Jump to content
Dogomania

Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu


diuna_wro

Recommended Posts

podejrzewam, że zadziałał tu czynnik osób trzecich lub psychozy strachu w mediach, bo Skota nawet nie chcieli oglądać na wolności, mimo że widzieli go w schronisku, tulił się do nich przez kraty i zapewnialiśmy o jego łagodności. Pewnie porozmawiali z kimś kto boi się bulldogów, albo przeczytali jakiś straszny artykuł i zmienili zdanie....

wizyta pa wypadła OK. Była zgoda na alergię, na chrapanie, na szkolenia.

Szkoda, że nie zaufano psu ani nam. Po to Serferzy wzięli go wcześniej do domu, żeby upewnić się, że nie atakuje ludzi i dzieci. Ale to nie wystarczyło :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='diuna_wro']podejrzewam, że zadziałał tu czynnik osób trzecich lub psychozy strachu w mediach, bo Skota nawet nie chcieli oglądać na wolności, mimo że widzieli go w schronisku, tulił się do nich przez kraty i zapewnialiśmy o jego łagodności. Pewnie porozmawiali z kimś kto boi się bulldogów, albo przeczytali jakiś straszny artykuł i zmienili zdanie....

wizyta pa wypadła OK. Była zgoda na alergię, na chrapanie, na szkolenia.

Szkoda, że nie zaufano psu ani nam. Po to Serferzy wzięli go wcześniej do domu, żeby upewnić się, że nie atakuje ludzi i dzieci. Ale to nie wystarczyło :-([/QUOTE]

Szkoda tylko ze wlasnie nie dali mu diuna tej szansy... jesli zadzialal ktorykolwiek z czynnikow mogli chya z wami porozmawiac o obawach? to chyba nic nie kosztuje oprocz odrobiy wysilku..
Szkoda ze robili niepotrzeba nadzieje bo powstaje w tym momencie problem serferzy wyjezdzaja a co dalej ze scotem?
Schronisko by bylo straszna trauma dla niego...

a i jescze jedno? a prze kratki nie byl agresywny??;) cy nie wiem ladniejszy? czy jakis inny??
moze powini szukac w dziale yorki i inne male pociechy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='serfer0']Skot do schronu NIE WRACA.... nie ma bata... choc bym mial kogos ze znajomych na urlop wyslac...[/QUOTE]

no to nic tylko sie cieszyc... Jest mi naprawde przykro ze nic z tej adopcji nie wyszlo ale szczescie w nieszczesciu i moze to dobrze ze tam nie trafil.. Bo co by bylo gdyby za kilka dni sie okazalo ze chca go zwrocic a was by nie bylo??

:(

Link to comment
Share on other sites

No tak,po wczorajszej zmianie decyzji rodziny zrobilo sie smutno i powaznie. ale kombinujemy co ze skotem zrobic.tymczasem ogloszenia psiak ma i czekamy na zgloszenia kolejnych chetnych.

Oby w niedziele udalo sie wyprowadzic na dt bulinke.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rutta']Witaj Kofeino, w schronisku będziemy jutro, zdam relację po powrocie. Jeżeli wszystko się uda, będziemy wdzięczni za przysługę :)[/QUOTE]

Ok nie ma sprawy:) ja jakos nie mam zaufania do wet w schronisku.... jak cos to walic jak w dym;)

Link to comment
Share on other sites

Scot jedzie jutro do Bialska Białej, Z domkiem prowadzimy rozmowy juz od ponad tygodnia. nic juz wiecej nie pisze. jutro po poludniu wszystko sie okaze,tzn czy Scot tam zostanie.
Co do reszty psiakow.są kolejne dwa nowe samce. dzis lub jutro dorzuce na 1 stronke. Bulinka wyglada bardzo bardzo smutno.Wymaga kapieli,higieny,wyczesania futra,zadbania o zeby itd. Paulina mam nadzieje,ze bedziesz mogla ja jutro zabrac na DT bo ten pies ginie w oczach:(
jutro częsc naszego teamu jedzie do bielska ze scotem a druga polowa zostaje w schronie. od 10 bedziemy,wiec czekamy na Ciebie Paulino

Zapraszam na mój bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/212004-Zbi%C3%B3rka-na-Spaniela-Browarka!do-21.08.2011-do-godz.17.00czasu-dogo-ZAPRASZAMY[/url]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Uru']Scot jedzie jutro do Bialska Białej, Z domkiem prowadzimy rozmowy juz od ponad tygodnia. nic juz wiecej nie pisze. jutro po poludniu wszystko sie okaze,tzn czy Scot tam zostanie.
Co do reszty psiakow.są kolejne dwa nowe samce. dzis lub jutro dorzuce na 1 stronke. Bulinka wyglada bardzo bardzo smutno.Wymaga kapieli,higieny,wyczesania futra,zadbania o zeby itd. Paulina mam nadzieje,ze bedziesz mogla ja jutro zabrac na DT bo ten pies ginie w oczach:(
jutro częsc naszego teamu jedzie do bielska ze scotem a druga polowa zostaje w schronie. od 10 bedziemy,wiec czekamy na Ciebie Paulino

Zapraszam na mój bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212004-Zbi%C3%B3rka-na-Spaniela-Browarka%21do-21.08.2011-do-godz.17.00czasu-dogo-ZAPRASZAMY"]http://www.dogomania.pl/threads/212004-Zbi%C3%B3rka-na-Spaniela-Browarka!do-21.08.2011-do-godz.17.00czasu-dogo-ZAPRASZAMY[/URL]![/QUOTE]


bede razem z mamka :) i jesli bedzie ok to biorę na DT:) i...:) tez postaramy sie dojechac na 10 :) jak z jej nozkami ?

Link to comment
Share on other sites

dalej lewa łapka w górze :(

Mój pieszczoch Boho chudnie, stres go zżera. Pomału kości mu wszystkie widać... Byliśmy na długim spacerze. Ten pies jest cudowny. Nie wykazuje agresji, nie ciągnie, ładnie się bawi i do tego jest po prostu piękny. Domy, domy gdzie jesteście...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...