Jump to content
Dogomania

Zuzia ma dom.


MaDi

Recommended Posts

  • Replies 728
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='bico']....no i jak tam po wizycie? Co ogólnie u Zuzinki słychać? Spokojniejsza czy dalej panikuje?[/QUOTE]
Niestety spacery to wciąż tragedia, ale przynajmniej w domu jest spokojniejsza. Potrzeby załatwia w domu ale już nie w kuwecie, stara się na podkład ale różnie to bywa. Panie wykupiły cała sesję spotkań i się nie poddają:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']A pani zoopsycholog co ogólnie o całej tej sprawie powiedziała? Jakie są jej rokowania i porady?[/QUOTE]
Ciężko opisać ich prace, Zuzia nie reaguje na dworze na nic czym można ją przekupić. Na razie próbują, nie powiedziała,że nic się nie da zrobić ale będzie trudno.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ciotki, może psinie trzeba wprowadzić leki przeciwlękowe, co? Też mam teraz w domu bardzo lękowego psa (banerek w podpisie) i korespondencyjnie konsultowałam problem z bardzo dobrą i znaną behawiorystką (Magdą z Radomia). Powiedziała, że w takim przypadku trzeba zapodać leki przeciwlękowe i uzbroić się w cierpliwość (mowa o czasie typu 6-8 miesięcy zanim pies zacznie się w miarę normalnie zachowywać). Poleciła dwa wypróbowane leki, które podobno dobrze działają na psy: [B]Promolan [/B]i[B] Elafranil[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kociabanda2']Ciotki, może psinie trzeba wprowadzić leki przeciwlękowe, co? Też mam teraz w domu bardzo lekowego psa (banerek w podpisie) i korespondencyjnie konsultowałam problem z bardzo dobrą i znaną behawiorystką (Magdą z Radomia). Powiedziała, że w takim przypadku trzeba zapodać leki przeciwlękowe i uzbroić się w cierpliwość (mowa o czasie typu 6-8 miesięcy zanim pies zacznie się w miarę normalnie zachowywać). Poleciła dwa wypróbowane leki, które podobno dobrze działają na psy: [B]Promolan [/B]i[B] Elafranil[/B][/QUOTE]
Zuzia jest pod stałą opieką weterynaryjną i zoopsychologa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='bico']...i co tam słychać u Zuzanki? Mniej się boi? Jak tam na spacerach? Oby była poprawa...

[SIZE=1]MaDi, a może zaryzykować zmianę tytułu wątku? Czy nadal jest ryzyko zwrotu Zuzi z tej adopcji?[/SIZE][/QUOTE]
O ja gapa...Pancie powiedziały,że jej za nic nie oddadzą a nowych reklamacji nie wnoszą;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']O ja gapa...Pancie powiedziały,że jej za nic nie oddadzą a nowych reklamacji nie wnoszą;)[/QUOTE]

Tak bardzo się cieszę z tych wieści!:multi::multi::multi: :loveu:
Ale ogólnie jest poprawa? Mniej strachu, a więcej luzu na spacerkach po osiedlu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Tak bardzo się cieszę z tych wieści!:multi::multi::multi: :loveu:
Ale ogólnie jest poprawa? Mniej strachu, a więcej luzu na spacerkach po osiedlu?[/QUOTE]

Zuzia dostaje jakieś delikatne psie dopalacze i odrobinę pomagają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Zawsze jak wchodzę na ten wątek mam serce w gardle czy się Zuzince nic nie przytrafiło:cool3: Odetchnęłam z ulgą, jeszcze raz dziewczyny dziękuję Wam za pomoc dla Zuzi - bez Was by już jej nie było :([/QUOTE]

I tak wspólnymi naszymi siłami połączonymi, Zuzka jakoś powolutku wychodzi na prostą:lol::lol::lol: Też się cieszę:multi:

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki by dopalacze pomogły :)Ciapek, który jest u mnie na DT też się musi wspomagać lekami przeciwlękowymi :roll:

Przy okazji... [B]Zapraszam na bazarek, który przygotowała Natusia dla naszego dzikuska z banerka :) Zabawki, ciuszki i inny asortyment niezbędny do szczęścia małolatom mniejszym i większym :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213233-Zabawki-breloczki-ciuszki-akcesoria-dla-dzieci-na-dzikiego-Ciapka-w-BDT[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...