Jump to content
Dogomania

Zuzia ma dom.


MaDi

Recommended Posts

  • Replies 728
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_QipkfcwJf8k/TZdPmFt-hKI/AAAAAAAACjw/TuycoM_hwZ0/IMG_0023.JPG[/IMG]

Przepiękna jest :loveu:
A zdjęcia Furciaczka jak zwykle profesjonalne :)
To mówicie, że gdzie te domy są, co się o nią biją ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']Zuzalina co u ciebie ? cieszysz sie juz wiosna ;)?[/QUOTE]

Oj tak, a ja razem z nia:lol::loveu:
I powiem Wam ze nawet kosiarki sie sucz nie boi jakos strasznie, niepewna jest ale piekielnie ciekawska i podchodzi i chce powachac. ( kosiarka glosna spalinowa).
Czekamy na auto, jak wkoncu bedzie to przejdziemy do etapu wtornej socjalizacji miejskiej, moze uda sie dziewczyne odwrazliwic na wieksza ilosc bodzcow. W malych rozproszeniach jest super, nie zwraca uwagi na to co gdzies stuka,puka, halasuje.
Od dawna nie probowala sie wysliznac z szelek. Zrobila sie bardziej aktywna w domu, nie potrafi spokojnie usiedziec...wiecznie lata i lata i sprawdza i czegos szuka. Trzeba pomyslec nad nauka wyciszania i siedzenia spokojnego na prosbe wlasciciela.

Link to comment
Share on other sites

Aha i nie napisalam ze zrobil sie z niej okropny zarlok...poczatkowo srednio zainteresowana jedzeniem, nie zjadala calej porcji...a teraz to porcje dla CCta wpierdzieli jak jej pozwolic, dzisiaj sie dorwala do miski Faflowej zanim zauwazylam i odciagnelam to polowe zjadla...i pewnie by jadla dalej gdybym nie zabrala:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Aha i nie napisalam ze zrobil sie z niej okropny zarlok...poczatkowo srednio zainteresowana jedzeniem, nie zjadala calej porcji...a teraz to porcje dla CCta wpierdzieli jak jej pozwolic, dzisiaj sie dorwala do miski Faflowej zanim zauwazylam i odciagnelam to polowe zjadla...i pewnie by jadla dalej gdybym nie zabrala:evil_lol:[/QUOTE]
Zamiast biegać zacznie się pewnie toczyć:)

Link to comment
Share on other sites

Ja też się cieszę z postępującej socjalizacji:multi:
Bo wcześniej to był z Zuzki dzikusek i strachajło;) No i słusznie nauka wyciszenie w domu też bardzo by jej pomogła znaleźć nowych właścicieli, bo ludzie, którzy np. nigdy wcześniej nie mieli żadnych psów, mogą być lekko oszołomieni takim wszędobylskim wiercipiętą:D

[B]Chciałam Was jeszcze zaprosić do benka z mojej sygnatury:oops:[/B]
Podrzućcie choć czasem wątek, bo takiego szoku, jak dziś, po przeczytaniu opisu stanu psa i zobaczeniu zdjęć, to na dogo nie przeżyłam już dawno:shake::placz::placz::-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...