Jump to content
Dogomania

IV Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - Morsko 2006


PaYooK

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jureja']czy ten domek bedzie zrzutka?[/QUOTE]

Standardowo zawsze koszty doby dzieli sie przez osoby zamieszkujace domek :roll: Jesli w domku jest wystarczajaca ilosc osob,to koszty sila rzeczy ida w dol.W ub.r zdaje sie za caly pobyt placilismy po 130zl od osoby.

A tak w ogole to gdzie sie podziewa Rav ? Pies go zjadl ? :roll:

Aneta,nie jechalabys sama z Wa-wy,bo jedzie z niej chocby Dbsst ;)

Pagaj,Ty sobie nie zartuj....W koncu obiecalas nam w zeszlym roku,ze przywieziesz pewnego przystojniaka na zlot.... :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan'].W ub.r zdaje sie za caly pobyt placilismy po 130zl[B] od osoby.[/B]

Pagaj,Ty sobie nie zartuj....W koncu obiecalas nam w zeszlym roku,ze przywieziesz pewnego przystojniaka na zlot.... :cool1:[/quote]

Primo: nie od osoby, ale za domek za jedną dobę 130 zł. Dzieliliśmy to na 6, bo tyle nas się tam zmieściło :)

Secundo: Znasz mnie Carr, stanę na głowie, żeby przyjechać, ale nie potrafię dziś powiedzieć, że na 100%. Dlatego nie zapisuję się. A jeśli uda mi się przyjechać, to nawet na kawałku podłogi się prześpię (no chyba, że maleństwo użyczy mi rąbka kołderki...;) ):lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaYooK'][B]ELO!![/B]


[B]uzupelnilem liste na pierwszej stronie sprawdzac i mowic czy dobrze zapisalem :diabloti: [/B][/quote]
O fiu fiu... połowa lutego i aż tylu chętnych....:multi:
Ciekawe kiedy się stawka zacznie wykruszać:diabloti:
Wpisz mnie Pay rezerwowo do domku na kawałek kołderki u konika.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...