Jump to content
Dogomania

Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.


asik007

Recommended Posts

  • Replies 925
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No tak kupa jest ale ja z pracy dzwoniłam i tak się ucieszyłam, ze nie dopytywałam o szczegóły. A informacja brzmiała "Adaś zasrał całą lecznicę".
Mam nadzieję, że nie oznacza to nie trzymania kału. Wiem, że kilka osób się tam dziś wybiera. Błagam dopytajcie o szczegóły.

Link to comment
Share on other sites

Wiedziałam, że tak będzie. Tzn, że kupa to zawsze najważniejsze wydarzenie na dogo:evil_lol::evil_lol:

Mysza - doszła przesyłka. Za pół godziny dowiem się co i jak, bo teraz zabieg mają, a wczoraj psiak mi wyglądał, jakby się super goił. Zobaczymy czy potrzebne.
On naprawdę ma cholerne szczęście.

Link to comment
Share on other sites

Co za wspaniała wiadomość...
Co to biedne Psisko już przeszło :-( Mam nadzieję że nie cierpi już i że go nic nie boli...

Acha i też mi się wydaje że gdyby coś miało być źle, to jednak piesek wypróżniał by się co chwilę w sposób niekontrolowany... ale mogę się mylić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Ja od niedawna na FB to się nie bardzo znam:
[url]http://www.facebook.com/album.php?aid=14511&id=100001964716636&l=85c3784888[/url].
[url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001964716636#!/album.php?fbid=108608539214636&id=100001964716636&aid=14511&notif_t=photo_album_comment[/url].[/QUOTE]

Jest, jest. Tutaj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asik007']Czy to może być ten pies?
[url]http://zgierz.olx.pl/pilne-zagin-l-pies-iid-163022840#pics[/url]
[/QUOTE]

To nie jest ten psiak, dzwoniłam.

[B]Mamy pierwsze wpłaty:
Dziękuję wszystkim. Adaś musi być zdrowy.

2011-02-03 100,00 PLN Justyna K. Jawor

2011-02-03 20,00 PLN Paweł S. Zgierz

2011-02-03 5,00 PLN Magdalena A.-M. Łódź
[/B]

Link to comment
Share on other sites

A więc tak : nie jest dobrze. Kupa leci ciągle, po prostu kapie. Ania mu tą pupę ciągle wyciera. I według niej odbyt też nie wygląda dobrze, najbardziej się martwią o jego górną część, żeby nie odpadła.
Ale nic jeszcze nie jest przesądzone, czekamy. Może jeszcze wszystko wróci do normy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Biedny maluch:-(to jakim cudem do tej pory nie leciała, ech:shake:[/QUOTE]

Myślę, że ten odbyt był bardzo spuchnięty to nie leciało. Pies ma rozwolnienie więc czekamy, może jak się kupa zrobi stała to będzie lepiej. No nic trzymamy kciuki dalej, musi się udać już tyle przeszedł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Biedny psiak...:(. Chyba dostaje leki przeciwbolowe??[/QUOTE]
Dostaje. Wczoraj byłyśmy u niego i nie widać było, żeby go bolało. Nie był jakiś szczególnie radosny, ale nawet przysiadał na tej pupinie.

Kto pamięta wątek Cookie z Wrocławia, która urodziła się bez odbytu? Tam też były jakieś straszne problemy, ale jakoś się udało. Nie wiem, gdzie ten wątek...

Za cholerę nie moge się dodzwonić. Asik, Ty jakoś się wstrzeliłaś, a ja nie mogę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']
Kto pamięta wątek Cookie z Wrocławia, która urodziła się bez odbytu? Tam też były jakieś straszne problemy, ale jakoś się udało. Nie wiem, gdzie ten wątek...[/QUOTE]

Proszę bardzo
[url]http://www.dogomania.pl/threads/180143-Cookie-z-Dobrocina-z-mega-biegunką-Brak-odbytu-Przetoka-do-pochwy-.MA-DOM?highlight=cookie[/url]

[quote name='asik007']Myślę, że ten odbyt był bardzo spuchnięty to nie leciało. Pies ma rozwolnienie więc czekamy, może jak się kupa zrobi stała to będzie lepiej. No nic trzymamy kciuki dalej, musi się udać już tyle przeszedł.[/QUOTE]

Fakt na pewno był spuchnięty:shake:Oby to było tylko chwilowe nietrzymanie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...