Jump to content
Dogomania

kto ze szpicem na światówkę?


ARISEK

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ram pam pam, zobaczcie co mam :evil_lol:

[B]PSY:[/B]
młodzież 3
pośrednia 7
otwarta 10
championy 11
weterany 2
[B]SUKI:[/B]
młodzież 9
pośrednia 5
otwarta 8
championy 12
[COLOR=darkgreen][/COLOR]
[COLOR=darkgreen]To oczywiście stawka ilościowa z Poznania, razem 67 psiaków.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiak']ram pam pam, zobaczcie co mam :evil_lol:

[B]PSY:[/B]
młodzież 3
pośrednia 7
otwarta 10
championy 11
weterany 2
[B]SUKI:[/B]
młodzież 9
pośrednia 5
otwarta 8
championy 12

[COLOR=darkgreen]To oczywiście stawka ilościowa z Poznania, razem 67 psiaków.[/COLOR][/quote]


spora gromadka:multi: ja się cieszę choć w stawce będziemy mieć 6 konkurentów;)
swoją drogą chyba jesteś sprytniejsza, bo mnie nie byli w stanie powiedzieć ile będzie szpiców...............:cool1:

Link to comment
Share on other sites

My właśnie dziś dostaliśmy:multi::loveu::lol:. Aura otwiera klasę championów z numerem 13276, a Unga - jak zwyklę - zamyka klasę z numerem 13287. Pozostałe 10 suk w klasie championów są między nami.Numer Ungi jest też ostatnim w naszej rasie.. Gosiu oba numery dostaliśmy w jednej kopercie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eurasierka']a czy jakaś dobra dusza sprawdziłaby dla mnie, ile będzie eurasierów? :modla:
płeć i klasa nieistotne - chodzi mi tylko o ogólną liczbę...

Sabry nie zgłosiłam, ale chętnie pojadę popatrzeć...[/quote]

Psy:

ch 17
ml 4
ot 6
posr 4
szcz 1

Suki:

ch 10
ml 6
ot 13
pos 6
szcz 2
wet 1

Razem:
70

Link to comment
Share on other sites

To co mogę z całą pewnością potwierdzić, to szpiców wilczych "od nas" na światówkę zgłoszonych jest 7: Psy - kl. pośr. DORIAN Zygzak; kl. o. WILHELM Zygzak, SNOOPI Punkt Widzenia; Suki - kl. pośr. DIETLINDE Zygzak, kl. o. WIKTORIA Zygzak, WIOLA Zygzak i nasza CZAPA Logones (która dodatkowo zgłoszona jest do konkurencji o najlepszą sukę hodowlaną). Do miłego zobaczenia!

Link to comment
Share on other sites

O rany, ale suuuuuuuuper 70 eurasierów :klacz: Będzie ktoś robił zdjęcia - ja chętnie obejrzę? Sama nie dam rady zobaczyć eurasierków na własne oczy:placz: bo w tym samym czasie mam 66 akit amerykańskich :multi: Może zdążę na BOB-a no chyba że ringi obu ras będą ze sobą sąsiadować :thinkerg:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']O rany, ale suuuuuuuuper 70 eurasierów :klacz: Będzie ktoś robił zdjęcia - ja chętnie obejrzę? Sama nie dam rady zobaczyć eurasierków na własne oczy:placz: bo w tym samym czasie mam 66 akit amerykańskich :multi: Może zdążę na BOB-a no chyba że ringi obu ras będą ze sobą sąsiadować :thinkerg:
Pozdrawiam[/quote]
Ja zrobię trochę fotek (zobaczymy, jak będzie z jakością :shake: ...) ale przeraża mnie fakt, że psy i suki oceniać będzie 2 sędziów - a to oznacza, że będą pewnie szły równolegle na 2 ringach - i jak tu wszystkie obejrzeć?! :placz: A jeszcze z właścicielami chciałoby się porozmawiać... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eurasierka']Ja zrobię trochę fotek (zobaczymy, jak będzie z jakością :shake: ...) ale przeraża mnie fakt, że psy i suki oceniać będzie 2 sędziów - a to oznacza, że będą pewnie szły równolegle na 2 ringach - i jak tu wszystkie obejrzeć?! :placz: A jeszcze z właścicielami chciałoby się porozmawiać... :roll:[/quote]

Fajnie każde zdjęcie mile widziane :lol: Ja mam podobny problem, chciałabym obejrzeć oprócz eurasierów i akity ameryk. jeszcze thai ridgebacka. No ale w tej sytuacji jaka jest tzn. każda rasa na innym ringu w gigantycznych ilościach :crazyeye: i na dodatek w tym samym czasie .....:angryy: :shake:
To jest NIE MOŻLIWE ratunkiem jest sąsiedztwo ringów ale na to raczej nie liczę :shake: :placz: Europejska w Poznaniu przy Światówce to był pikuś - no ale wtedy przynajmniej obejrzałam wszystko co chciałam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...