Jump to content
Dogomania

Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu


diuna_wro

Recommended Posts

[quote name='Paulina Grudzień']wstawiam diunke na ratujmy ttb z facebooku :) bede ja udostepniala:)[/QUOTE]


podaje link : [url]http://www.facebook.com/home.php#!/groups/175676319141427?ap=1[/url]
ma juz wydazenie na fb zrobione ? trzeba ja zareklamowac :) im wiecej osob bedzie wiedzialo o jej istnieniu tym lepiej:):)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Uru']Dzis o 20 spotykamy sie ze scotem i Panstwem adoptującym na placu szkoleniowym.trzymajmy kciuki by juz na pewno wszystko poszlo super. jesli tak ,Scot jutro powedruje do nowego domku[/QUOTE]

my też trzymamy :thumbs:kciukasy za Scota :)

Link to comment
Share on other sites

uściślę tylko, że ludzie się nawet nie pojawili na zapoznanie ze Skotem. Nawet nie dali mu szansy przedstawienia się, od razu założyli, że jest agresywny.

A Skocik przytulanka i słodziak, z miną smutnego bobasa, dawał dziś żuć swoje uszy i fafle małej Diunce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='serfer0']strach pomyslec co by bylo gdyby go odrazu ze schronu zabrali, a po kilku dniach by zdanie zmienili...
niektorzy nie powinni miec nawet dziec....[/QUOTE]

Dzien dobry to jest akurat prawda...
Po obaczeniu Skota ze tak zapytam doszli do wniosku e jest agresywny? A przepraszam bardzo po czym??
yyy przepraszam ale brak mi slow...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...