Jump to content
Dogomania

Żegnaj Raptusku


Kati

Recommended Posts

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Raptusku, dom bez ciebie jest strasznie pusty. Caly czas wydaje mi sie, ze zaraz wyjdziesz z drugiego pokuju, że przyjdzesz sie ze mna przywitać.
A ciebie juz nie ma.
Caly czas patrze na miejsce, gdzie jeszcze 2 miesiace temu bylo twoje legowisko i widzę tylko pustkę.
Tak bardzo sie balam wejść do pustego domu, to juz nie ten sam dom.

Link to comment
Share on other sites

wiem, ze nowy pies duzo zmieni, ale jest jeszcze za wczesnie, jeszcze ie teraz. podczas zabawy z kazdym innym psem, nie potrafie myśleć o niczym innym, tylko o Raptusie i o tym, że już nigdy sie z nim nie pobawie. Wtedy jest mi strasznie smutno.
Poza tym, najpierw chciałabym poukładać sobie życie, zanim zaczne myśleć o nowym psie.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj minęły 2 miesiące, chociaż dla mnie to jak cała wiecznosc.
Wczoraj też minął rok od śmierci mojego kotka Bambuska.
Wczoraj poraz pierwszy byłam przy grobie Raptusa, tak mi strasznie cieżko było tam iść, tak bardzo się bałam, ale jednocześnie czułam, ze muszę to zrobić. Posiedziałam sobie przy jego grobie, popłakałam sobie i troche lepiej się poczułam. Chociaż tak mi smutno i tak bardzo tęsknię za Rapruskiem, już nigdy nie będę miała tak wspaniałego psa jakim był Raptus. To co nas łączyło to było coś wspaniałego i niepowtarzalnego.
Tak bardzo tęsknię. :(

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego to tak wszystko musi się dziać. Dlaczego teraz, gdy zaczeło mi się juz lepiej układać, gdy przestałam mysleć tylko o śmierci Raptusa, teraz wszystko muszę przeżywać od nowa.
W piątek moja babcia zaczeła źle sie czuć, pogotowie zabrało ją do szpitala. Już w karetce straciła przytomność, ustała akcja serca. Po reanimacji serce zaczęło pracować, ale stwierdzono obrzęk płuc - bez respiratora babcia udusiłaby się. Lekarze nie dają najmniejszej nadzieji.
Ja już nie wytrzymuję tego nerwowo.
Dobrze że jest Dogomania. Tutaj chociaż na chwilę pomę zapomnieć o problemach.

Link to comment
Share on other sites

Kati, takie to nasze zycie jest ...odchodza najbliźsi,przyjaciele. Więc trzeba łapac kazdy promyk słońca, kazdy okruch szczescia,zeby miec czym się cieszyć w chwilach smutku. Bądzcie przy babci,nawet jesli jest nieprzytomna, niech nie będzie teraz sama. A póki zycia, póty nadziei..może będzie lepiej, czasami cuda się zdarzaja. Trzymaj sie ...

Link to comment
Share on other sites

Prawie cały czas ktoś jest przy babci. Na szczęście mamy blisko i możemy jeździć do szpitala 2 razy dziennie.
Załe lato było źle. Prawie cały czas babcia była w szpitalu, wychodziła tylko na kilka dni i znowu było gorzej. miesiąc w szpitalu, 2 tygodnie w domu.
Babcia ma już 84 lata - trudno liczyć na poprawę.

Link to comment
Share on other sites

[B][I].........Raptusku.......
[/I][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images4.fotosik.pl/190/c43f680fe851f431.gif%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/190/c43f680fe851f431.gif[/IMG][/URL][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Raptusku, cały czas o tobie myślę, a dzisiaj jest mi wyjątkowo ciężko. :(

['] dla Raptuska
['] dla Figi
['] dla kota Bambusa
['] dla szczurka Parszywka, chomisia Elfika i myszki Perełki
['] dla papużek Kiki (wszystkie trzy mialy tak na imię).

['] dla wszystkich innych zwierzaków, których już nie ma z nami - Burusiu, Barnabko, Filipku, Ajaxie, Astro - o was też pamietam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...