Jump to content
Dogomania

"łóżeczko" dla przyszłej mamusi


Szantina

Recommended Posts

Witam

Maluchy tak mi dają w kość,że brakuje czasu na pisanie - sorki.Ale już się poprawiam.

Małe uparciuchy mają 8 tydzień i cały świat należy do nich :D .Apetyty dopisują,energia rozpiera.Chwila ciszy przktycznie nie istnieje.Walczą ze sobą ,gryzą się namiętnie.Uczą się dośc szybko - w pokoju-kojcu załatwiają się tylko w jednym miejscu a w miseczkach są tylko pyszczki a nie łapki i cała reszta.

Ostatnio nauczyły się...zbiorowych ucieczek :evil: .

Wystarczy lekko uchylić bramkę i ...w długą.Nie pytajcie ile razy '' odławiam''całe towarzystwo ze wszystkich zakamarków mieszkania.A jakie są wtedy nieszczęśliwe.Wieczorkiem wypuszczam(celowo) wszystkie - niech poznają resztę świata.Ale w ciągu dnia ....ech.

Szczepienia,tatuaże i przegląd zniosły bardzo dzielnie.

A od poniedziałku zaczynam....ryczeć :cry: .W poniedziałek do swojego domku jedzie Aszka,w środę Arajka i Amar.Czekam jeszcze na potwierdzenie czy Argo będzie miał swój domek.Tylko Anszi jeszcze nikogo w sobie nie rozkochała :(

Tym sposobem 3 mają domki,jeden jeszcze bez potwierdzenia,jedna czeka i.....ASTER zostaje z nami.....

Postaram się jutro przesłać do dobrej duszyczki(Katerinas) zdjątka łobuziaków- zobaczycie jak się zmieniły.

Pozdrawiam

PS.Na naszej stronce są malutkie zmiany - zapraszam do oglądnia filmików.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no no no maluchy są super, potwierdzam:)))))))))

juz mam wizję zaprzęgu z ASTEREM I HEXĄ na czele:DDD mam nadzieje ze o tym wiesz Dorotko:)))))) a jak nie to już wiesz:)))

a tak offtopic: wiecie że byłam dziś w centrum i widziałam o zgrozo Państwa z 4 dorosłymi jak sądze przepięknymi SAMOJEDAMI , cala szóstka żebrała :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

ASTER zostaje z nami.....

:angel: :angel: :angel: super, że zostawiacie maluszka :angel:

obejrzałam wszystki filmiki i umarłam ze smiechu jak odpychają się łapkami podczas karmienia :lol: :lol: :lol: i przepychają się małe łobuzy :lol:

boooskie a jakie już duże :P :D

na pewno znajdzie się domek i dla ANSZI :kciuki:

Życzę maluszkom duużo szczęścia w nowych domkach :D :P

Link to comment
Share on other sites

KATERINAS - wielkie,wielkie dzięki za wstawienie zdjęć

Agnieszka&Hexa - kochana nie ma problemu - Amar może być twój ...hihihi ciekawa jestem co nato Hexiaczek by powiedziała.....

Przyszli właściciele Amara zrezygnowali.Może to i dobrze ,bo biedak siedział by w domku sam ponad 10 godzin, smutny i przede wszystkim głodny.Niestety życie koryguje marzenia......

I tym sposobem Anszi i Amar nadal poszuja domków,

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

o kochana ba że by się Hexa cieszyła:d byłoby komu manto spuszczać i wreszcie z kim zostawac w mieszkaniu jak pańcia znika pod pretekstem "szkoły":) ale cóż , marzenia:) ale jest najpiękniejszy i najlepszy. jak go czesalalm to najpierw był okropnie niezadoolony i panikarz jak tylko 1 włosek wyleciał szarpnięty, a po kilku minuntach aniołek... o mało nie usnął na kolanach:) achhhhhhhhh

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wczoraj przytulałam te psiaki w centrum i wiedziałam że jak tylko takiego samojedka dotknę to sie zakocham w tym futerku :wink: . Ja bym wszystkie takie śliczności do domciu wzięła (Vanity by się ucieszyła :lol: )... buziaki dla Szantiny i brzdąców od ciotki Banjo :lol: :wink:

... a tak przy okazji moja prawie 8- miesięczna Vanity dostał pierwszej cieczki :lilangel: :eek2:

Link to comment
Share on other sites

"Kluski" przepiękne!! Mają takie niewinne pyszczki, a te uszka i guziczek nosek...ach... :angel:

Szantina jest dobrą mamą, ale nie martw się. Jak tylko przestanie karmić, futerko odrośnie a ona wróci do formy. Poza tym widać jaka jest szczęśliwa - Wy również :wink:

Link to comment
Share on other sites

Jutro o 17.00 Arajka idzie do nowego domku .Chociaż wiem,że będzie miała bardzo dobrze,że będę miała z nią kontakt to jakoś mi smutno :( .

Tak niedawno cieszyłam się,że już są, piękne i takie malutkie.A tu już 8 tygodni za nami i czas się rozstać.

Z jednej strony się cieszę - będzie miała kochającą rodzinkę,dzieci do kochania i dużo miejsca do biegania, a z drugiej.....kurcze to przecież moje ''dziecko''....

Czy tak jest zawsze? Czy ze mną coś nie tak?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

haloooo :angel: a czy wiecie że u sh_maniak już 4 sunie i jeden piesek conajmniej :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:

Super, właśnie zauważyłam, ze ma tą wiadomosc w swoim opisie gg :D

Szantina

Twoje maluchy są przecudne-takie śliczne, bielutkie, aż się prosi, aby je tylko miziać i miziać :angel:

Link to comment
Share on other sites

Nice_girl - bo on jest uroczy,spokojny ale nie gapowaty i bardzo bardzo łasy na przytulanki i głaskanki.

Dzisiaj Arajka pojechała do nowego domku.

Było cięzko się z nią rozstać,ale po telefonie od nowych właścicieli trochę się uspokoiłam.Drogę zniosła wspaniale,a w nowym domku bardzo szybko zaprzyjaźniła się z najmłodszym domownikiem.

Starszy chłopczyk chwilowo nabzdyczony,ze Arajka wybrała młodszego,ale jutro na spokojnie ma być zapoznanie z domkiem i ustalenie( dla chłopców oczywiście) co wolno a czego nie.

A ja dostałam od nich bardzo miły prezent - nie zmienią jej imienia - zostanie Arajką.

Jutro spodziewam się kolejnego telefonu.Na szczęście chcą utrzymywacz nami ścisły kontakt - to ich pierwszy pies.I już mamy zaproszenie do nich - możemy odwiedzac Arajkę .

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nice_girl - bo on jest uroczy,spokojny ale nie gapowaty i bardzo bardzo łasy na przytulanki i głaskanki.

To widać. ;) Takie maluchy są wrecz stworzone do głaskania. :lol:

To świetnie, ze będziesz miała stały kontakt z właścicielami Arajki i z samą sunią. :D Moze będziesz miała okazję podziwiać inne maluchy na wystawach, stojące na pierwszej lokacie- wtedy na pewno będziesz bardzo dumna :D :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...