Jump to content
Dogomania

Rulon odszedł za Tęczowy Most


soboz4

Recommended Posts

Niestety na razie nic, Agnieszka jedzie w przyszłym tygodniu, ale to już "na bank", brat w środę tez nie jedzie, albo w czwartek albo w przyszłym tygodniu. W środę ma spotkanie w Bielsku Białej... Na pewno transport się załatwi, szkoda tylko że będzie na pawilonie. Nie mam możliwości zabrania go do siebie, na dodatek chyba będę musiała poprosić sąsiadkę o przetrzymanie innego jamniorka z Tychów, bo chcą zabrać ślicznotka znajomi z Krakowa, ale przyjechać chyba będą mogli dopiero w sobotę...

Link to comment
Share on other sites

szkoda, ale rozmawiałam dziś z Agnieszką i prawdopodobnie pojedzie z Napoleonem w przyszłym tygodniu. Rozmawiałam też z Anią pracownikiem schroniska, Napoleon czuje się dobrze, na razie nie ma powodu do niepokoju, piesek czuje sie dobrze i jeszcze przez te parę dni nie ma co robić alarmu, gdyby coś tylko było nie tak ma do mnie dzwonić a wtedy proszę wszystkich sąsiadów po kolei o możliwość przetrzymania psa na parę dni, aż do wyjazdu do Warszawy.

Link to comment
Share on other sites

Napoleona niestety dziś również nie dostałam, ale dobrze. Napoleon wciąż jest na szczęście w pawilonie kwarantanny gdzie jest cieplutko i sucho. Oby się udało, żeby nie dawali go na pawilony aż do wyjazdu! Dogaduje się dobrze z innymi psami, nie zaczepia nikogo, jest psem który bez problemu może być w "większym" stadzie.
Miałam już nadzieję na poniedziałek, bo rat już na pewno musi jechać, ale chłopak który mógł przewieźć go dalej akurat nie może. Agnieszka obiecała mi, że w tym tygodniu co nastąpi juz na 100% pojedzie, więc nadal czekam.

Link to comment
Share on other sites

Brat na pewno jedzie do Warszawy w poniedziałek, tym razem ma jechać do centrum Al. Jerozolimskie 184, a psiaka trzeba by było na 100% odebrać około 10:30 - wyjeżdża z Katowic o 5:00 rano, na razie nie mam nikogo więc pozostanę jednak przy Agnieszce, bo musiałabym na 100% wiedzieć że ktoś podejdzie po Napoleona.

[url]http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=Aleje+Jerozolimskie+184,+Warszawa,+Mazowieckie&daddr=05-408+Glinianka&hl=pl&geocode=Fe2EHAMd9WU_ASnz3nPfsTQZRzGJw6uIdx8hoA%3BFTKXGwMdZ-lGASlxcSbwPysfRzFPGZKaq03mpA&mra=pd&mrcr=0&sll=52.149346,21.212351&sspn=0.315154,0.617294&ie=UTF8&ll=52.177721,21.176834&spn=0.314954,0.617294&z=11[/url]

Link to comment
Share on other sites

Zgłosiła mi się na forum goldenów dziewczyna, która odebrałaby psa w Jankach i zawiozła do Glinianek, ale muszę obgadać z bratem o której godzinie tam będzie, bo nie wchodzą w grę ranne godziny, a nie wiem w którym miejscu sa Janki, jedzie z Katowic o 5 rano trasą katowicką na Warszawę.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic]Pajda odbierze Napoleona w warszawie!!!! Chwała jej za to!!! [/FONT]Mam nadzieję, że gdzieś w psim niebie widzą nasze postępowanie i ogonki będą do nas zawsze machać!
Napoleon idzie jutro do mnie, w poniedziałek rano przed 5:00 brat go zabierze.

Jutro będę miała 4 jamniki!!! Ale będzie jazda! Jamnik, którego zabieram z Tychów, wieczorem późno jedzie do domku w Krakowie, wiec długo to nie potrwa, mam nadzieje że wszystkie się zgodzą. Napoleon jest bardzo ugodowy, ale nie wiem jak moje małpice i jak 1,5 roczny z Tychów się będzie zachowywał! Najbardziej boję się o Igusię, bo biedactwo coś zjadło na spacerze i od nocy mi wymiotuje, nawet żarłok nie chce teraz patrzeć na jedzenie. Mam nadzieję, że jak wszystko wyrzuciła z żołądka to jak przyjdę z pracy to będzie już dobrze, na razie dostała nospę.

Nie wiem jak zrobić z Napoleonem, muszę go wykąpać, ale chciałam mu tez na wszelki wypadek dać kropelki na pchełki??? A to można 2-3 dni po kąpaniu i jestem w kropce, co ważniejsze kąpanie czy kropelki, czy jednak wykąpać i mimo to podać kropelki???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...