Jump to content
Dogomania

Wyprowadza psa z reklamówką na głowie


caromina

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

byłam tam dwa razy i nie widziałam go, rozpowiedziałam komu się da z okolicy żeby go szukał, pytałam 2 właścicieli psów co byli akurat na spacerze, jedna babka stwierdziła że dzisiaj go nie widziała, a drugi koleś że w ogóle nie widziała faceta z Huskim, mi osobiścier wydaje sie że on mieszka w kamienicy na przeciwko Kredki i Ołówka od strony stacji na Sienkiewicza bo kiedyś tam widziałam parę lat temu kogoś z Huskim)

ten pies najczęściej (wg osoby tam w okolicy mieszkającej) widziany był o 7 (około) w tamtym rejonie, z ranma o 7 przed pracą, może wtedy trzeba tam się czaić?

Link to comment
Share on other sites

kurna jednak moja okolica - tzn okolica uczelni. nie dość że codziennie tamtędy przejeżdżam to często też łaziłam (ja i moi znajomi na zajęcia do F-ów) nigdy nic nie widziałam (tzn widziałam tylko 2malamuty) ale rozpuszczę wici i sama będę miała wybitnie szeroko oczy otwarte

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie, jakby byly juz dowody, mozna sprawe podeslac mediom. Jedna z dogomaniaczek szuka przykladow znecania nad zwierzetami, jej znajomy pracuje w TVN i realizuja reportaz dot. znecania nad zwierzetami, szukaj materialow. Pan w Wroclawia idealnie by sie wpisac...!!!
A przy okazji, jesli chcialybyscie podeslac jej jakies przyklady tu z dogo, badz inne, kontaktujcie sie na PW - nick: ossa98

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='ala123']ja też tutaj zaglądam,nic wprawdzie nie piszę ale tez jestem ciekawa i nie rozumiem dlaczego taka cisza w tej sprawie,o co chodziło z założeniem tego wątku[/QUOTE]
O namierzenie faceta i odebraniu mu psa. Prezes nad prezesem pisał do mnie w jakiej części Wrocławia znajduje się pies. Informacja poszła. Skończyło się na rozglądaniu po ulicy, zamiast iść do dzielnicowego, weterynarzy, urzędu miasta wydziału podatków i czipów , na początek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']ja też tutaj zaglądam,nic wprawdzie nie piszę ale tez jestem ciekawa i nie rozumiem dlaczego taka cisza w tej sprawie,o co chodziło z założeniem tego wątku[/QUOTE]

Zainteresowane ciotki cos napiszcie...czy to umarlo??Nikt niczego sie nie dowiedzial czy co.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Zagladam zawsze jak pojawi sie wpis na watku.
MOze cos bedzie wiadomo co z psem?[/QUOTE]


Dokładnie tak samo i ja...

ale jakoś nic nowego się nie dzieje- powtórzę też pytanie- wiadomo co z psem i tą sytuacją?


No i skorzystam, że zerkacie...przepraszam...

[INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202979-WROC%C5%81AW%21_-wybaczcie-lecz-zn%C3%B3w-b%C5%82agam-o-pieni%C4%85dze-dla-szczeniaka%21"][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/8366/mm1o.gif[/IMG][/URL]


Jeśli możesz...zajrzyj...podrzuć podlinkowaną fotkę AliBaby na zaprzyjaźnione wątki...podeślij na pw znajomym... [B]bez Was...bez Ciebie AliBaba- 8m-czny szczeniak zostanie jedynie medalionem.[/B] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caromina']O namierzenie faceta i odebraniu mu psa. Prezes nad prezesem pisał do mnie w jakiej części Wrocławia znajduje się pies. Informacja poszła. Skończyło się na rozglądaniu po ulicy, zamiast iść do dzielnicowego, weterynarzy, urzędu miasta wydziału podatków i czipów , na początek[/QUOTE]

Czyli ciotki z Wroclawia nawalily? Jak mialy namiar to trzeba bylo no cos zadzialac...nie mowie o jednej osobie...w jakij czesci wroclawia znajduje sie pies...czy jest ulica moze...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Sluchajcie, jakby byly juz dowody, mozna sprawe podeslac mediom. Jedna z dogomaniaczek szuka przykladow znecania nad zwierzetami, jej znajomy pracuje w TVN i realizuja reportaz dot. znecania nad zwierzetami, szukaj materialow. Pan w Wroclawia idealnie by sie wpisac...!!!
A przy okazji, jesli chcialybyscie podeslac jej jakies przyklady tu z dogo, badz inne, kontaktujcie sie na PW - nick: ossa98[/QUOTE]

To jest dobry kontakt...podajcie ossa98 jaka czesc Wroclawia...moze ulica...no mail tego prezesa nad prezesem..ktokolwiek to jest nie bardzo wiem o kogo chodzi..czy to jakas tajemnica ten prezes...??Nie musoisz nazwiska calego podawac...
TVN znajdzie, nie bojcie sie..maja dobrych dziennikarzy sledczych...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']To jest dobry kontakt...podajcie ossa98 jaka czesc Wroclawia...moze ulica...no mail tego prezesa nad prezesem..ktokolwiek to jest nie bardzo wiem o kogo chodzi..czy to jakas tajemnica ten prezes...??Nie musoisz nazwiska calego podawac...
TVN znajdzie, nie bojcie sie..maja dobrych dziennikarzy sledczych...[/QUOTE]

Nie jest tajemnica, nie wiem czy mam te maile. Dogo wymusza czyszczenie skrzynki . Sprawdzę w wolnej chwili.
Zuzikowa pod Poznaniem w przytulisku siedzi bernardyn, starszy, wesoły

[quote name='izzie1983']To jest karygodne, żeby taki człowiek chodził bezkarny. Jeśli ma dzieci to czego on je nauczy? Będą dokładnie takie same...[/QUOTE]
Dzisiaj to jest pies, jutro to będą nasze dzieci

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...