Jump to content
Dogomania

"Powystawowe jaja jak berety i inne pierdoły...!!!"


zpr

Recommended Posts

  • Replies 834
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Super. Gratulacje dla Kumpla za Championat Polski!!!!!
Z tego co wiem Championat skończył też Hultaj i dla niego też wielkie gratulacje. A może przybył nam jeszcze jakiś champion:razz:
Pozdrawiamy serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pwlkpsnk']:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Super. Gratulacje dla Kumpla za Championat Polski!!!!!
Z tego co wiem Championat skończył też Hultaj i dla niego też wielkie gratulacje. A może przybył nam jeszcze jakiś champion:razz:
Pozdrawiamy serdecznie.[/quote]
Ja również wszystkim GRATULUJĘ!!!!!
ROŻKU, GDZIE MASZ BANNEREK DO TWOJEJ STRONY???
Chciałam go wstawic do mojej nowej WWW i poprosić o kilka fotek ROGALA do moich PRZYJACIÓŁ na stronie. Czy mogę???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puz']tak jak myslałam to skandal , przepraszam ale jest mi niedobrze jak na to patrze :roll:[/quote]
Dlaczego jest Ci niedobrze ??? Na widok zdjęć czy owej suki MUZY, dziwny ten post, niezrozumiały - u mnie żaden ogar , nawet małoogarzy nie wywołuje mdłości. WYJAŚNIJ NAM TO, PROSZĘ.:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue]Puz: ja też proszę o wyjaśnienia:-o [/COLOR]
[COLOR=blue][/COLOR]
[COLOR=blue][B]BRAWO!!!! GRATULUJĘ WSPANIAŁYM CHAMPIONOM[/B] [B]HULTAJOWI I KUMPLOWI I ICH HODOWCOM I ICH OPIEKUNOM:multi: :multi: :multi: [/B][/COLOR]
[COLOR=blue][/COLOR]
[COLOR=blue]AniuW: cieszę się z sukcesów córeczki Barda, masz powody do dumy :multi: [/COLOR]
[COLOR=blue]A ja się cieszę ze srebra duniowego Bohunka (i z oc doskonałej) :multi:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote]ROŻKU, GDZIE MASZ BANNEREK DO TWOJEJ STRONY???[/quote]
Nie mam bannerka, bo nie mam strony:niewiem:
[quote]Chciałam poprosić o kilka fotek ROGALA do moich PRZYJACIÓŁ na stronie. Czy mogę???[/quote]
Jeśli Rogal to Rożek, to pewnie, że możesz wstawić jego fotki na stronę Żmiłki. A jak potrzebujesz jakichś jego zdjęć, to daj znać na priv. Coś znajdę;)
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pwlkpsnk']Nie mam bannerka, bo nie mam strony:niewiem:

Jeśli Rogal to Rożek, to pewnie, że możesz wstawić jego fotki na stronę Żmiłki. A jak potrzebujesz jakichś jego zdjęć, to daj znać na priv. Coś znajdę;)
Pozdrawiam.[/quote]
Co sie stało, stronka była najpiekniejsza jaka znałam, taka gustowna, cud:-(
ROGAL to oczywiście ROŻEK, RÓG Nadbużańskie Granie !!!!!

Link to comment
Share on other sites

GRATULACJE dla wszystkich zadowolonych z katowickiej wystawy! :klacz: :klacz:

A szczególne [B][COLOR=darkred]GRATULACJE[/COLOR][/B] i[COLOR=darkred][B] UŚCISKI[/B][/COLOR] dla świeżo upieczonych Championów! Chłopaki, jesteście piękni po prostu :loveu: :klacz: :Cool!: :iloveyou: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :BIG: :laola:

Pozdrawiam
Marysia i Una
[URL="http://www.una.net.pl"]www.una.net.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puz']tak jak myslałam to skandal , przepraszam ale jest mi niedobrze jak na to patrze :roll:[/quote]

Ogromnie żałuję, że nie mogę zobaczyć tego co wywołuje u ciebie taką reakcję, a nie mogę bo nie otwierają mi się od pewnego czasu zdjęcia wstawiane przez ImageShecka :diabloti: Jednak z wcześniejszych postów wnioskuję, że jest na zdjęciu suczka ogar... czy, jak to nazywasz "materiał hodowlany", która zajęła I lokatę... możesz wytłumaczyć? :cool1:

[quote name='samograj']Dlaczego jest Ci niedobrze ??? Na widok zdjęć czy owej suki MUZY, dziwny ten post, niezrozumiały - u mnie żaden ogar , nawet małoogarzy nie wywołuje mdłości. WYJAŚNIJ NAM TO, PROSZĘ.:crazyeye:[/quote]

No właśnie :roll:



Ja również serdecznie gratuluję ogarkom, świeżo upieczonym Championom Hultajowi i Kumplowi oraz doskonałej oceny i srebrnego medalu Bohunkowi. Cieszę się z wami, to piękne ogary, a my wielokrotnie spotykaliśmy się razem na ringach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aneek']Przyłączam się do gratulacji !!!!!!!
Wielkie brawa dla chłopaków wielkie tarmoszenie i stos wirtualnych kosteczek :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]


Przekażę Hultajowi wirtualne kosteczki. Ciekawe co na nie powie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hania']Przekażę Hultajowi wirtualne kosteczki. Ciekawe co na nie powie :evil_lol:[/quote]
Kumpel dostał najpierw prawdziwą - tak wielką że do dziś jej nie opanował, a te wirtualne w takim razie poczekają w zamrazalniku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

O w mordę (psią)! Ale ja jestem opóźniona...
Sezon w pełni, medale się sypią...

[CENTER][B][COLOR=Red][SIZE=5]GRATULUJĘ CHAMPIONOM I INNYM MEDALISTOM!!!!!!!!!!!!!!!!!

[IMG]http://images.legif.com/gif/fete/anniversaire/88dd316a9f0f051426f11707f6413b3c.gif[/IMG]

[/SIZE][/COLOR][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Mmbbajka doniosła w swojej galerii, że Monia Bei:
[B]ma [/B][B]złoty medal, tytuł Najlepsza Suka w Rasie i CWC!

[/B][CENTER][COLOR=DarkOrange][B][SIZE=6]Super Monia!!!!!!!!!![/SIZE][/B][/COLOR]
[COLOR=SeaGreen][B][SIZE=6]Gratulacje, gratulacje, gratulacje!...
[IMG]http://images.legif.com/gif/fete/anniversaire/9a0d81bc7b26d9e531e848bda44a0dd5.gif[/IMG]
[/SIZE][/B][/COLOR][LEFT]A czy ktoś zna już wyniki innych ogarków?
P.S. Aha, Monia jest już CHAMPIONKĄ!!!

[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue]Dziękuje ślicznie, jestem baaardzo dumna z Moni- ogromnie się cieszę!!![/COLOR]

[COLOR=blue]Użytkową (psy) wygrał Hultaj a weteranów (psy) wygrał Impet.[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]GRATULKI!!![/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Otwartą (suki) wygrała Harmonia, srebro zdobyła (tym razem;) ) Błoga-ROTTI.[/COLOR]

[COLOR=blue]NSWR-Harmonia a NPWR Rożek- Róg Nadbużańskie Granie wygrał BOB- GRATULUJĘ hodowczyniom (Agag i Hani) oraz Pawłowi i Paulinie SERDECZNIE!!![/COLOR]

[COLOR=blue]Zorka NN ( w pośredniej) wygrała i dostała ocenę; UWAGA!!! DOSKONAŁĄ!!! ALEŻ RADOŚĆ!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=4][B][COLOR=Red]Jeszcze raz gratuluję wszystkim, a wiadomość o Zorce jest szczególnie miła!
[IMG]http://images.legif.com/gif/fete/anniversaire/e7dd2e7e2af83653f9ac339208ccc55c.gif[/IMG]
[COLOR=Black]Bea, polej... [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]

[IMG]http://images.legif.com/gif/fete/anniversaire/[/IMG][IMG]http://images.legif.com/gif/fete/anniversaire/[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...