Jump to content
Dogomania

IV Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - Morsko 2006


PaYooK

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:cry: Ja się tak nie bawie...zlot bez Czipsa ...? Nie to chyba tak nie może być:nonono2: Ja się chyba powiesze:grab:kto mnie bedzie ciągnął pod górke:modla: dołóż dziecinko wszelkich starań (a na pewno już tak robisz) żeby być na zlocie:shithappens:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]My prawdopodobnie też dojedziemy już w tym roku na zlocik i rezerwujemy domek :lol: :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Pewnie jeszcze Madzia18Sosnowiec ze swoim TZ'tem pojadą :cool3:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=red][B]CO TO ZA KŁUTNIE NA FORUM...?[/B][/COLOR][/SIZE]

[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]DAJCIE SOBIE PO SZLAGU I SPRAWA ZAŁATWIONA:diabloti: [/COLOR][/SIZE][/B]

[B][COLOR=darkorange]JUŻ JEST PO WYSTAWIE WIĘC ZOSTAJE NAM TERAZ ODLICZAĆ DO ZLOTU : 5MIESIĘCY-START!!!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia18sosnowiec']tak tak tak my sie dopisujemy z tz-tem na domek :loveu: , rozumiem ze trzeba dzwonic i rezerwowac :eviltong:[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Madziu jak coś to pamiętaj jedno łóżko dla mnie - chyba ze będziemy w 3 spac :cool3: :cool3:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia18sosnowiec']hahaha a z majtkami czy bez :eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]w zalezności od pogody :cool3: :cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]ale w trójke to pewnie tempreatura będzie sięgała zenitu, więc bez :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]w zalezności od pogody :cool3: :cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]ale w trójke to pewnie tempreatura będzie sięgała zenitu, więc bez :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

hahaha gaja chodzi bez całą zime i nie narzekała :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia18sosnowiec']pay rozumiem ze madzia to ja, my chyba bedziemy brac z piotrkiem i gajką nie wiem jak sie z dagą dogadamy, dlatego ze nie wiem jak gajka przetrawi oskarka :eviltong:[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Madziu z tego co mi wiadomo domki są 6osobowe ...[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]myślisz że Gajka mogłaby "znęcaś się" nad Oskarkiem - wydaje mi się, że nie :shake:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...