts

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[COLOR=orange][/COLOR]
[COLOR=orange]"DOG NATURAL"[/COLOR]
[COLOR=#ffa500][/COLOR]
[COLOR=#ffa500][/COLOR]
[COLOR=blue]Gabinet Medycyny Naturalnej-Zioła i Radiestezja dla psów.[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Mieszanki ziołowe w kapsułkach.[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Zielarz/Radiesteta (dyplomy,certyfikaty)[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Ul.Lokalna 12 Warszawa.[/COLOR]
[URL]http://dog-natural.blog.onet.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Pisałam w innym temacie, ale napiszę i tu.

Poszukuje we Wrocławiu dobrego weta, który będzie miał pojęcie o dermatologii. Zrobi odpowiednie badania, zeskrobiny, nie będzie naciągał i psa niepotrzebnie faszerował lekami.
Niestety do dr Popiela nie mogę się dodzwonić, komórka cały czas wyłączona (może mam zły numer?) i nie wiem kiedy dokładnie przyjmuje na klinikach.

Link to comment
Share on other sites

[B][URL="http://www.bialystokonline.pl/przychodnia-dla-zwierzat-halina-kalinowska,firma,2587,248,09,1.html"][/URL][/B][U][/U][B]Przychodnia Weterynaryjna lek.wet. Maria Rudobielska[/B][B][/B]
15-689 Białystok ul. Pietkiewicza 14 lok. 1
tel. (85) 66-410-11
Polecam, wspaniała kobieta, widać, że to jej pasja, kocha zwierzęta i umie im pomóc! Ludzie stoją do niej kolejkami ;)
[B][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[COLOR=black][FONT=Verdana]Nie istnieje już:
"Centrum" Lecznica dla Zwierząt[/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][COLOR=black]ul. Marcinkowskiego 7 c[/COLOR][/FONT]
[COLOR=black][FONT=Verdana]tel. [URL="callto:+48523454045"][FONT=Verdana][COLOR=#000099]052 345 40 45[/COLOR][/FONT][/URL]
za to w pobliżu jest mała, fajna lecznica z 2 wspaniałych młodych wetów:
Lecznica "Nad Brdą"
ul. Bulwary 1A
tel. 052 349 38 99
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mam problem z dodzwonieniem się do dr Popiela, nie odbiera ode mnie telefonu. Dzwonie od wczoraj non stop, napisałam sms, ale też nie odpowiada.


edit:
Ufff, na całe szczęście Pan Dr sam się ze mną skontaktował :)

Edited by Jara
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Nie wiem co zrobić aby dana klinika została uwzględniona w spisie ,ale nie wyobrażam sobie aby mogło nim brakować mojeo ukochanego weterynarza

WOJ.Śląskie,Dąbrowa Górnicza
Centrum Zdrowia Małych Zwierząt
Legionów Polskich 79
41 300 Dąbrowa Górnicza
32 262 50 00
Całodobowy 798 671 244
[email][email protected][/email]
[url]http://www.czmz.eu/[/url]

To nie tylko przychodnia,ale także salon fryzjersko kosmetyczny i świetnie zaopatrzone centrum zoologiczne.
Wysoko wyspecjalizowana klinika,w której lekarze są pasjonatami.Cechuje ich doskonałe podejście do zwierząt,ogromna wiedza i zaangażowanie.Mój Obek wielokrotnie już był wyciągany z tarapatów przez doktora Klorygę.
Organizują róźne akcje np tydzień kardiologii gdzie zapraszają wybitnych specjalistów.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Odnośnie komentarza do lecznic wrocławskich to bdb lekarz, który pracował na wspomnianej Energetycznej, podobno teraz ma swój gabinet gdzieś na Zaporoskiej.
Mam tylko nr telefonu 513 860 708 - dr M. Gaweł.

Z opinii moich znajomych, którzy systematycznie uczęszczali z kotką do Kliniki Niedzielscy wynika, że dr Gaweł to jedyna kompetentna osoba w tym zespole, który jedzie na dobrej opinii sprzed lat.
Dr Gaweł wiedział co do czego, podawał odpowiednio leki i co najważniejsze był konkretny. Poza tym zajmował się chirurgią. Dzięki zabiegom, które on zrobił kotka stanęła na nogi w przeciągu 2 miesięcy, natomiast w tej samej klinice inni lekarze podawali jej leki i nic z tego nie wynikało, naciągając na niepotrzebne koszty. Zresztą ceny też nie są tam rewelacyjne w stosunku do innych -a za co płacić? za niewiedzę i niekompetencje? Poza tym klinika jest bardzo niesłowna. Wiele razy umawiali się na wizyty domowe, na które nikt się nie stawiał. Dla mnie żal. Poza tym często prywatne sprawy pracowników wyciekały do ludzi na poczekalni, czego znajomi byli świadkami- co jest brakiem profesjonalizmu. O warunkach sanitarno-estetycznych nie wspomnę. Znajomi jak usłyszeli, ze dr Gaweł ma swój gabinet od razu się tam przenieśli. - Czysto, miła atmosfera, dobra rada i przystępne ceny.
Na Mickiewicza z kolei, bdb lekarz, starszy z doświadczeniem. Chodzę tam do dr Tomasza z moim psiakiem, który nie raz już dzięki niemu uniknął kalectwa.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Mimo, że jest stary to jest bdb leczony i dzięki temu może cieszyć nas swoją obecnością. u dr Szczypki jest miło, czysto.[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Ceni sobie wysoko swoje doświadczenie[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Jara']Warszawa/Lublin dermatolog lub alergolog, ktoś godny polecenia?[/QUOTE]

dr beata milewska-ignacak przyjmuje w warszawie
[url]http://www.wetlandia.pl/Godziny.html[/url]
wyprowadziła mojego psa z alergii a przez rok był non stop na sterydzie ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Jara']Warszawa/Lublin dermatolog lub alergolog, ktoś godny polecenia?[/QUOTE]


Ja polecam weta z Warszawy- przyjmuje między innymi na Białobrzeskiej w klinice (kiedyś były długie zapisy, nie wiem jak teraz). Leczył bula mojego byłego. Miał do niego super podejście. Na pierwszej wizycie stwierdził co to może być za choroba, potem tylko badania które potwierdziły. Pies przyjmowany na kontrole bez czekania i płacenia.

Jak dobrze pamiętam chodzi o lekarza Dembele Kourou.

Link to comment
Share on other sites

Z racji posiadanie kilku czworonogów kilka klinik sprawdziliśmy i oto nasza mapka klinik:

- Warszawa Białobrzeska dermatolog dr Dembele- super podejście do psa i wiedza- POLECAM

- Warszawa Klinika Małych Zwierząt przy SGGW (pewnie zależy na jakiego weta się trafi) ale POLECAM

- Warszawa Al.Solidarności- wet nie chciał zaczipować psa bo za 3 msc kończyło się szczepienie na wścieklizne (oczywiście chodziło o zarobienie 30 zł..), innym razem wet nie chciał zszyć mojego psa (bo za godzinę Pani dr kończyła zmianę i musieliśmy czekać na innego weta!). Do tego stary sprzęt, ceny wygórowane i ogólnie niemiłe podejście do właścicieli i brak podejścia do pacjentów.

- Teraz naszym wetem jest dr Tomasz Lewin z Pruszkowa- super podejście do naszym psów, zawsze odpowie na każde pytanie kiedy mamy wątpliwości. Wet z zamiłowania.

- Podczas ciąży suczki byliśmy na USG w Podkowie Leśnej gdzie przyjął nas bardzo sympatyczny Pan dr, niestety nie pamiętam nazwiska. Ale odpowiedział na pytania, poradził i na spokojnie podszedł do ciężarnej pacjentki ;)

Aa no i byliśmy na USG również w klinice 24h na warszawskim bemowie.. Wizyta wyglądała jak w fabryce na lini- jeden wchodzi, drugi wychodzi, płaci i do widzenia.. Jak zadałam pytanie lekarzowi, usłyszałam- "proszę pytania zadawać swojemu weterynarzowi".. Więcej tam się nie pojawiliśmy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Bydgoszcz w jednym z postów znalazłam taki wpis:
[h=2][/h] [INDENT] [COLOR=black][FONT=Verdana]Nie istnieje już:
"Centrum" Lecznica dla Zwierząt[/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][COLOR=black]ul. Marcinkowskiego 7 c[/COLOR][/FONT]
[COLOR=black][FONT=Verdana]tel. [URL="callto:+48523454045"][FONT=Verdana][COLOR=#000099]052 345 40 45[/COLOR][/FONT][/URL][/FONT][/COLOR]
[/INDENT]

Ta klinika istnieje ale zmianila adres .Aktualnie ul Bełzy.
Całodobowa .Jedanak radziłabym czujnośc -czesta zmiana wetów,nie ma zasady weta prowadzacego..... jeżeli już to tylko dr Słodki i dr Parzęcki/chirurgia/
Poza tym w Bydg. jestem zadowolona z kliniki na Modrakowej /dobry kargiolog/.Trochę poza miastem godny polecenia dr Bernacki w Łochowie.
W każdy razie radzę unikać KORY /i wszystkich jej filii w Bydg,Inowrocławiu/i jest to nie tylko moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Polecam gorąco nowo otwartą Lecznicę Całodobową w okolicach Warszawy, w pobliżu nie ma innej całodobowej, więc wydaje się być to cenną informacją dla potrzebujących pilnie pacjentów:

LEGWET Całodobowa Lecznica Weterynaryjna
ul. Jagiellońska 20
05-120 Legionowo
[url]www.legwet.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...