Jump to content
Dogomania

IV Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - Morsko 2006


PaYooK

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciekawa jestem czy moja kasa za koszulke już doszła...:hmmmm:
A jak reagują wasze psy na młode psiaki które chcą się bawić....:eviltong: ?(bo moja jak zobaczy jakiegoś psa to chwile go/ją poobwą****e i zaraz błoga zabawa...a jak towarzysz ma dość to musi pokazać swoje piekne zębiska aby Perła przestała się z nim/nią bawić :roll: :evil_lol: .)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaYooK'][B]ELO!!![/B]

[B]czy kasa doszla nie wiem... ale jutro zostana wyslane do mnie koszulki :)[/B]
[/quote]
A kiedy będzie można wiedzieć czy doszła?;)
I mam pytanie jakie plany z powrotrm bo to tez trzeba planowac;)

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkolivegreen]Olek ja widziałam jak w zeszłym roku rozkłądałes namiot. PIekny widok.:evil_lol: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkolivegreen][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkolivegreen]Widze, że komar wszystko sprawdził z PKS:lol: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkolivegreen][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkolivegreen]Ludzie w namiocie maja kawałeczke do pięknych pryszniców- luksusy:p Marcino obiecałes mi umyć plecy:diabloti:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']I tu sie z tobą zabciu nie zgodze .Ponieważ byłem swiadkiem jak 5 letni nieagresywny golden rozcioł szczeniaczkowi ucho![/quote]
Hej!

To taki nie do konca nie agresywny skoro szczeniakowi az ucho rozwalil:roll:Metka ustawia nie uzywajac zebow-masa jej wystarczy;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...