Jump to content
Dogomania

Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!


ilon_n

Recommended Posts

[quote name='emilia2280']Ba, te 2 zobaczyly bo akurat tam byly a jak sobie poszly to mógl sié wyzyc na 10 kolejnych. trzeba dzialac tak zeby wszystkie u niego zabezpieczyc a nie brac niedobitki które on sobie wyrzuci czy odsprzeda z laski. tak to sobie mozna co tydzien zwijac jednego polamanca i tylko leczyc i czekac na kolejne. baaardzo efektywne...[/QUOTE]
o efektywności podyskutujemy później ...
dla mnie efektywne będzie uratowanie życia tym dwóm szczeniętom - w tej chwili to jest priorytet
POWTARZAM - dokumentacja jest szykowana i jak tylko będzie zgoda z prokuratury psy - wszystkie będą zabrane
będzie wtedy pole do popisu w realu a nie tylko klikając w klawiaturę

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='arabiansaneta']Trzeba za wszelką cenę spowodować, żeby z tego drania wydusić kasę na leczenie tych małych albo przynajmniej zwrot tego, co dobrzy ludzie zbiorą, bo sprawa może się przeciągać, ale ustawa o ochronie zwierząt w zupełności ma tu zastosowanie.[/QUOTE]
oczywiście
ale dopiero po wygranej sprawie w Sądzie
na dzień dzisiejszy nie ma takiego umocowania no chyba że z bandą Ukraińców

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dakotka']POWTARZAM ABY WSZYSCY ZROZUMIELI:

to nie była INTERWENCJA w sensie ustawy - to była wizyta nie zapowiedziana nazwijmy ją kontrolna
w trakcie tej wizyty szczenięta zostały wykupione - bo kobiety płakały nad ich losem i nie mogły ich tam zostawić (...)

z tego co wiem powiatowy jest poinformowany, policja i prokuratura również[/QUOTE]
Wszyscy, czyli ja ;), OK, załapałam.
Należy więc, dla uniknięcia zadawania pytań podobnych moim, usunąć określenie interwencja z 1 postu.
Co do reszty - powiadomienia - super.
Nie pojmuję, zresztą nie muszę, taka jest prawda, dlaczego OTOZ wybrał się na wizytę kontrolną [na podstawie zgłoszenia (sądzę, że soczyście ozdobionego rozpaczą relacji zgłaszających osób) i wiedzy, a pewno ją posiadał, że ów człowiek miał już jedną sprawę za sobą (tyle, że umorzoną)] a nie na interwencję z prawdziwego zdarzenia. Tak wyszły z tego okupione stresem pań odwiedziny z wykupem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Wszyscy, czyli ja ;), OK, załapałam.
Należy więc, dla uniknięcia zadawania pytań podobnych moim, usunąć określenie interwencja z 1 postu.
Co do reszty - powiadomienia - super.
Nie pojmuję, zresztą nie muszę, taka jest prawda, dlaczego OTOZ wybrał się na wizytę kontrolną [na podstawie zgłoszenia (sądzę, że soczyście ozdobionego rozpaczą relacji zgłaszających osób) i wiedzy, a pewno ją posiadał, że ów człowiek miał już jedną sprawę za sobą (tyle, że umorzoną)] a nie na interwencję z prawdziwego zdarzenia. Tak wyszły z tego okupione stresem pań odwiedziny z wykupem.[/QUOTE]

nie nie Ty - chodziło o wszystkich którzy czytają wątek tych biedaków
co do dalszych wypowiedzi ja tez nie pojmuję ....
ale nie od pojmowania jestem tu a od ratowania dzieci psich

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Proponuję usunąć informację o interwencji i dla tego stworzyć wątek osobny, a tutaj skoncentrować się na tych dwóch biednych psinkach.[/QUOTE]

dokładnie - trzeba będzie tu posprzątać
pewne rzeczy dla dobra sprawy muszą zostać usunięte
wkradł się też mały chochlik - to moja wina - za dużo informacji na raz miałam
to nie OTOZ Animals a TTOPZ

Link to comment
Share on other sites

Melduję się na wątku i ja... Dakotka super robota:lol:, mam nadzieję, że Wasze zmagania się przyniosą oczekiwane rezultaty.
Z ramienia Husky Adopcje chciałam poinformować, że gdyby doszło do interwencji, zobowiązujemy się do zabrania stamtąd 3 suki w typie siberiana oraz 3 szczenięta. Jeżeli nie byłoby tam takich psów, to weźmiemy dwa inne. Mam nadzieję, że tez będziemy mogli liczyć na Waszą pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']Melduję się na wątku i ja... Dakotka super robota:lol:, mam nadzieję, że Wasze zmagania się przyniosą oczekiwane rezultaty.
Z ramienia Husky Adopcje chciałam poinformować, że gdyby doszło do interwencji, zobowiązujemy się do zabrania stamtąd 3 suki w typie siberiana oraz 3 szczenięta. Jeżeli nie byłoby tam takich psów, to weźmiemy dwa inne. Mam nadzieję, że tez będziemy mogli liczyć na Waszą pomoc :)[/QUOTE]

witam
jak tylko będę znała konkrety i wiedziała kiedy będzie interwencyjne zabieranie psiaków poinformuję Was wszystkich
to będzie trudna operacja logistyczna - bo psów jest dużo - i trzeba będzie sprężyć wszystkie siły jakie tylko mamy

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie! razem możemy więcej :). Tak jak napisałam jesteśmy gotowi na przyjęcie 6 psów, a cały czas pracujemy nad tym, aby można było zabrać więcej, jeżeli będzie taka potrzeba... a pewnie będzie:-(
Trzymam kciuki za maluchy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']Agatko po pierwsze to wiara, a po drugie efekty.
Jak ja potrzebowałam wsparcia to byłaś jedyną osobą, która wyciągnęła rękę.
Teraz ja proszę wszystkich o pomoc dla maluszków.[/QUOTE]
dziękuję za Twój post to bardzo dużo na tym portalu
a jak się miewa psiak?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...