Jump to content
Dogomania

Inka juz w Nowym Wspaniałym DS,cała i szczęsliwa!:)


Uru

Recommended Posts

Basia, koleżanka Sandry daje 10 zł stałej deklaracji ... Sandra ukochaj Basię :)

wpisałam Anię w stałe deklaracje ... mam nadzieję że się nie pospieszyłam :oops:

do deklaracji stałych brakuje nam 90 zł ale jest zapas jednorazowych wpłat więc jakoś póki co sobie poradzimy


[SIZE=3][B]Uru w sobotę będę chciała zabierać Balbinkę.
Podaj proszę tel do siebie [/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiecie, dopiero dziś uświadomiłam sobie ze nie pomyślałam o jednej rzeczy
pojadę po Balbinkę i co ... jak znajdę siłę żeby wejść do schroniska
miałam jechać sama po nią, znaczy z synem ... ale w takim układzie chyba muszę szukać kierowcy ... nie wiem czy dam radę ... już na myśl o schronisku wyję jak goopek ... a może ta cała "akcja" pomoże mi przełamać to co we mnie siedzi



jedno jest pewne ... w sobotę Balbinka opuści schronisko
poproszę Uru żeby jutro ją "zarezerwowała" raniutko, bo Ona jest tam znana i wiarygodna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']wiecie, dopiero dziś uświadomiłam sobie ze nie pomyślałam o jednej rzeczy
pojadę po Balbinkę i co ... jak znajdę siłę żeby wejść do schroniska
miałam jechać sama po nią, znaczy z synem ... ale w takim układzie chyba muszę szukać kierowcy ... nie wiem czy dam radę ... już na myśl o schronisku wyję jak goopek ... a może ta cała "akcja" pomoże mi przełamać to co we mnie siedzi


[/QUOTE]
asia, wejdziesz do nowego, czystego schroniska, więc i tak zaczniesz lajtowo. dasz radę.

Link to comment
Share on other sites

Fionko,balbina już jest właściwie zarezerwowana 'dla nas' od soboty. konkretnie i wyraźnie mowilam,ze ja zabieramy ale zadzwonie z rana i potwierdze,ze to juz w sobote. oczywiscie spotkamy sie w schronie i we wszystkim pomoge,takze nie martw sie! damy rade. jakas smycz obroze wez bo ja mam tu takie zapasy ale uzywam na wizyty w schronie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']no proszę jakie wieści !!!:crazyeye:

Balbina opuszcza schronisko:multi:

ja też będę w sobotę, bo mam poważnego chętnego na asta i chcę mu pomóc wybrać.[/QUOTE]
ja mam takie zlecenie na czwartek:) kobitka,zobaczymy moze sie zdecyduje. wstepnie umowilysmy sie ze pojedziemy wspolnie poogladac. pomyslalam o suni z kuśtykającą łapką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']W polowie miesiaca postaram sie jednorazowo cos wplacic, prosze fioneczko tylko o przypomnienie bo moze mi wyleciec z glowy.[/QUOTE]

dziękuję przypomnę :loveu:

[quote name='agaga21']asia, wejdziesz do nowego, czystego schroniska, więc i tak zaczniesz lajtowo. dasz radę.[/QUOTE]

ech ... co z tego że nowe i czyste ... boję się ze mi serce pęknie jak te wszystkie oczka zobaczę
już siedzę i ryczę

[quote name='Uru']Fionko,balbina już jest właściwie zarezerwowana 'dla nas' od soboty. konkretnie i wyraźnie mowilam,ze ja zabieramy ale zadzwonie z rana i potwierdze,ze to juz w sobote. oczywiscie spotkamy sie w schronie i we wszystkim pomoge,takze nie martw sie! damy rade. jakas smycz obroze wez bo ja mam tu takie zapasy ale uzywam na wizyty w schronie[/QUOTE]

cieszę się bardzo ! jeszcze tylko kilka dni !

[quote name='Kana']Fioneczko dasz radę!

Uru albo fioneczko... mam prośbę - możecie porobić zdjęcia Klarze? Zobaczyć w jakim jest stanie?
Pliiissss![/QUOTE]

jasne, jeśli mój stan emocjonalny da radę :oops:

[quote name='diuna_wro']no proszę jakie wieści !!!:crazyeye:

Balbina opuszcza schronisko:multi:

ja też będę w sobotę, bo mam poważnego chętnego na asta i chcę mu pomóc wybrać.[/QUOTE]

fajnie ze będziecie :multi:

[quote name='agnieszka32']Ile brakuje stałych deklaracji?[/QUOTE]

Aguś mamy 340 stałych ... potrzeba 400
teoretycznie mamy zapas z jednorazowych żeby uzupełniać braki ale na długo to nie starczy bo będę musiała małej jakiś sprzęt kupić i sedalin
nawet dyszka czy dwie super podratuje finanse :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...