Jump to content
Dogomania

Zuzia ma dom.


MaDi

Recommended Posts

  • Replies 728
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='furciaczek']Z tego co sie orientuje to w najblizsza niedziele:multi:[/QUOTE]
Daj znać jak będziesz wiedziała na 100% bo muszę uprzedzić Panią najpóźniej 2 dni przed aby zarezerwowała sobie wolne dni.
Szczepienia uzupełnione?
Komu mam przekazać fundusze na transport?

Link to comment
Share on other sites

Transport jest organizowany w niedzielę, 5 maja - to już pewne. Jeśli macie jakiegoś zwierzaka do przewiezienia na trasie Biłgoraj-Zamość-Lublin-Warszawa i z powrotem Warszawa-Lublin-Biłgoraj, oraz na trasie Ciechocinek-Warszawa i Warszawa-Ciechocinek, to można się dołączać. Na razie na pierwszym etapie jedzie Hienka, Mauja i być może Czarusia w strone Warszawy, z Ciechocinka do Warszawy Zuzia, a z Warszawy do Ciechocinka Hienka i być może Czarusia. Koszty do podziału, oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

transport jest na 100% w tą niedziele
za etap ciechocinek - wawa rozliczenie będzie z furciaczkową bo ona będzie przemierzać ta trase
za etap wawa-lublin rozliczenie bedzie ze mna, bo ja ogarniam etap biłgoraj-wawa i z powrotem z pinusia00
ile wyjdzie nie wiadomo bo to zalezy ile psow pojedzie a to sie zmienia jak w kalejdoskopie, paliwo na całej trasie (biłgoraj-zamosc-lublin-wawa-ciechocinek w dwie strony) to będziec coś ok 500zl
na te chwilę jedzie napewno zuzia, hiena i mauja byc moze dojdzie czarusia, moze hunter bo cos w ds swiruje i nie wiadomo czy nie bedzie trzeba go sciagac, furciaczkowa tam na swoim etapie tez coś szuka
jakby ktos cos chciał w sprawie tego transportu to najlepiej dzwonic do mnie (507266636) lub ewentualnie pisac na PW ale do mnie, bo furciaczkowa i pinusia00 to w tym tyg mało na necie i to ja ogarniam niejako całość i wisze z nimi na telefonach;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Komu mam przekazać fundusze na transport?[/QUOTE]

Ja się oczywiście do tranportu Zuzki dorzucam, może dam radę pokryć jej udział sama, to wtedy MaDi zostaw kasę w LSOZ dla bardziej potrzebujących psiaków. Będę czekała na info ile wyniesie mój "zrzutkowy udział";)

Cieszę się, że to już w tą niedzielę:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Zuzka zaczepiona, pazurki przycie, jeszcze tylko kompanko i bedzie mogla ruszac po nowe zycie:loveu:. Pamietacie ile wazyla zanim do mnie przyjechala? Bo teraz 13kg:p[/QUOTE]
Na pewno ważyła mniej:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

ja sądzę, że Zuzinka na pewno przytyła 5-6 kg....jeśli nie więcej:D wcześniej był z niej kościutrupek, poźniej chudzinka, a teraz to wreszcie jest to normalny pies:multi:

dawajcie proszę w miarę na bieżąco znać co i jak z transportem, ds i tak w ogóle, bo już się nie mogę doczekać dobrych nowin:)

dziś lub jutro zrobię przelew za dt dla furciaczek.

Link to comment
Share on other sites

To ja co do transportu: już wiadomo na 100%, że jest w najbliższą niedzielę, nie wiadomo tylko, o której ;) Trasa Pruszków - Ciechocinek to koszt 300 zł, trasa Biłgoraj - Warszawa to koszt 200 zł - są to koszty tylko za paliwo. Na pierwszej trasie na całej długości jadą trzy psy, więc podział jest prosty - po 100 zł. Na drugiej trasie dwa psy jadą na całości i płacą po 65 zł, a dwa, w tym Zuza, jadą tylko na części - i płacą 35 zł. Więc za Zuzę za transport Ciechocinek - Lublin wychodzi 135 zł, chyba że dojdzie jeszcze jakiś pies i koszty się zmniejszą.

Na razie jeszcze prosze o nie wpłacanie na transport - rozliczymy wszystko już po nim, bo możliwe, że jeszcze jakieś psy będą jechały i koszty się zmniejszą.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, a więc wstępnie wiem, że koszt transportu to 135 zł. ale jeszcze się wstrzymuję z wpłatą. Ale tak czy inaczej dobrze, że Zuzka jedzie do ds już za chwilę:multi:

Fur, czy prócz tych 300 zł, które zamierzam przelać, bo w niedzielę akurat jest 5 dzień miesiąca, są jeszcze jakieś koszty za Zuzkę, które trzeba uregulować i jeśli tak, to ile?:)

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie temat transportu ogarniam ja (całego czyli cała trase zamosc-lublin-wawa-ciechocinek), dziewczyny wiozące psy poprosiły mnie bym ja to wszystko ogarneła równiez pod wzgledem finansowym, wiec ja bede zbierac pieniazki za poszczegolne psy na poszczegolnych etapach trasy i pozniej calosciowo przeleje czesc dla furciaczka czesc dla pinusi00
koszt szacowany to okolo 500zl na całej trasie, tak jak juz gdzies pisałam na razie tylko orientacyjnie moge powiedziec jak to wyglada (tak jak ladyswallow napisala wyzej) ale dzis juz sie to zmienilo b doszedl nam nastepny psiak do transportu wiec i trasa lekko sie zmienila i koszt na glowe nieco spadl, moze jutro znowu cos sie pozmienia;-)
dziewczyny wyzerują liczniki, po powrocie zobaczą ile im auta spaliły,wstawie rozliczenie dokladne na kazdy watek jadacego psiaka, rozesle pw z moim kontem, pozbieram kase do kupy i wplace dziewczynom transportujacym juz calosciowo tak jak prosiły
gdyby ktos cos chcial wiedziec nie dzwoncie do nich tylko do mnie - 507266636

Link to comment
Share on other sites

Super, że Zuzia już w nowym ds:multi:
Dzięki MaDi za smsowe info dla mnie i ogólny "pilotaż sprawy":cool3:

Fur, dziś(poniedziałek) zrobię przelew na 325 zł dla Ciebie - hotelowanie + szczepienie p-ko wsciekliźnie.

Piranio, czekam aż dziewczyny podliczą ostateczne koszty transportowe, a potem poproszę na pw o dane do wpłaty;)

Dziękuję wszystkim za pomoc:loveu:
Trzymam kciuki za Zuzkę w jej nowym własnym ds i dobrych wieści o niej wyczekuję:lol:

Link to comment
Share on other sites

wszystko sie pozmieniało wieczorem w sobote, transport zawisł na włosku...samochód furciaczka się zepsuł i ostatecznie ja pojechałam z kolegą z zamościa na całą trase...jestem padnieta, do domu wrocilam ok 23 (a wyszlam po 6tej) a gdyby nie to, że fur w ostatniej chwili dorwała auto i wyjechała w naszym kierunku to nie wrociłabym do domu przed północą bankowo...
dziś skontaktuje sie z kolega i porozliczam ten transport tylko musze się najpierw w domu ogarnac;-)
Zuze odstawiłam osobiście do jej ds, a raczej zaniosłam ją na rękach bo sie panna zestresowała i iść nie chciała, ludzie bardzo prozwierzęcy, mili, z 4ema sfochowanymi kotami hihih

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...