Jump to content
Dogomania

Osiołeczek DUSIA znalazła wspaniały dom !!!


Andzike

Recommended Posts

[quote name='Akrum']jejku... ja myślałam że Czepiemu odpowiada towarzystwo Duśki... a tu widzę, że wręcz na odwrót...[/QUOTE]
Bez tragedii ;) jemu każde towarzystwo odpowiada ale jest ksieciuniem jedynakiem a teraz taka konkurencja - szybsza, zwinniejsza, z większa siłą przebicia ;) wołasz go na łózko a mgnieniu oka jest tam Duska.. po kołdrą z mordką na podusi :D :D Nie ma szans mój Czaputek ;) Na tydzien, dwa to ok (nikt nie mówił mu że bedzie łatwo ;) ) ale pewnie boi się że tak juz będzie na stałe i czuje się nie pewnie :(
Musze Duśce znaleźć dom :( ale dom musi byc idealny dla niej nie dla mnie.. teraz wiem że to dwie różne sprawy :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Czaputkowa'][B]Jasza [/B]podaj linka do ogłosznia Florci, przeslę Pani Ewie... ale ona pownna mieć małego idealnego pieska do torebki, zakochanego od pierwszego momentu w Pani Ewie ;)[/QUOTE]

No to Florcia będzie idealna ;)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/201557-Czarna-jak-w%C4%99gielek-Florka...tymczasowo-u-Feliksik..w-drodze-do-Krakowa"]http://www.dogomania.pl/threads/201557-Czarna-jak-w%C4%99gielek-Florka...tymczasowo-u-Feliksik..w-drodze-do-Krakowa[/URL].

w pierwszym poście są ogłoszenia :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję i Tobie Czaputkowa i Tobie Andzike.
Mała na razie kocha cały świat.
Boję się, że pokocha szybciutko Feliksik, a w czwartek ma znowu zmienić DT....ech...

Ogłoszenia są tak jak napisała Andzike w pierwszym poście, ale podzielone na nowe i stare, w nowych są dodane zdjęcia juz domowe, a w starych - tylko schroniskowe.
jak chcesz, to podaj mi Twojego maila, napiszę Ci list i w załączniku dodam zdjęcia Florki i możesz podesłać tej Pani.
Pa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czaputkowa']ok to przesyłam, resztę zdjęć prześlemy później :)[/QUOTE]

Fajnie, że Pani nie zrezygnowała całkiem z adopcji i że jest otwarta na nowego pieska...
A Duśka.. jej domek też na nią czeka, tylko, że jeszcze nie wie, że jest jej domkiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Fajnie, że Pani nie zrezygnowała całkiem z adopcji i że jest otwarta na nowego pieska...
[/QUOTE]

Tego to nie wiem, nie rozmawialam z Panią od wczoraj... przyznam że nawet nie miałam na to ochoty...
ale przesłac zawsze można ;) Pani na prawdę kochana tyle że nie wyobraża sobie pieska z własnym zdaniem ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie chce zapeszać ale chyba Duśka znalazła dom... Dom idealny dla niej.. Nikt tam się jej nie boi a robiła co mogła ;) Czasami myślę że ona mi to specjalnie robi ;)
Jak wszystko dobrze pójdzie Duśka zamieszka w domu pod Warszawą (wielkim domu z wielkim ogrodem) z kolegą Karolkiem (takim samym jamnikiem jak ona ;), z z przefajnym, konkretnym małżeństwem z dorosłym synem który widać że żadnego psa się nie boi a każdy pies go uwielbia :D Chcieli zatrzymać już Duśkę dzisiaj ale po przejściach weekendowych zostawiłam im czas żeby to przemyśleli ;) W środę mają przyjechać po Duśkę :) kazali zdjąć ogłoszenia ;) To fajni zrównoważeni i odpowiedzialni ludzie, mieli zawsze dwa psy (historia każdego opowiedziana dokładnie ;) ) Trzymajcie kciuki :)
PS. Duśka wszystkie smakołyki które dostała tam w wielkich ilościach oddała mi w samochodzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzwonił nowy dom Dusi, jutro koło 12tej jedzie do SWOJEGO WŁASNEGO DOMU!!!
Ja zwolniłam się z pracy żeby posiedzieć z nią ostatni dzień... siedzę i ryczę :( :( :(
Ale wiem że lepszego domu nie mogla sobie wymarzyć!! Szybko o mnie zapomni i będzie najszczęśliwszym psem pod słońcem :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czaputkowa']Dzwonił nowy dom Dusi, jutro koło 12tej jedzie do SWOJEGO WŁASNEGO DOMU!!!
Ja zwolniłam się z pracy żeby posiedzieć z nią ostatni dzień... siedzę i ryczę :( :( :(
Ale wiem że lepszego domu nie mogla sobie wymarzyć!! Szybko o mnie zapomni i będzie najszczęśliwszym psem pod słońcem :D :D :D[/QUOTE]

będzie :) i szybko o Tobie zapomni... ;) To tak na pocieszenie :D :D :D
Będzie dobrze kochana, bardzo jesteś dzielna:calus:

Link to comment
Share on other sites

I pojechała... jestem zaryczana ale szczęśliwa...
Mam przeczucie że z tego domu nie wróci i będzie w nim baaardzo szczęśliwa, baaardzo kochana i baaardzo przytyje ;) :D
Trzymajcie kciuki bo ja trzymam husteczki ;) Wszelkie relacje będę zdawała na bieżąco jak tylko dojdę do siebie...

PS. [B]Akrum [/B]żeby nie zapeszać wstrzymam się jeszcze z przesłaniem umowy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...