Jump to content
Dogomania

Żegnaj Raptusku


Kati

Recommended Posts

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Raptusku, gdybyś miał grób liżej, na pewno bym cię odwiedziła. Niestety nie było czasu, ani pogody żeby jechać na wieś. Za to leżysz w takim ładnym miejscu.
A zresztą, jakie to ma znaczenie - przecież ty i tak cały czas jesteś przy mnie, a ja cały czas myślami jestem z tobą.

Link to comment
Share on other sites

Raptus, ty nigdy nie dasz o sobie zapomnieć. Twoja sierść jest wszędzie, pomimo dokładnego sprzątania, a wczoraj zauważyłam błotne odciski łap na prześcieradle. Pomimo wielu prań ślad pozostał bardzo widoczny.
Tak bardzo ci kocham i tęsknię.

Link to comment
Share on other sites

Raptusku, może już niedługo twoje miejsce w domu zajmie inny pies - głupiutki szczeniaczek, ale i tak ciebie najbardziej będę kochać. Ty wiesz, że nikt nigdy nie był mi tak bliski jak ty. Żaden inny pies nie będzie taki wspaniały jak ty. Nikt nigdy cię nie zastąpi i ta pustka po tobie zostanie juz na zawsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kati']Raptus, ty nigdy nie dasz o sobie zapomnieć. Twoja sierść jest wszędzie, pomimo dokładnego sprzątania, a wczoraj zauważyłam błotne odciski łap na prześcieradle. Pomimo wielu prań ślad pozostał bardzo widoczny.
Tak bardzo ci kocham i tęsknię.[/quote]

[B]Też tak miałam dość długo. Też wszedzie była jej sierć. Teraz jeszcze znajduje ją w aucie. [/B]

Link to comment
Share on other sites

[I]Kasiu ...aż ci zazdroszczę bo ja aby pozbierać kudełki Harleya na pamiątkę zbierałam je na taśmę klejącą ...i ich nie było:-(a wcześniej na ciuchach się pałętaly ...jak ich potrzebowalam to zniknęły:shake:...mam jego ząbki mleczaki , mam włos z wąsika ....ale jego mi brak pomimo obecności Ozzulka

Raptusku , zaopiekujesz się małym braciszkiem...z góry będziesz mu dawał znaki;)
[/I]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj mija 9 rocznica śmierci Figi :(
Pamiętam ten dzień bardzo dokładnie, pogoda była okropna, padał straszny deszcz. Było mi tak strasznie smutno. Dzisiaj świeci słońce i wiem, ze razem z Raptuskiem jesteście szczęśliwi.
Figutku, zawsze będę o tobie pamiętać, ciągle cię kocham i bardzo tesknię [']

Amokk, ma pewno nasze psy są szczęśliwe i razem szaleją za TM.

Ps. niestety nie będzie młodszego braciszka, a przynajmniej nie w najbliższym czasie. Na to muszę jeszcze troche poczekać.

Link to comment
Share on other sites

Dzień przepełniony szarością wzmaga naszą samotność i tęsknotę za przyjaciółmi, którzy odeszli...

[B]Płomyk dla Raptuska[/B]
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/252/b1013a17e8b19e53.jpg[/IMG][/URL][/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Raptusku, dzisiaj znowu mi się śniłeś razem z Figą. :) Biegaliscie razem i pływaliście w rzece, tzn. Figa pływała, a ciebie musiałam wyławiać, bo jak zawsze pływanie nie szło ci najlepiej. :lol:
Tacy byliśmy wszyscy razem szczęsliwi. Wiem, że u was wszystko w porządku, ale bardzo mi was brakuje. Czekajcie na mnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dokładnie rok temu zaczeliśmy walkę z choroba.
Pamiętam prawie kazdą wizytę u wetów, pamiętak wyniki kazdego badania krwi. To był najgorszy rok w moim zyciu. Rok temu, o tej porze też mówiłam że tamten rok 2005 był zły i wierzyłam że następny bedzie lepszy. Jednak się przeliczyłam. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...