Jump to content
Dogomania

Zuzia ma dom.


MaDi

Recommended Posts

  • Replies 728
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='ladySwallow']Zapraszam na bazar na koszty transportu Zuzi: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203840[/URL][/QUOTE]
Również zapraszam makaron wygląda smakowicie.
Dzięki uprzejmości Lady powstało dzisiaj allegro Zuzi:
[U][url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1500661814[/url][/U]
We wtorek jestem umówiona z lekarzem Zuzi na rozliczenie.

Link to comment
Share on other sites

Zuzka super, na spacery leci malo sie nie zabije...na widok smyczki szal cial:evil_lol:
Dalej troszke obawia sie TV ale o lampie juz zapomniala.
Bardzo grzeczna przy wyciaganiu szwow, praktycznie bez protestow udalo sie to zalatwic.
Uparte to to dalej pcha sie na stol, kanape itp Ale mamy juz male sukcesiki w zakresie uporczywego skakania na czlowieka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Zuzka super, na spacery leci malo sie nie zabije...na widok smyczki szal cial:evil_lol:
Dalej troszke obawia sie TV ale o lampie juz zapomniala.
Bardzo grzeczna przy wyciaganiu szwow, praktycznie bez protestow udalo sie to zalatwic.
Uparte to to dalej pcha sie na stol, kanape itp Ale mamy juz male sukcesiki w zakresie uporczywego skakania na czlowieka :)[/QUOTE]
Oby tak dalej:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']we wtorek, po poznaniu ostatecznej wysokości faktry vat z UP za Zuzię, dam znać czy dam radę dołożyć jeszcze 100 zł do transportu tej konkretnie psinki.[/QUOTE]

Myślę, bico, że lepiej przeznaczyć te pieniądze na hotel dla Zuzi - obliczyłyśmy dziś z MaDi, że do całego transportu z konta LSOZ będzie musiała dopłacić tylko 12 zł, licząc Twoją wcześniejszą wpłatę 50 zł na transport - reszta będzie z mojego bazarku makaronowego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Myślę, bico, że lepiej przeznaczyć te pieniądze na hotel dla Zuzi - obliczyłyśmy dziś z MaDi, że do całego transportu z konta LSOZ będzie musiała dopłacić tylko 12 zł, licząc Twoją wcześniejszą wpłatę 50 zł na transport - reszta będzie z mojego bazarku makaronowego.[/QUOTE]
Dokładnie fundusze bardziej przydadzą się na hotelik.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...