Jump to content
Dogomania

Śliczna Tania - MA SUPER DOMEK, DZIĘKUJEMY


leni356

Recommended Posts

Sunia pewnie jest w trakcie zabiegu, a może już po? Zbieram się i jadę zobaczyć jak tam się czuje. Jak już troszkę emocje opadną trzeba będzie wybrać najlepsze zdjęcie i zrobić ten banerek. Bo musimy pamiętać, że na razie sunia ma domek tymczasowy. Choć mam cichą nadzieję, że mama Miny zakocha się bez pamięci. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 667
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='handzia']Sunia pewnie jest w trakcie zabiegu, a może już po? Zbieram się i jadę zobaczyć jak tam się czuje. Jak już troszkę emocje opadną trzeba będzie wybrać najlepsze zdjęcie i zrobić ten banerek. Bo musimy pamiętać, że na razie sunia ma domek tymczasowy. Choć mam cichą nadzieję, że mama Miny zakocha się bez pamięci. :)[/QUOTE]

Nadzieję taką to ma chyba każdy :)
Ale faktycznie, na razie podkreślam, że tylko DT.
Jak już Tania bedzie w domu, wykąpana, wyczesana i wypiękniona, to zaangażuję znajomego ktory zajmuje się fotografią, żeby zrobił jej piękną sesję, wtedy będzie można gdzieś wrzucać ogłoszenia, jak ludzie zobaczą taką ślicznotkę na pewno będą się o nią bili :)

Daj znać co u Tanii i ucałuj ją ode mnie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Sunia pewnie jest w trakcie zabiegu, a może już po? Zbieram się i jadę zobaczyć jak tam się czuje. Jak już troszkę emocje opadną trzeba będzie wybrać najlepsze zdjęcie i zrobić ten banerek. Bo musimy pamiętać, że na razie sunia ma domek tymczasowy. Choć mam cichą nadzieję, że mama Miny zakocha się bez pamięci. :)[/QUOTE]

Byłysmy dzisiaj z zadrą w schronie, pytałysmy o Tanię - jest juz zabrana z boksów ogólnych i czeka na sterylkę.

Link to comment
Share on other sites

Cały dzień dziś myślę jak tam Tania. Oby poszło szybko i sprawnie

Kochane, zajrzyjcie do Binkiego, on też czeka w zamojskim schronie, założyłam im wątki razem - Tanii i Binkiemu, teraz musicie przynieść jemu szczęście :)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/202239-Binki-ma%C5%82y-cudny-kud%C5%82aczek-szuka-DT-DS-OG%C5%81OSZENIA-PLIZZ[/url]

Link to comment
Share on other sites

Taniuśka już po zabiegu, wszystko przebiegło sprawnie. Zawiozłam jej ubranko. Teraz czekamy 10 dni i .....sunia będzie szczęśliwa. Bardzo się cieszę, że Tania tak fajnie trafiła. A tego czesania troszkę będzie:evil_lol: sama chętnie bym to zrobiła. Ale chociaż w czasie drogi się nią nacieszę;)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie dziewuszki, tak to chyba jest głupio w życiu zaprogramowane, że jak jednemu się poprawia, to drugiemu pogorsza... Za chwilę idę do szpitala z podejrzeniem wyrostka, nie wiem, czy potrzebnaa będzie operacja, być może dostane tylk leki i szybko wrócę do domu, a być może będę musiała położyć się na kilka dni na zabieg.
Adopcja oczywiście jest aktualna, tylko że nie będę się tu mogła udzielać. Matrioszka ma numer do mojej mamy i może się z nią kontaktować, Agnieszka pośrednio też więc niech kobiety trzymają rękę na pulsie, a Wy wszystkie trzymajcie za mnie kciuki, mam nadzieję, że "zobaczymy" się jak najszybciej!
Ucałować Taniuszkę ode mnie proszę!

Link to comment
Share on other sites

O rany, już panikowałam, a okazało się, że nie jest ze mną aż tak źle ;) Nie mam stanu zapalnego, więc nie musiałam mieć operacji, mogłam już wrócić do domu, muszę po prostu sobie leżeć i odpoczywać.
Także już jest ok :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mina21']O rany, już panikowałam, a okazało się, że nie jest ze mną aż tak źle ;) Nie mam stanu zapalnego, więc nie musiałam mieć operacji, mogłam już wrócić do domu, muszę po prostu sobie leżeć i odpoczywać.
Także już jest ok :)[/QUOTE]

to super! :Cool!:bo nasze mamy to już chyba spanikowały do przodu i wczoraj dostałam info, że dzisiaj masz operację! a że dojechałam do Chełma w nocy to nawet nie miałam siły napisać, ale trzymałam mocno kciuki:)

a co u Tani? jak się miewa?

Link to comment
Share on other sites

Ja troszkę nie na temat, ale chciałam zaprosić na bazarek serduszkowy.:iloveyou: Zbieramy pieniążki dla zagłodzonej i chorej suni z pod Zamościa, prosimy o wsparcie :modla:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/205432-***-uratuj-mi-%C5%BCycie-to-tylko-5-z%C5%82-***?p=16633741#post16633741"]http://www.dogomania.pl/threads/2054...1#post16633741[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Oj ze zdrowiem moim kiepsko, jezdziłam cały weekend od szpitala do szpitala i ilu odwiedziłam lekarzy, tyle różnych opinii usłyszałam. Póki co biorę jakieś leki przeciwzapalne, nawadniam się i leżę w łóżeczku do końca tygodnia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mina21']Oj ze zdrowiem moim kiepsko, jezdziłam cały weekend od szpitala do szpitala i ilu odwiedziłam lekarzy, tyle różnych opinii usłyszałam. Póki co biorę jakieś leki przeciwzapalne, nawadniam się i leżę w łóżeczku do końca tygodnia :)[/QUOTE]

:Rose: kuruj się, żebyś miała siły na zabawy z Tanią! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...